18 апреля в 10:44

незаконні схеми, але запитаю

Коротше, треба мені було зробити довіреність без присутності того хто є заявником (не знаю як "доверитель" українською), знайшла нотаріуса з іншого міста, хотіла приїхати (я той кому довіряють здійснити певні дії), сказав що усе ок, він поштою відправить, взяв частково аванс і усе, хоча три дні був на зв´язку, скидав фото на перевірку, перед тим як друкувати на бланк (так зазвичай усі роблять), потім пообіцяв що вранці відправить поштою і вже два дні тиша, повідомлення у вайбер не доходять, свої дані (номер картки і ПІБ отримувача видали, проте я маю скрін).
З одного боку, я розумію що то незаконна схема і мені теж можуть щось пред´явити, а з іншого боку, треба якось шахрая прикрити, бо одна справа коли він просто допомагає людям, і заробляє на цьому непогані гроші, і зовсім інша справа коли він просто бере гроші і зникає, це ж шахрайство.
Ото і шо його робить?
показать весь текст
Бавовна 18 апреля в 10:57
Ответ дляНехай щастить
Черные нотариусы такое и оформляют (
Там совсем другие дела и суммы, а не доверенность в ПФ.
Альфред Шнитке 18 апреля в 10:57
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я в курсе, только цена этому 1000$, за меньшее никто не пойдет на это.
О, ви в курсі розцінок?
Нехай щастить 18 апреля в 10:57
Ответ дляТрохи злякана
може тому що тягти стареньку людину (80+) в тижневу дорогу то не варіант
Нотариус приезжает на дом
автор Трохи злякана 18 апреля в 10:58
Ответ дляПригаю-цибаю
Какую дорогу, у вас нотариус на другом конце света?
в мене пенсіонер на окупованій території, виїзд тільки через росію, гак мінімум на три дні дороги, але літаком він не полетить, то дуже далекий шлях виходить, а ще в нього немає закордонного паспорту
Шкварочка 18 апреля в 10:58
Ответ дляТрохи злякана
взагалі так, але мені потрібна на представництво в ощадбанку, податковій і пенсійному фонді, генеральна не потрібна
Ну так нехай довіритель особисто сходить до нотаріуса в оформить, в чому проблема? Навіть якщо він закордоном, можна зробити в консульстві чи у іноземного нотаріуса з апостилем. Якщо він лежачий - можна викликати нотаріуса додому. Деякі види довіреностей можна оформити навіть у головного лікаря лікарні, начальника місць позбавлення волі і так далі. Але це повинно бути особисте волевиявлення довірителя.
3 1
Пригаю-цибаю 18 апреля в 10:59
Ответ дляТрохи злякана
може тому що тягти стареньку людину (80+) в тижневу дорогу то не варіант
Автор, смотрите что вчера видела в нете
Новость с переводом
https://focus.ua/worldfun/640850-on-nezdorov-zhens...
Видео без цензуры
https://www.instagram.com/reel/C53GeLfi8AG/?igsh=
Колдунья-вещунья 18 апреля в 10:59
Ответ дляАльфред Шнитке
О, ви в курсі розцінок?
Ага)
На ощад делали знакомые. Только ощад не принял
Tammy21 18 апреля в 10:59
Тобто замість того щоб сплатити услугу з оформленням ’на дому’ ви вирішили пограти з законом? Навіщо?)
Колдунья-вещунья 18 апреля в 10:59
Ответ дляНехай щастить
Нотариус приезжает на дом
В Донецк?
Нехай щастить 18 апреля в 10:59
Ответ дляТрохи злякана
в мене пенсіонер на окупованій території, виїзд тільки через росію, гак мінімум на три дні дороги, але літаком він не полетить, то дуже далекий шлях виходить, а ще в нього немає закордонного паспорту
Вы знаете, что такая доверенность может быть недействительной? Если оккупированная, то могут не принять вообще доверенность (
Ку ка ку ка ку 18 апреля в 11:00
Ответ дляТрохи злякана
може тому що тягти стареньку людину (80+) в тижневу дорогу то не варіант
1) Старенькому человеку 80+ можно домой нотариуса пригласить .

