Тетя из министерства• 08 марта 2015
підсіла на мамський форум.що скажете про цю історію?
я в шоці...історія не моя-взята з мамського форуму.
*************
Сьогодні нарешті перший раз пішла в жіночу консультацію у своїй поліклініці, до того 2 місяці лежала на підтримці в лікарні. Ну і відповідно треба було пройти купу лікарів. Лікар-гінеколог дала мені картку, вказала номери кабінетів і ми з моїм пузом пішли по поверхах. Тут вартує замітити, що наша поліклініка має 8 поверхів, а спецілісти, до яких мені потрвбно було "завітати" знаходсться на верхніх поверхах, тоді, як ЖК на другому (що не може не тішити). І от першим зі списку був лікар-окуліст, кабінет на 6 поверсі. Всього їх було троє (кабінетів) і я підійшовши до першого, зрозуміла, що там нікого немає, до другого велика черга, в основному з пенсіонерів та підлітків, я сказала, що вагітна і попросила мене пропустити поза чергою, бо вважаю, що маю на це право, але публіка одразу почала різко висловлювати своє "ФЕ". Я взагалі не конфліктна людина, тому сперечатися не стала, а пішла до третього кабінету. Там сиділа сама медсестричка, її лікар поїхала на курси. Я спитала чи може вона мені допомогти, вана сказала, що перевірить мені зір, але печатку все одно має поставити лікар. Коли перевірка була закінчена, вона записала в карточку результат і відвела мене під той кабінет, де була черга. Мене попросила зачекати під кабінетом, а сама зайшла, щоб попередити лікаря. Коли публіка в черзі побачила, що я підійшла знов, та ще під самі двері, та ще з медсестричкою, всі почали дуже голосно "протестувати" чого це я "лізу" без черги. Спочатку я не постаралася пояснити, що мені потрібна лише печатка і довго "бадати" мене не будуть, коли ж протести не вщухли, просто намагалася не звертати уваги, а медсестричка, як на зло довго не виходила, видно про щось забалакалася))) так буває... І все б нічого, та ос я відчуваю, як хтось ззаду хапає мене за руку і відсмикує від дверей кабінету, в шоці оглядаюсь і бачу мужичка з черги, років так 45-50. Починає мені хамити, "тикати" і тягнути від дверей!!! Я одразу ж відсмикнулася, сказала, що вагітна,і попросила не кричати на мене, а тим більше не простягати рук. Все це було сказано через "прошу пана" і на "ви", на що мені в лице сказали, що я проститутка і якщо "нагуляла" то не дає мені права лізти без черги... До горла підступив комок і вийшли сльози, я більше нічого не могла сказати і від того стало ще гіркіше, а він, побачивши мою реакцію, ще більше розпалився і став лаяти мене нецензурщиною... Чесно, до такого не звикла, була в шоці, в шоці і в сльозах почала відходити по коридору під "хі-хі" публіки з черги... Нічого не чула, бо в вухах шуміло... чую, хтось знов бере мене за руку, я в ужасі було подумала, що то той "пан" догнав мене і я зараз ще і дістану, але то була медсестричка, яка якраз вийшла з кабінету... Вона і відвела мене знову до тих же злощасних дверей, але тепер вже зайшла зі мною... Довго не могла заспокоїтися, лікар дала мені води, підписала картку, а я ще не могла вийти... встидно признатися, але я боялася... Сьогодні окуліст був першим і останнім лікарем, якого я відвідала, віддала обмінну картку гінекологу, сказала, що прийду вже завтра... Всю дорогу додому душили сльози, в горлі ком стояв... Ну як люди можуть так поводити себе по відношенню до ближніх?! я вже не кажу вагітної, хоч вони це добре знали, та й видно вже на 4,5 місяці... Ну чому цього ніхто не припинив, не заступився за мене, а навпаки підсміхалися?!
Соррі, що так багато тексту, просто ця ситуація мене тисне і хотілося б знати чи ще хтось з таким стикався і як потім "відпускав" ситуацію... Я наприклад простила цій людині, бо християнка, але все одно воно мене їсть...
