Телефон Рубика• 24 марта 2015

в якому продукті найбільше йоду?

Треба поправити здоровя
Порадьте які продукти мають найбільше йоду
Якщо риба то яка ітп
Natashka-Danya• 24 марта 2015
морська капуста

Цикавенная• 24 марта 2015
http://ukrhealth.net/produkti-shho-mistyat-jod/
Здрасьтенька• 24 марта 2015
фейхуа, морская капуста, скумбрия. креветки-это то что я знаю ))) Можно обычную ламинарию в аптеке купить или витамины с йодом
Кюветчица• 24 марта 2015
соль йодированная, но главное не переусердствуйте с йодом) тиреотоксикоз это очень неприятная болезнь
лаМпочка• 24 марта 2015
Сыну даю лопать тунца
Ганцю в кєдах• 24 марта 2015
Продукти, що містять йод, необхідні для роботи щитовидної залози:

Найбільше йоду міститься в морській капусті.

Морська риба і ракоподібні (креветки, омари, лангусти).

Молюски - устриці, кальмари.

Прісноводна риба.

Незважаючи на те, що в прісноводній рибі міститься значно менше йоду - її реально купити свіжою, а значить - за підсумком йоду в ній може бути навіть більше, ніж у морській.

Незбиране молоко.

М`ясо - особливо яловичина.

Овочі та фрукти: зелена і ріпчаста цибуля, часник, щавель, шпинат, картопля, морква, помідори, буряк, редис, бобові. Зі смачного: хурма, полуниця, ананас, всі цитрусові, диня, банани, яблука, виноград.
Детальніше читайте на УНІАН: http://health.unian.ua/country/856150-produkti-bag...
автор Телефон Рубика • 24 марта 2015
Дякую
lith_oops• 25 марта 2015
В йодомарине. )))
Объективно - морская рыба, яйца (желток), молоко. Это те продукты, которые категорически нельзя при безйодовой диете (лечение рака ЩЖ).