Самоучка• 15 мая 2015

Динина не сприймає дитячий колектив

В плані здоров"я. Веселий, активний, комунікабельний хлопчик 4 роки. В садок пішок в 2,3р. Рік безперервинх ГРВІ, (3 дні в садку, 2-3 тижні вдома), і я змушена тимчасово забрати додому(шкодую, що не зробила цього раніше, а слухала більшість лікарів, які розповідали мені про адаптацію і не радили цього робити).До садочка не ходить з вересня, але ще до нового року продовжував хворіти (легкі віруски, без антибіотиків обходимось вже більше року). Ми ходимо на майданчики, в розважальні центри, тобто контактує з дітьми.2 місяці відвідує дитячу кімнату, де я заишаю його, поки тренуюсь в спортзалі і звідтам приносив соплі, кишкову інфекцію. Почали менше місяця тому ходити на розвиваючі заняття, також соплі вже були, а сьогодні вночі піднялась температура 38.
Дівчата сил моїх вже не має. Я стомилась від постійних болячок. Не можливо щось на вихідні запланувати, бо не знаю чи будуть здорові. Скільки вже планів зірвалось. Є молодша доня 2 роки. ЗАВЖДИ заражається, по одному не хворіють.
Якихось серйозних проблем в дитини по здоров"ю не має ттт. Мені всі кажуть "не садочкова дитина", переросте.
Не запарюю,одягаю дуже легко, багато гуляємо. Минулого літа більше місяця жили в Карпатах, де піднімались в гори, купались в гірських річках, пили щодня козяче молоко.
Прошу відгукнутись мам в кого таке було. До якого віку це тривало? Що робити?
Finik-Figa• 15 мая 2015
мы такие.....истерить перестала..смирилась

КинДза• 15 мая 2015
як ви лікуєте дитину?
С перепою• 15 мая 2015
На цукор кров здавали?
На иголках• 15 мая 2015
до 6-7 лет все пройдет. Дети почти все болеют, и часто. Мой в садике первые 2 года болел, через 1-2 недели. Потом раз в месяц. Сейчас почти 6 лет, за прошлый год заболел 1 раз.
автор Самоучка • 15 мая 2015
Ответ дляКинДза
як ви лікуєте дитину?

В основному симптоми. Тобто пшикаю ніс, горло, при потребі збиваю температуру. Противірусних не даю вже давно так я переконалась в їх неефективності. Коли був менший, то лікар могла ще виписувати протиалергічне та щось від кашлю(сиропи, які до речі також не допомагають). Проблема ще й в тому, що збиваю відносно не високу температуру 38. Маємо фебрильні судоми в анамнезі. Плюс часто навіть при невисукій температурі спазм периферичних судин(холодні бліді кінцівки).Ну і погано переносить.
Неместная Я• 15 мая 2015
и у нас так было (неделя в сад, месяц болеем, неделя в сад ,опять болеем...), только у нас ангины постоянные были, как удалили гланды, стало намного легче.
плюс нам наш педиатр дал рецепт для поддержания и укрепления иммунитета (но только если нет аллергии на мед): 100 гр. меда, изюм, курага, грецкий орех, 1 лимон, все перемолоть ,смешать и по 1 ч. л. 4 раза в день. Еще пили мефенамициновую кислоту по рекомендации доктора для поднятия иммунитета, но не увлекались, больше на предыдущий рецепт упор делали.
автор Самоучка • 15 мая 2015
Ответ дляС перепою
На цукор кров здавали?
Колись здавали, але давно, не пригадую, а потрібно?
oksamit76• 15 мая 2015
и мы такие, пошли в сад в 2,5 - весь год болели 2 дня в саде- месяц дома, плюс мы к тому же болеем с жуткими стенозами. Но я все равно водила, потом летом месяц просидели на море, в сентябре вновь пошли в сад - но болели уже легче, потом вновь на след.лето месяц море - вот дохаживаем этот учеб. год и конечноже меньше реб. болеет. ПНам тоже сказали несадиковский ребенок, но доця очень любит свой сад и коллектив, и ходим потому что ребенок реально адаптируеться, я не хочу чтобы она так болела и адаптировалась когда пойдет в школу. Просто был не один пример таких типа несадиковских детей у сына в классе,- так вот они практически весь 1 клас болели жутко, второй класс тоже но меньше, и реально адаптировались АЖ в 4 классе. Так что мама держитесь, вы не одна такая, и еще у нас к тому же аденоиды 2ст.
С перепою• 15 мая 2015
Ответ дляСамоучка

