3@йk@• 02 апреля 2015
Wordpress - хто може допомогти по сайту в певних нюансах?
Знаю, що тут є розробники сайтів. За відсутності достатнього досвіду мені потрібна певна допомога. Хто може підказати деякі моменти в редагуванні коду (наприклад, потрібно виключити поле контента з головної сторінки, залишивши його на всіх інших сторінках і т.п.)- напишіть будь ласка для подальшого спілкування в приваті, я вам напишу. Дякую!
solar-gard• 02 апреля 2015
Добрый день, если помощь нужна - пишите в личку, я web разработчик, помогу.