28 марта в 16:38

А що це у нас за опросники?

Останні пару днів комусь нарешті зняли анонімний бан? Що не день, то теми " а якщо" на всякі такі гострі теми: аліменти, мами одиначки. І при цьому автор типу " я взагалі щаслива в шлюбі і таких проблем не маю". То питання,: нахіба тоді теми, якщо то вас не стосується?
Впораюсь зі всим 28 марта в 16:40
В большинстве обычные тролли - наполнение контентом сайта.
Хочу барабульки 28 марта в 16:40
Потрындеть))
Застряла 28 марта в 16:40
Запретить опросники
Сама купляю квіти 28 марта в 16:42
Це ж форум, ні? Якби люди тут спілкувалися виключно на ті теми, які їх стосуються особисто, тут було б пустовато.
Маурита 28 марта в 16:46
Я не зрозуміла автор, а ваша яка справа, що ви так обурені, що аж тему створили..
Муууумие 28 марта в 16:59
Ответ дляСама купляю квіти
Це ж форум, ні? Якби люди тут спілкувалися виключно на ті теми, які їх стосуються особисто, тут було б пустовато.
Отвечать на вопросы ,а какая у вас зп,а какое кино любите,а сколько тратите на еду тоже не интересно