Мини-бикини• 20 апреля 2015
Дівчата якщо груди збільшилися але тест негативний вагітності немає
Просто прочитала що якби груди боліли б від вагітності то тест вже показавби,дуже переживаю,одне дитятко є, інше ще не планували))
Мини-бикини
• 20 апреля 2015
і як назло я непам’ятаю точну дати останніх критичних днів, лише приблизно в 20-х числах..
Мини-бикини
• 21 апреля 2015
дякую всім хто відповів, пишіть ще дівчата в кого було подібне..
Кружите меня,кружите• 21 апреля 2015
У меня уже задержка неделю и тесты отрицательные и грудь на рр больше ((
просто сбой видимо весенний.
Я тоже искала симптомы Б - но даже самый супер тест 10 ммоль мне показал одну полоску(
просто сбой видимо весенний.