20 декабря 2023

А ви розбираєте посудомийку

А ви розбираєте посудомийку після миття чи користуєтеся посудом з нею?
Результат:
вже голосів: 78
51 (65.38%) Розбираю
15 (19.23%) Коли як
8 (10.26%) Користуюсь з посудомийки
4 (5.13%) Не маю пмм
0 (0%) Тиц
Меня не звали 20 декабря 2023
Разбираю, чтобы можно было ставить грязную посуду сразу и не разводить срач
Аленький носочек 20 декабря 2023
Ответ дляМеня не звали
Разбираю, чтобы можно было ставить грязную посуду сразу и не разводить срач
+1
Пустощі-веселощі 20 декабря 2023
по-різному.
взагалі зручно розібрати одразу і брудний посуд одразу ставити в посудомийку. але іноді нема часу, то користуюсь посудом з посудомийки, потім перед тим як завантажити брудний посуд дістаю чистий. не багато часу займає.

бачила якось відео де жінка хвалилась своїм найкращим рішенням - дві посудомийки на кухні. в одній чистий посуд, в іншій брудний)
Эт вернячОк 20 декабря 2023
в мене діти розбирають по черзі, це входить в їх обов´язки
Yanulia_25 20 декабря 2023
Прокидаюсь зранку, відразу розбираю після нічного миття і це займає пару хвилин
Кому там слова не давали 20 декабря 2023
Вмикаю як лягаю спати, зранку розбираю.
ЗабежАЛОЧКА 20 декабря 2023
пользуюсь с посудомойки потому что мне лень, пока не соберется до верха раковина посуды, разгружать я не буду😅