Доця приймає депакін, він зник з усіх аптек.Можливо в когось стоїть не відкритий і з незакінченим строком придатності, можливо хтось працює в аптеці і є в наявності, то я куплю.Бо треба не тільеі меніа і знайомій , в неї синок хворий.Прошу допомоги.Дякую
Ответ дляBlack_C@t
есть Депакин в аптеках, только вот покупали неделю назад. Запорожье, наша дозировка 500мг, упаковка 30таб нашла за 369грн
Нам треба сироп.
Ответ дляBlack_C@t
я могу завтра в аптеке спросить, если будет - скинете деньги на карту, а я вам куплю и отправлю. Так вас устроит?
Да, звичайно.Дякую