Здайте на всяк випадок.

КинДза• 15 мая 2015
Ответ дляСамоучка

в принципі нічого особливого у вашому випадку не бачу. Часті ГРЗ у вас не викликають ускладнень, я так розумію. Лікуєтесь адекватно, спосіб життя здоровий. Ви ще малі, 4 роки - організм ще не з усіма вірусами перезнайомився. Мні здається, що до 6-7 років має ситуація покращитися. Може ви занадто хвилюєтесь при хворобі? У мене діти з соплями і кашлями, але без температури вважаються здоровими:) і на дачу, і в похід, і по гостям ми в такому стані ходимо.
oksamit76• 15 мая 2015
Ответ дляНеместная Я
а мефен. кислота очень страшная(аллергическая штука) и малышам ее надо пробывать давать с маленькой четвертиночки и смотреть нет ли аллерг.реакции, мне моя подруга педиатр разрешила ее попробовать дать доце, когда нам реально ничего не сбивало температуру,
Неместная Я• 15 мая 2015
Ответ дляoksamit76
поэтому мы и не увлекались сильно, но у нас аллергии не было и мы честно пропили 2 недели, как написал врач. по 0,5 табл., дочке 9 лет сейчас. а так лучше рецепт, который я выше написала, едим эту вкусноту год 4 наверное, 3 месяца кушаем, 3 перерыв...
автор Самоучка • 15 мая 2015
Ответ дляFinik-Figa
зараз вже перестала істерити, просто задовбало. Раніше кожен пчих викликав паніку, бо доже боялась температури та судом. Але останні обстеження показали хороший результат, відсутність вогнищ, ну і вчасно знімаю спазм судин , якщо він є Ношпою.
Крем для арбуза• 15 мая 2015
Ответ дляКинДза

і заражаєте інших дітей. дуже розумно... я б таких гостей не пустила.
КинДза• 15 мая 2015
Ответ дляКрем для арбуза

а я до вас і не збиралася. Я не писала, що ходимо в гості до дітей. А ви одразу перекрутили. Ми ходимо в гості до бабусь.
автор Самоучка • 15 мая 2015
Ответ дляНеместная Я
Я також думала, що причина в аденоїдах, хоча йшли в садок повністю здорові. Восени були в двох Лорів. В першого відразу після хвороби, то були трошки збільшені. Через 3 тижні їздили ще до одного хорошого лікаря, так проблеми взагалі не побачив. Вони в нього можуть збільшуватись під час хвороби. Я навіть визначаю, що щось підхопив, бо починає вночі підхрапувати. Але виздоровлює і все ок.
автор Самоучка • 15 мая 2015
Ответ дляКинДза

Без температури гуляємо, але з соплями (кашель рідко в нас) не воджу в колектив. Вже так сильно не хвилююсь, хіба коли температура висока (страх повтору судом).
автор Самоучка • 15 мая 2015
Хочу цього року його на море звозити. І розумію, що потрібно, але боюсь, щоб там не хворів. В карпати поїдемо точно на місяць.
КинДза• 15 мая 2015
Автор, у вас ніби все має бути ок, просто перечекайте.

автор Самоучка • 15 мая 2015
Дякую, виздоровіє ще аналізи зробимо, на глисти перевіримось. Буду на краще надіятись. так вже хочу щоб перестав так часто хворіти...