Пьяная вишня• 21 апреля 2015

Що б сказали, зробили ви???

Привіт! Розкажу ситуацію)))
На цих вихідних відвозила малу до бабушкі(живем в одному місті) а меньшу лишила з татком) Повертаючись назад додому, зайшла в маршрутку- людей в ній було багато, в нас в місті по маршрутці ходить кондуктор і обілечує) В цей момент коли вже підходить кондуктор у мене телефон подзвонив(перед тим на зупинці чоловік звонив що мала плаче уже), я вибила і написала смс що вже їду- ну і кондуктора пропустила! Я звісно гроші не ховаю тримає вруці біля гаманця, ну їх видно! І тут почалось саме цікаве))) Передімною стоїть жіночка і її дочка(жінці вже десь за 50, а дівчина років 20 ну видно що з села люди) Ну і ця жінка цій дівчині каже, (а каже так щоб я почула) дивись ходив кондуктор а вона не заплатила телефоном грається)))) Я по старшим хамити не звикла- мовчу(Для себе знаю що я заплачу в другий раз як пройде кондуктор- бо вихожу на кінцевій) Побачіла ця жіночка що я не реагую і каже до мене- давайте мені гроші я передам за проїзд! Я уже не витримала і культурно сказала- що я сама взмозі оплати проїзд! Вс вона мовчить) Коли уже вона виходила то каже- а потім жалуються що живуть бідно))) Я не поняла до чого була ця фраза)))
Я переший раз в такій ситуації))) Як повели б себе ви??? Цікава думка посторонніх)
Ра ру ра ру ра• 21 апреля 2015
она типа к вашей совести обратилась))) забейте
У кого такое было• 21 апреля 2015
’думка посторонніх’, что надо писать литературным языком, а не что вижу, то пою.
Кукусик• 21 апреля 2015
Ответ дляУ кого такое было
авторка-пані з села))
Курочка-наседка• 21 апреля 2015
я би вперше як почула сказала жіночці з посмішкою: зараз кондуктор повернетьсяі я заплачу.
Секс-Бомба• 21 апреля 2015
у нас на востоке все проще))) обозвала бы курицей старой))))
Краля-Галя• 21 апреля 2015
Ответ дляКукусик
авторка-пані з села))
ну. чому із села, пам’ятаю дівчинку-киянку (у неї і бабуся киянка була),от десь так і спілкувалася, і писала - і українською, і російською. Теж любила рахувати ’тих, хто із села’
Кукусик• 21 апреля 2015
Ответ дляКраля-Галя
У переважно російськомовному Києві українську мову на вулицях майже не чути
Японский Городовой• 21 апреля 2015
Да, ситуация феноменальная. Без Советчицы уже и в маршрутке проехать никак.
автор Пьяная вишня • 21 апреля 2015
Ответ дляКукусик
авторка-пані з села))
З чого ви взяли що я з села?
холециститная• 21 апреля 2015
Ответ дляКукусик
авторка-пані з села))
ой, покажіть хоч одну дівчинку, яка спілкується тут грамотно, чистою українською чи російською мовами))))))
автор Пьяная вишня • 21 апреля 2015
Ответ дляСекс-Бомба
))) Смілива ви)))
У кого такое было• 21 апреля 2015
Ответ дляЯпонский Городовой
100 %! такое впечатление, что впервые в общественный транспорт попала. Сенсация!
Девальвация• 21 апреля 2015
Ситуация яйца выеденного не стоит. Автор, забудьте.
Ну, волновалась женщина, что она, молодец, оплатила, а Вы, по ее мнению, зайцем проехать хотите. И что с того?
Кукусик• 21 апреля 2015
Ответ дляКраля-Галя
1. вы настоящий приезжий, если цель вашей жизни - обосрать киевлян.
2. вы настоящий киевлянин, если цель вашей жизни - обосрать приезжих.
3. если вы не приезжий и не киевлянин, вы рискуете остаться без цели в
жизни...
автор Пьяная вишня • 21 апреля 2015
Ответ дляКукусик
Дякую! За підтримку) Російську розумію добре- а пишу російською не дуже, не всі слова зная як правильно написати)
Блинчик Мой• 21 апреля 2015
она больная на голову ...
автор Пьяная вишня • 21 апреля 2015
Але бачу що тут як не критики, то вчителі сидять і всім вказують на помилкі) А ось ти тут зробила помилку)))
автор Пьяная вишня • 21 апреля 2015
Я просто запитала як би ви відповілиб! Чи можете старшій людині нагрубити- чи я кось так сказать щоб людина зрозуміла, що це не її мправа? Я так не вмію я тому і промовчала!
Краля-Галя• 21 апреля 2015
Ответ дляКукусик
жизни...
как-то так
Краля-Галя• 21 апреля 2015
Ответ дляПьяная вишня
судя по Вашему же посту выше, Вы не промолчали. Как поступила бы я, не сидела бы перед женщиной гораздо старше возратсом и да, сама обратила бы внимание кондуктора. что не оплатила. Вам вполне культурно намекнули. что оплатить бы надо, а на какой остановке Вы выходите, знать не знают люди
автор Пьяная вишня • 21 апреля 2015
Ответ дляКраля-Галя
Я не сиділа, а стояла! В маршрутці багато людей , до кондуктора я не доберуся не штовхаючись! а передавати гроші по всій маршрутці, ну не знаю( Ну а яка різниця їй на якій я зупинці вихожу? І гроші я не заховала, а тримала щоб відразу оплатити!
Перемелица• 21 апреля 2015
Ответ дляКукусик
та ладно... разговорный украинский вполне популярен на улицах Киева. А литературный на то и литературный...
Кукусик• 21 апреля 2015
Ответ дляПеремелица
наверное мы по разным улицам ходим, и по моим наблюдениям в Киеве побольше русскоязычных, чем в Москве
автор Пьяная вишня • 21 апреля 2015
Ответ дляКукусик
І не тільки в Києві) Вони по всюду)))