*************
Сорока-ворона• 08 марта 2015
А чему Вы удивляетесь? Вся жизнь у нас было и есть верховенство быдла, к сожалению... И ничего не меняется. Почитайте дискуссии тут, на Советчице, аж дурно делается!
АБВГДэшница• 08 марта 2015
Ответ дляБоюсь признаться
дати ссилку?
Зачем? Выдуманные истории читать? Я больше чем уверена что там и половины нет, 99% разыгравшиеся гормоны.
Тетя из министерства
• 08 марта 2015
Ответ дляИрусик_Львов
Дайте ссилку мамського форуму на укр мові???
ось
АБВГДэшница• 08 марта 2015
Вы сама в это верите? беременную материли и очередь хихиала
Мужик орал матом а все сидели молча. Ага, ага...
Не гоню• 08 марта 2015
Ответ дляИрусик_Львов
це не той сайт, просто на укр.мові
Бокс-орун• 08 марта 2015
Ответ дляАБВГДэшница
Я верю. Пока я не подсела на советчицу,я не представляла сколько у нас злых,агрессивных и хамовитых людишек.И да они тоже ходят в поликлинику.
Слава Українi• 08 марта 2015
Я не удивлена. Когда я была беременна, то бабки в поликлинике тоже не хотели пропускать еще и за руки хватали. Но я не робкого десятка. Взяла тетку, кричавшую на меня, за рукав и ткнула носом в бумагу, где было написано, что беременные - без очереди. Она то думала, что я малолетка могу проглотить, а нет. Я сама кому хочешь могу так ответить, что плохо станет.
ольга волошина• 08 марта 2015
пишут те, кто беременным не был( про комменты говорю..) сейчас и на старичков не обращают внимания,, не говорю уж о беременных...мне кольцо обручальное давило на палец, но не снимала его специально, чтоб вслед не говорили- ’ о, нагуляля где-то...’
та що тут думати, цілком реальна історія. Мене так само не хотіли пропускати саме до окуліста, ну правда, нецензурно не лаяли. Але суть від того не змінюється: люди злі, коли змушені стояти у чергах. Апогеєм у моїй вагітності було, коли дівчина у маршрутці, бачачи, що місяці на 8, не захотіла передавати мої гроші на проїзд. Сказала: раніше треба було, коли кондуктор проходив. От загадка, невже їй так важко було передати гроші вперед??????? невже я її так обтяжила????
АБВГДэшница• 08 марта 2015
Ответ дляБокс-орун
Вы думаете там нет троллей сказочников? тут их 85%
Не гоню• 08 марта 2015
Я верю, что ситуация такая могла быть, но вот что всё немного утрировано тоже.
А вообще люди злые, а в очередях бешеные, и всё равно беременна или нет.
Тетя из министерства
• 08 марта 2015
Ответ дляАБВГДэшница
повірте,в нас все можливо!
сама на початку вагітності стикнулася з бидлом.хапанув мене за руку і трусив мною . але тоді ще не видно було живота.я дуже боялася щоб чогось не сталося поганого-дуже перенервувала.
іншого разу жінка мене обізвала тупою лярвою і брехливою сукою і все через те,що вона не почула зранкук що я їй говорила.щей сказала щоб я дитину не доносила.
нормально???
Сигарный шланг• 08 марта 2015
Меня тоже не пускали на 8-м месяце на кардиограмму без очереди,на дверях висела такая надпись,но ее демонстративно сорвали...пенсионеры...еще и пошли ругаться,почему это беременным без очереди...я тоже была в шоке тогда.
Люблю порядок• 08 марта 2015
Такое может быть. Но я всегда приходила раньше, что бы быть в первых рядах на прием. Да, люди сейчас злые!
Персонаж Аноним• 08 марта 2015
Наверное,теперь нужно носить с собой электрошокер!!капец!мужик дергал беременную при свидетелях...и если б вы применили шокер,то я думаю правда была на вашей стороне...а вдруг он в живот её ударил????я верю автору...сама сейчас беременна и заметила столько агрессии со стороны и злости...думаю это виновато телевидение,зомбируют нас и провоцируют на гнев!ну и плюс жуткая финансовая ситуация !!!
