Як тільки хоч трішки починаю любити свою роботу одразу якась х**ня стається(

Працюю на цій роботі майже рік. За цей рік багато було випадків, коли не хотіла їхати на роботу через вище керівництво, мій безпосередній начальник норм, та й колектив нічого так, можна сказати, колектив мене тримає, зп середня 16-20 тисяч, залежить від місяця. То от, наче все нормально, якщо не враховувати, що у відділі стоїть камера і прослушка. Час від часу перевірки, штрафи, неприємні ситуації. Штрафують нашу начальницю за зальоти персоналу, а вона потім злиться ,кричить на нас. Хоча її самої фактично пів робочого дня стабільно немає, приходить як хоче і йде так само. Через те, що постійно міняються співробітники, за цей рік у мене вже три стажера було, всіх треба вчити, всі косячать на початку, а вигрібаємо всі разом( Взимку в нас працювала дівчина, яка часто робила промахи, могла пізніше прийти на роботу години на 3, раніше піти(начальниця про це була в курсі), але коли діло запахло жареним під гарячу руку і я потрапила, за що мені було дуже обідно, бо я не дозволяла собі того, що могли дозволити деякі особи. І от пару місяців тому, начальниця сама мені запропонувала приходити на 15 хв пізніше на роботу, бо вона знає, як у мене проблемно транспорт ходить. Робочий день з 8 ранку, а я на роботі вже о 7. То й вона дозволила мені на 8 15 приходити, щоб я в таку рань не приїжала. Але не довго я покайфувала. З´явилась у нас нова співробітниця, яка ні чого не хоче робити, все плаче як їй важко, те, що ми з колегами за годину дві робимо, вона на цілий день розтягує. І вона налажала десь добряче, що тепер керівництво буде камери від зорі до зорі дивитись, тепер знову доведеться о 7 ранку торчати на роботі, підйом о 5. І знаєте, що саме обідно? Що тій новенькій начальниця буде посміхатись, дозволяти приходити трішки пізніше, раніше, а я сторчатиму цілий день, і на мене буде визвірятись як і було власне ті рази.
Мать драконов 18 апреля в 11:57
ви працюєте у тюрмі, що всюди камери і прослушки? ГУР? СБУ?
4 1
Наизнанку 18 апреля в 11:57
Аптека?
автор Як_наготую... 18 апреля в 11:57
Ответ дляМать драконов
ви працюєте у тюрмі, що всюди камери і прослушки? ГУР? СБУ?
Ні
автор Як_наготую... 18 апреля в 11:58
Ответ дляНаизнанку
Аптека?
Ні, не аптека
Наизнанку 18 апреля в 11:58
Это уже не первая ваша тема, да? Вы уже писали про то, как попали под роздачу и вам было обидно.
автор Як_наготую... 18 апреля в 11:59
Просто на наших компах така програма, яка фіксує о котрій ми приходимо на робоче місце, і коли йдемо
автор Як_наготую... 18 апреля в 11:59
Ответ дляНаизнанку
Это уже не первая ваша тема, да? Вы уже писали про то, как попали под роздачу и вам было обидно.
Ні, ще не писала тут
Elena_Kiev_Solomenskiy 18 апреля в 11:59
это публичный дом чи шо
автор Як_наготую... 18 апреля в 12:00
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это публичный дом чи шо
Та що ви таке говорите😅😅😅але ваш коментар підняв настрій
автор Як_наготую... 18 апреля в 12:01
Суть не в тому де працюю? А чи норм так працювати? Можливо у людей є ще й гірші умови, а я от жаліюсь
Невгамовна сила 18 апреля в 12:01
Ответ дляЯк_наготую...
Просто на наших компах така програма, яка фіксує о котрій ми приходимо на робоче місце, і коли йдемо
а чего вы раньше приходили на 8-15 и никто не сверял программу?
СвітланкаОК 18 апреля в 12:02
Ответ дляЯк_наготую...
Суть не в тому де працюю? А чи норм так працювати? Можливо у людей є ще й гірші умови, а я от жаліюсь
А як ви самі думаєте?
І чим вам допоможуть історії, що є ще гірше?
Звісно є… он хтось де тягає валізу с фекаліями за хуйлом. Теж робота 😂
4 1
Холодная каша 18 апреля в 12:03
Ответ дляМать драконов
ви працюєте у тюрмі, що всюди камери і прослушки? ГУР? СБУ?
Сейчас даже почти в каждом магазине есть камера и прослушка
Невгамовна сила 18 апреля в 12:02
Ответ дляЯк_наготую...
Суть не в тому де працюю? А чи норм так працювати? Можливо у людей є ще й гірші умови, а я от жаліюсь
поверьте, худшие условия найдутся всегда, но это не повод терпеть, если Вам не нравится работа. в связи с тем, что сейчас в стране творится, пока бизнес совсем не загнулся, кадры очень нужны, вакансий море
Невгамовна сила 18 апреля в 12:03
Ответ дляСвітланкаОК
А як ви самі думаєте?
