28 марта в 18:50

Хочу щоб у наступному році діти пожили з їх батьком

Але батько не хоче. Він взагалі не хоче і аліменти платити . Я також так хочу . Раз на місяць скинути суму ( готова і максимальні, не як він мінімум), і зустрічатися, брати на канікули. Але щоб остальний час він по лікарнях, школах, гуртках бігав.
Я також хочу час для себе 😭😭😭

Знаю, що так не буде. І все рівно це все я робитиму як і робила. Просто я задовбалася бути і мамою і татом.
показать весь текст
11 5 4
Зрадорозганячка 28 марта в 19:09
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Так то в Европе. Здесь норма опека над детьми 50\50. Здесь большинство отцов и не отлынивают от своих обязанностей. А автор же в Украине.
Мой украинец ) выехал, как и мы
Неновая почта 28 марта в 19:09
Ответ дляФФФФристайла
Мені мої не заважають
супермать вошла в тему
2 1
Natalia505 28 марта в 19:10
Автор, ви просто втомились. Все буде добре.
Млинці зі смайликом 28 марта в 19:10
Ответ дляПочемучечка
Я за вас рада
А сколько детям лет?
Зупка_цем 28 марта в 19:10
Ответ дляФФФФристайла
Мені мої не заважають
Так и тема не о вас)
Корсет_на_шурупах 28 марта в 19:10
Ответ дляПочемучечка
Так. Все змінилося після народження молодшого. Бізнес, гроші з´явилися. Дома я з двома малюками. Ще менщший дуже не спокійний. Алкоголь, дівки , гульки
Ну что тогда делать ? Смириться и тянуть детей на себе, если папа на них забил. Вы же всё равно не заставите его быть отцом . Если не платит алименты , обращаться в исполнительную службу.
Пластилин_Колец 28 марта в 19:12
Ответ дляПочемучечка
Так. Зірвалася сьогодні із-за такої дрібниці( пообіцяла підти в футбол пограти. Але багато роботи і не встигла. Малий розплакався що я не виконала що пообіцяла. А я що ніхто не враховує що мама хоче просто лягти іщоб мене ніхто не чіпав
Співчуваю. Ну два хлопця можуть і самі піти пограти у двір з однолітками. Я б теж з сином не грала, мені з донькою значно легше
Птица Говоруша 28 марта в 19:13
Буває ))
Навіть ті хто в шлюбі зай...ться періодично з дітьми, особливо коли граються в супермаму!
Ну а так як він не хоче - не примусите
Секретница 28 марта в 19:16
Ответ дляПочемучечка
Так. Зірвалася сьогодні із-за такої дрібниці( пообіцяла підти в футбол пограти. Але багато роботи і не встигла. Малий розплакався що я не виконала що пообіцяла. А я що ніхто не враховує що мама хоче просто лягти іщоб мене ніхто не чіпав
Автор, я вас розумію. Теж сама з 2-ма дітьми, і всяке буває. Говоріть з дітьми, поясніть, що мама стомилася і хоче сьогодні відпочити, а вони нехай один одного розважать. І поїсти можна щось вже готове, піцу чи ті ж сосиски чи бутери.А ви просто відпочините і все буде добре.Сил вам і терпіння.
автор Почемучечка 28 марта в 19:17
Ответ дляПластилин_Колец
Співчуваю. Ну два хлопця можуть і самі піти пограти у двір з однолітками. Я б теж з сином не грала, мені з донькою значно легше
Вони гуляли. Просто у мене на фоні тривог і понеділка тепер тривожність. Я не можу самих далеко пустити. Там немає укриття. А під домом вони на спортивну ходять. Але в футбол ніяк там грати.
Тому то зі мною тільки зараз.
1 1
Птица Говоруша 28 марта в 19:18
Ответ дляПочемучечка
Так. Зірвалася сьогодні із-за такої дрібниці( пообіцяла підти в футбол пограти. Але багато роботи і не встигла. Малий розплакався що я не виконала що пообіцяла. А я що ніхто не враховує що мама хоче просто лягти іщоб мене ніхто не чіпав
Хай вийдуть вдвох побігають з м´ячем у дворі. Діти вже не грудні, ще й двоє..
автор Почемучечка 28 марта в 19:18
Ответ дляСекретница
Автор, я вас розумію. Теж сама з 2-ма дітьми, і всяке буває. Говоріть з дітьми, поясніть, що мама стомилася і хоче сьогодні відпочити, а вони нехай один одного розважать. І поїсти можна щось вже готове, піцу чи ті ж сосиски чи бутери.А ви просто відпочините і все буде добре.Сил вам і терпіння.
Дякую. Ми вже помирилися. Домовилися в суботу підти пів дня і на роликах, і в футбол.
Вам також сили і терпіння 💐
автор Почемучечка 28 марта в 19:19
Ответ дляNatalia505
Автор, ви просто втомились. Все буде добре.
Дякую 😊
Так, все буде добре)
автор Почемучечка 28 марта в 19:20
Ответ дляПтица Говоруша
Буває ))
Навіть ті хто в шлюбі зай...ться періодично з дітьми, особливо коли граються в супермаму!
Ну а так як він не хоче - не примусите
Тут навіть не в супер маму і то задовбаєшся)))
Г@Л@В@ломка 28 марта в 19:57
Я не хочу, щоб мала жила з ним. Але аби я була батьком, то я б платила норм аліменти, бо спокій і нерви в порядку дорого коштує)