луиза тумбочкина• 08 марта 2015
Недавно выходя из магазина получила порцию подобных высказываний от мудака лет 50,я просто выходила, не зацепила, не трогала, я его даже не видела! Уже потом я предположила, что может он меня с кем-то спутал кто его толкнул или еще что. Я и проститутка и кем только не была, шел до самой машины, а потом еще и в догонку. Я дня два отходила потом от шока. Таких оскорблений в жизни не слышала. С виду придично одет. Так что верю с эту историю запросто
Треба було до завідучої зразу іти і хай почеплять на двері листок, що вагітні без черги і утихомирили б того урода. Сказати шо буде жалітися в облздороввідділ. У нас також нелюдські черги до окуліста, по 3-4 години. Зрозуміло шо публіка на взводі, трапиться отакий неадекват, хто зна що може статись. В такому стані краще іти до приватного окуліста, де прийом по запису. В державних поліклініках від такого нажаль ніхто не застрахований.
Железный коготь• 08 марта 2015
Ответ дляАБВГДэшница
А чего не верить то? Вон меня на 7 месяце в живот дедок лет 60-ти как бахнул, я ему на повороте на лестнице мешала
.ука старая!
Дедуськина бабуська• 08 марта 2015
50 % описаного -вагітні гормони та червоною стрічкою ’ я вагііііііітна’. Люди в черзі стоять, можливо, дуже хворі, можливо, їм теж ненадовго, хтось з роботи відпросився. То не дивно, що їх дратує така поведінка. Тим більше не надто великий термін в дівчини, не факт, що вона не виглядає просто повнуватою.
Тетя из министерства
• 08 марта 2015
Ответ дляПерсонаж Аноним
ці інциденти були на роботі.працюю в аптеці на території психлікарні-місцинка ще та...я не люблю скандалити і т.п. але тоді мене аж трусило....просто я не думала,що не зможу нічого зробити....
Рыжик-пыжик• 08 марта 2015
Ответ дляАБВГДэшница
к сожалению верю. Сама была в такой ситуации, только в очереди на сдачу анализов. Мне, нужно было сдавать кровь на сахар с нагрузкой. (не в роддоме а в государственной поликлинике). Кто не знает что такое кровь с нагурзкой.Это в течении часа или двух кровь берется три раза. Чего я только не наслушалась, когда меня вызывали второй раз без очереди (совсем не важно, что я уже полчаса как сижу под в кабинетом). А по скольку я еще и не совсем молоденькая и далеко не худенькая, то в мою беременность вообще никто не верил. Вся очередь из бабушек и дедушек меня чуть не съела.Тоже сидела рыдала. А дедуля один, сидел возмущался, а потом ’случайно’ так по ногам палкой дал и сквозь зубы процедил, будешь знать, как лезть впереди старости
Проработник• 08 марта 2015
Беременность-не болезнь.не вижу повода без очереди пропускать.обнаглели совсем,животиками прикрываются!
Ответ дляСлава Українi
От і молодець. Треба вміти за себе постояти.
Я не тону• 08 марта 2015
Ответ дляАБВГДэшница
Мда уж, сама подписывала такой обходной дважды, но даже не смотря на всю неприветливость людей в нашей поликлинике, все молчали. Говорила ’мне обходной по беременности подписать и всё’, никто не возмущался
А если б какой мужик возмутился, то женщины быстро б ему рот закрыли.
Тетя из министерства
• 08 марта 2015
Ответ дляРыжик-пыжик
я всі аналізи здаю в роддомі,тільки по лікарняні листи ходила до своєї дільничої-поперед черги не лізла.а коли вже погано було то питалась дозволу-казала що вагітна і в мене температура і чи можна мені без черги-проопускали..може і скриплячи зубами але пропускали.а так-без черги нікуди не лізу..
на днях он терміново треба було зняти гроші з банкомату в приваті-а в банках самі знаете-жара така що зімліти може не те,що вагітна а і звичайно не вагітна людинаю.... то мене хлопчина пропустив-я вдячна таким добрим людям котрі розуміють....