21 ноября 2022

Як зберегти тісто?

Поставила тісто дріжджове на піцу. Вимкнули електрику. Сьогодні може вже не бути, бо дерево впало на дроти. Як його зберегти? Охолодити, заморозити?
Марипосса285747 21 ноября 2022
В холодильник
Україна наше все 21 ноября 2022
Холодильник
Можно и в морозилку
Отмотала своё 21 ноября 2022
Я зберігаю в морозильній камері, піца виходить така сама, як і з свіжезамішаного.
Колупалочка 21 ноября 2022
В холодильнику норм,теж на днях була така ситуація..
Главный котик 21 ноября 2022
В заморозку идеально. Если большая морозилка можно сразу круги на пиццу наделать и заморозить готовые
автор Бабканадвоесказала 21 ноября 2022
Дякую