2) Куда и откуда в Украине можно неделю ехать ?
Нехай щастить 18 апреля в 11:00
Ответ дляКолдунья-вещунья
В Донецк?
Автор об этом изначально НЕ написала
автор Трохи злякана 18 апреля в 11:00
які щасливі люди навколо, аж заздрю
5 4
Нехай щастить 18 апреля в 11:01
Ответ дляТрохи злякана
які щасливі люди навколо, аж заздрю
Сочувствую
Но у вас патовая ситуация, к сожалению
3 1
Пригаю-цибаю 18 апреля в 11:01
Ответ дляТрохи злякана
в мене пенсіонер на окупованій території, виїзд тільки через росію, гак мінімум на три дні дороги, але літаком він не полетить, то дуже далекий шлях виходить, а ще в нього немає закордонного паспорту
В нынешних условиях никак законно вы ничего не сделаете. Наши признают все недействительным как и с той стороны. Чем думаете???
Ку ка ку ка ку 18 апреля в 11:02
Ответ дляТрохи злякана
які щасливі люди навколо, аж заздрю
Завидуйте молча . О том , что доверитель на оккупированной территории , надо было в стартпосте писать .
Нехай щастить 18 апреля в 11:04
Посоветуйтесь с любым легальным нотариусом НЕ на оккупированной территории - может сможет кто-то помочь и что-то дельное подсказать, как выйти из этой ситуации
автор Трохи злякана 18 апреля в 11:03
Ответ дляПригаю-цибаю
Автор, смотрите что вчера видела в нете
Новость с переводом
https://focus.ua/worldfun/640850-on-nezdorov-zhens...
Видео без цензуры
https://www.instagram.com/reel/C53GeLfi8AG/?igsh=
мій живий-здоровий
Альфред Шнитке 18 апреля в 11:05
Якщо нотаріус і робить щось ліве, на кшталт липової довірки, це тільки за особистої присутності і розрахунку готівкою.
Яка картка? Яка пошта?
Таке вже вигадали
4 3
автор Трохи злякана 18 апреля в 11:06
Ответ дляАльфред Шнитке
Якщо нотаріус і робить щось ліве, на кшталт липової довірки, це тільки за особистої присутності і розрахунку готівкою.
Яка картка? Яка пошта?
Таке вже вигадали
ну вибачте, я шахрай-початківець, усіх нюансів не знаю
Нехай щастить 18 апреля в 11:09
https://www.google.com/amp/s/suspilne.media/amp/kh... - это один из примеров. Думаю, что какой-то выход все равно должен быть.

Может кто-то из нотариусов не выехал - поищите рядом или не совсем рядом...может согласятся приехать
Альфред Шнитке 18 апреля в 11:08
Ответ дляТрохи злякана
ну вибачте, я шахрай-початківець, усіх нюансів не знаю
А нотаріус теж ’початківець’, картку скинув
Його об’яви тут в продавалці немає часом? Зв словами’оплачіваєм комісію банка! ’
Колдунья-вещунья 18 апреля в 11:10
Ответ дляТрохи злякана
мій живий-здоровий
Ощад сделал идентификацию по видио. Даже с номеров рашинских можно.
С доверкой даже не палите деньги. Ощад не принимает их, проверено лично
dulenok 18 апреля в 11:17
Ответ дляКолдунья-вещунья
В полицию идите, пишите заяву: я аферистка меня кинул мошеЙник
я вам могу посоветовать идеальную пару: парень КУПИЛ права, которые оказались поддельными и он позвонил в полицию, чтоб наказали негУдяев
3 1
автор Трохи злякана 18 апреля в 11:17
Ответ дляdulenok
я вам могу посоветовать идеальную пару: парень КУПИЛ права, которые оказались поддельными и он позвонил в полицию, чтоб наказали негУдяев
то може він хотів справжні придбати
Колдунья-вещунья 18 апреля в 11:23
Ответ дляТрохи злякана
то може він хотів справжні придбати
Вы волшебная, честное слово)
автор Трохи злякана 18 апреля в 11:24
Ответ дляКолдунья-вещунья
Вы волшебная, честное слово)
чого? в мрео ж справжні купляють, може і хлопець так хотів, а воно просто шматок пластику
3 1 1
Колдунья-вещунья 18 апреля в 11:25
Ответ дляТрохи злякана
чого? в мрео ж справжні купляють, може і хлопець так хотів, а воно просто шматок пластику
Це пзд)
В мрео сдают на права экзамен!
автор Трохи злякана 18 апреля в 11:26
Ответ дляКолдунья-вещунья
Це пзд)
В мрео сдают на права экзамен!
дякую, я в курсі, саме так і робила, а 75% порадниць заплатили і купили собі те посвідчення, Ви ніколи не читали?
4 1
Ку ка ку ка ку 18 апреля в 11:26
Ответ дляТрохи злякана
чого? в мрео ж справжні купляють, може і хлопець так хотів, а воно просто шматок пластику
Вы троллите ?