Посудомойка• 27 апреля 2015

Дитячі Вишневе ощадбанк

Дівчатка з Вишневого, перший раз таке, немає до сих пір дитячих нарахувать по допомогі при народженні...

це тільки нам так пощастило?(((((
На перекуре• 27 апреля 2015
я отримала ще 9 чи10. теж вишневе, тільки приватбанк.
Правда в минулому місяці були аж 31.
автор Посудомойка • 27 апреля 2015
Ответ дляНа перекуре
Правда в минулому місяці були аж 31.
нам в минулому було теж після 20го числа, але щоб така затримка- вперше...
На перекуре• 27 апреля 2015
Ответ дляПосудомойка
ну минулого місяця приватбанк нарахував рівно 31 числа. А сьогодні тільки 27 - ще не вечір:)
взагалі можна подзвонити в управління праці на соціальної політики і в них спитати.
tanyamv• 27 апреля 2015
Позвоните в бухгалтерию. У меня Ощад стал возвращать деньги из-за того что счет был открыт в одном городе, а совбес находился в другом.