І чим вам допоможуть історії, що є ще гірше?
Звісно є… он хтось де тягає валізу с фекаліями за хуйлом. Теж робота 😂
ладно еще тягает, он же наверное и запихивает все это в чемодан
автор Як_наготую... 18 апреля в 12:08
Ответ дляНевгамовна сила
а чего вы раньше приходили на 8-15 и никто не сверял программу?
Приходила, бо начальниця домовилась з вищим керівництвом, і вони то бачили, але очі закривали на це. А недавно в новенької стався зальот, і я так зрозуміла, начальниці штраф виписали, вона розізлилась, і скащала мені щоб я вчасно приходила на роботу, бо вона не буде штрафи платити
Мать драконов 18 апреля в 12:04
Ответ дляХолодная каша
Сейчас даже почти в каждом магазине есть камера и прослушка
ага, подруга працювала оператором на Нашій рябі, камери і прослушка була. всі в змові і крадуть...
СвітланкаОК 18 апреля в 12:05
Ответ дляНевгамовна сила
поверьте, худшие условия найдутся всегда, но это не повод терпеть, если Вам не нравится работа. в связи с тем, что сейчас в стране творится, пока бизнес совсем не загнулся, кадры очень нужны, вакансий море
Саме так. Іюдо речі сьогодні бачила вакансію, де прям виття страшне, як же сильно нам людей не вистачає і як ми вас чекаємо і тд. Звісно я туди не пішла б, бо були б такі хороші, то не потребували б так відчайдушно людей. Але сам факт, що вакансії є, і бракує спеціалістів — він очевидний.
1 1
В рот не ложи 18 апреля в 12:05
Ответ дляЯк_наготую...
Ні, не аптека
Це колл центр?
автор Як_наготую... 18 апреля в 12:06
Ответ дляВ рот не ложи
Це колл центр?
Так..
В рот не ложи 18 апреля в 12:06
Ответ дляСвітланкаОК
Саме так. Іюдо речі сьогодні бачила вакансію, де прям виття страшне, як же сильно нам людей не вистачає і як ми вас чекаємо і тд. Звісно я туди не пішла б, бо були б такі хороші, то не потребували б так відчайдушно людей. Але сам факт, що вакансії є, і бракує спеціалістів — він очевидний.
Яке місто?
СвітланкаОК 18 апреля в 12:06
Ответ дляВ рот не ложи
Яке місто?
Онлайн. Шукали маркетолога, комунікаційника і файндрайзера.
Невгамовна сила 18 апреля в 12:08
Ответ дляСвітланкаОК
Онлайн. Шукали маркетолога, комунікаційника і файндрайзера.
а у нас в городе завод, зп довольно хорошие, но условия просто адище. дикая нехватка кадров и текучка...
Я вся ваша 18 апреля в 12:09
Автор, как мне многое знакомо из того, что Вы пишете. И камеры со звуком, и другая хрень. Осталось мне отработать 3 дня. Уволилась к чертям. Задолбало. Семью почти не вижу, новеньких понабирали, которые ещё тупят. Не хочу. Нашла работу тяжелее физически, но с бОльшим количеством выходных. Тут отработала 1 год и 9 месяцев.
В рот не ложи 18 апреля в 12:09
Ответ дляНевгамовна сила
а у нас в городе завод, зп довольно хорошие, но условия просто адище. дикая нехватка кадров и текучка...
Яке місто?
Невгамовна сила 18 апреля в 12:09
Ответ дляВ рот не ложи
Яке місто?
Днепр
В рот не ложи 18 апреля в 12:10
Ответ дляНевгамовна сила
Днепр
Зрозуміла. Мабуть потребують чоловіків робочих спеціальностей?
Невгамовна сила 18 апреля в 12:11
Ответ дляВ рот не ложи
Зрозуміла. Мабуть потребують чоловіків робочих спеціальностей?
скорее рабочих, можно без специальности, да и женщину возьмут, но там пахать надо просто жесть, никакого здоровья не хватит. зато если человек без опыта и образования, это вообще не помеха
Сиреневенькая 18 апреля в 12:17
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это публичный дом чи шо
видосики-с! господа!
автор Як_наготую... 18 апреля в 12:17
Ответ дляЯ вся ваша
Автор, как мне многое знакомо из того, что Вы пишете. И камеры со звуком, и другая хрень. Осталось мне отработать 3 дня. Уволилась к чертям. Задолбало. Семью почти не вижу, новеньких понабирали, которые ещё тупят. Не хочу. Нашла работу тяжелее физически, но с бОльшим количеством выходных. Тут отработала 1 год и 9 месяцев.
А де працювали, якщо не секрет? І яку зп мали?