Директриссимо• 08 апреля 2015

Как найти батюшку ?

Недавно переехали жить в село. У нас церкви нет, но ест в селе 30мин езды, хотим крестить дочек, но! Поехали мы в церковь в 12.00, а она закрыта... Только бензин спалили, и мама одна с двумя детьми просидела...(( Кто знает, завтра ведь точно батюшки в церквях должны быть, на какое время лучше ехать?
Елена Колесник• 08 апреля 2015
Вы спросите у кого то где он живет

Даха-сваха• 08 апреля 2015
тю, ви що в селі не можете запитати в магазині де хата батюшки? він, може, живе в іншому селі, по селах людей мало в храм ходять, може, у нього 2-3 церкви в різних селах.
і не факт, що завтра буде служба. В малих храмах не служать.
На дверях храму не було оголошення чи вивіски з мобільним телефоном?
Асталависта бэйби• 08 апреля 2015
эта неделя страстная,читаются только Царские часы,по времени это недолго,потому и церковь в такое время уже закрыта.
автор Директриссимо • 08 апреля 2015
Ответ дляДаха-сваха
ні оголошення, ні вивіски. Завтра поїду знову, якщо церква буде закрита , то доведеться у людей запитувати... Мій тато мене приб´є, я ітак його від роботи відриваю, а тепер прийдеться їздити шукати священника
Даха-сваха• 08 апреля 2015
Ответ дляДиректриссимо
так може храм взагалі недіючий?
Даха-сваха• 08 апреля 2015
ви б шквидше батюшку знайшли по телефону. В якій області ви? можна подзвонити в єпархію і спитати, хто служить і чи служить в тому селі.
автор Директриссимо • 08 апреля 2015
Ответ дляДаха-сваха
так може храм взагалі недіючий?
діючий, недавно знайомого знайомі там хрестили дитинку, я в знайомого просила, щоб ін у них запитав, але він весь час зайнятий))

автор Директриссимо • 08 апреля 2015
Ответ дляДаха-сваха
Черкаська обл., црква в селі Вільховець, я знайшла через інтернет один номер, але він не діючий)
автор Директриссимо • 08 апреля 2015
Ответ дляДаха-сваха
Ой, вірніше село Стебне, щось я зовсім заплуталась))
Даха-сваха• 08 апреля 2015
УПЦ МП Черкаська обл Тел./факс: (0472) 63–74–41 (секретарь), 63–54–63 (дежурный), 63–68–17 (архиерей).

Секретарь епархии — протоиерей Василий Вознюк.

УПЦ КП : от сторінка в фейсбук https://www.facebook.com/pages/Черкаська-єпархія-У...

пишите і питаєте, чи є у них храм у тому селі і хто там служить, що ви хочете дитину охрестити, а самі з іншого села - не можете туди їздити.

Думаю, що ви священика видзвоните:))) Просто шкода 100 разів їздити навмання.
автор Директриссимо • 08 апреля 2015
Ответ дляДаха-сваха

дякую вам велике!!!
Артура Пирожкова• 08 апреля 2015
Если там маленький приход, то вполне возможно, что завтра там службы не будет. Служба обязательно служится каждое воскресенье. Понятно, что в это воскресенье детей крестить вряд ли будут, поедьте в любое следующее воскресенье и вам обязательно покрестят детей, но все таки лучше как-то созвониться.