Если один сын погиб, могут ли призвать второго?

Кто знает, поделитесь, пожалуйста, информацией, в новом законе я не нашла.

Родственница только что похоронила сына, пришла повестка второму. Это законно?
показать весь текст
Vlada-Maria 25 апреля в 11:00
Ответ дляYammi_mummy
Дякую всім! Я теж таке читала в старій редакції, але в новому законі саме цього пункту не знайшла. Погано шукала мабуть
Новий не вступив в дію. Хай читають добре, яка саме повістка прийшла і має повний пакет документів для відстрочки під рукою. Оригінали хай нікому не віддає ні під яким приводом, хай зроблять у нотаріуса кілька завірених копій. Може весь пакет відправити цінним листом з повідомленням про вручення. Якщо іде сам, то хай добре дивиться, що підписує
автор Yammi_mummy 25 апреля в 11:01
Ответ дляVlada-Maria
Новий не вступив в дію. Хай читають добре, яка саме повістка прийшла і має повний пакет документів для відстрочки під рукою. Оригінали хай нікому не віддає ні під яким приводом, хай зроблять у нотаріуса кілька завірених копій. Може весь пакет відправити цінним листом з повідомленням про вручення. Якщо іде сам, то хай добре дивиться, що підписує
Дякую Вам!
Чик 25 апреля в 11:05
Хай родичка піде і запхне ту повістка ТЦК в дупу
4 3 1
Koskor.com.ua 25 апреля в 11:06
приносить в тцк доки і його знімуть.
nnnnika 25 апреля в 11:09
Автор, кажіть щоб відсилали рекомендований лист з описом викладеного на відстрочку і додавали всі необхідні копії документів, деякі потрібно завірити у нотаріуса. А тільки після приходу листа в ТЦК. Так рекомендують юристи. Бо з правом на відстрочку можуть на місці зразу не прийняти документи на відстрочку, а після ВЛК зразу виписати бойову повістку, а далі відстрочка вже не працює. Тобто потрібно подати документи на відстрочку до проходження ВЛК
Nature is a miracle 25 апреля в 11:17
Ответ дляанна 1986
Не заберут,если сам не попроситься добровольцем. У него есть право на отстрочку
Отсрочка на полгода. А дальше по новой.
1 1
In limbo 25 апреля в 11:26
Ответ дляТА7НЯ7
ну так єто ж ктото занимался. я если родственники обічніе люди не умеющие єлементарно заполнять документі, то кто єти будет заниматься?
В сенсі «обічніе люди»? 👀 Звичайні люди ніколи не оформлювали документи, не писали заяв тощо? Навіть такі малограмотні, як ви?
автор Yammi_mummy 25 апреля в 11:29
Ответ дляNature is a miracle
Отсрочка на полгода. А дальше по новой.
А что дальше? Всё? Могут призвать? Или заново документы подавать?
автор Yammi_mummy 25 апреля в 11:30
Ответ дляnnnnika
Автор, кажіть щоб відсилали рекомендований лист з описом викладеного на відстрочку і додавали всі необхідні копії документів, деякі потрібно завірити у нотаріуса. А тільки після приходу листа в ТЦК. Так рекомендують юристи. Бо з правом на відстрочку можуть на місці зразу не прийняти документи на відстрочку, а після ВЛК зразу виписати бойову повістку, а далі відстрочка вже не працює. Тобто потрібно подати документи на відстрочку до проходження ВЛК
Дякую Вам!!
ТА7НЯ7 25 апреля в 11:33
Ответ дляIn limbo
В сенсі «обічніе люди»? 👀 Звичайні люди ніколи не оформлювали документи, не писали заяв тощо? Навіть такі малограмотні, як ви?
я имею ввиду тех кто ещ´ менее грамотнее меня. а такие существуют
олена олена 25 апреля в 11:34
Ответ дляYammi_mummy
А что дальше? Всё? Могут призвать? Или заново документы подавать?
Не можуть призвати в такому випадку
Маня_53 25 апреля в 11:34
Ні!!!
Не законо!
ТА7НЯ7 25 апреля в 11:35
Ответ дляnnnnika
Автор, кажіть щоб відсилали рекомендований лист з описом викладеного на відстрочку і додавали всі необхідні копії документів, деякі потрібно завірити у нотаріуса. А тільки після приходу листа в ТЦК. Так рекомендують юристи. Бо з правом на відстрочку можуть на місці зразу не прийняти документи на відстрочку, а після ВЛК зразу виписати бойову повістку, а далі відстрочка вже не працює. Тобто потрібно подати документи на відстрочку до проходження ВЛК
очень дельній совет. похожий ’капкан ’біл с бронями. человека забрали а через несколько дней уже бронь пришла, но уже вс´....бронь есть, а назад дороги нет
2 1
Маня_53 25 апреля в 11:35
Але тцк все одно на те,відстоювати свої права потрібно самому на жаль (
Иннакентий 25 апреля в 11:37
Автор,що вам сказати. По закону не повинні,але ... В наших знайомих сусідка є с села, спочатку прийшли за одним сином,потім за іншим. Обох вже немає. Сказали що якщо треба,то і третього заберуть. В неї їх п´ятеро.От така сумна історія. Інших подробиць не знаю.Миколаївська область.
2 2 1
Nature is a miracle 25 апреля в 11:38
Ответ дляYammi_mummy
А что дальше? Всё? Могут призвать? Или заново документы подавать?
Заново. На наступні пів року.
Darina26 25 апреля в 11:49
Ответ дляYammi_mummy
Дякую всім! Я теж таке читала в старій редакції, але в новому законі саме цього пункту не знайшла. Погано шукала мабуть
Автор,только не слушайте советов что парень должен сам пойти в военкомат. Если не хочет служить,то пусть идёт мать или в крайнем случае с адвокатом за руку.
Darina26 25 апреля в 11:49
Ответ дляYammi_mummy
Шось в мене є підозра, що коли прийде в ТЦК, то вже не вийде звідси((
Абсолютно обоснованое подозрение.
VitalinkaGL 25 апреля в 11:50
Ответ дляИннакентий
Автор,що вам сказати. По закону не повинні,але ... В наших знайомих сусідка є с села, спочатку прийшли за одним сином,потім за іншим. Обох вже немає. Сказали що якщо треба,то і третього заберуть. В неї їх п´ятеро.От така сумна історія. Інших подробиць не знаю.Миколаївська область.
Все верно.Его забрали Незаконно,но..в Тцк надавили,мозги промыли,побили и подписывсет,что сам согласен.
Мы из Николаева,все это знакомо.
nastya_pl 25 апреля в 11:54
якщо приходять повістки померлим, то нічому дивуватись. скоріш за все дані не оновились і відправили повістку.
Albym 25 апреля в 11:54
Ответ дляYammi_mummy
Шось в мене є підозра, що коли прийде в ТЦК, то вже не вийде звідси((
Хай іде або ви, або адвокат по таким питанням. Як мінімум заказне письмо
RaminaSonne 25 апреля в 12:44
Ответ дляYammi_mummy
Шось в мене є підозра, що коли прийде в ТЦК, то вже не вийде звідси((
Цілком можливий варіант.
Така собі лотерея.
MagaMama 25 апреля в 14:50
Ответ дляТА7НЯ7
я бі тоже опасалась.Тем более зачем уточнять данніе если у человека погиб брат. уточнил не уточнил вс´ равно ж не долждні брать
Там ясновидящие, информацию из космоса получают, кто, когда и у кого погиб?
Teonaa 25 апреля в 15:24
Повістку прислать - чого ні, законно🤷‍♀️їм треба всіх якось загнать в тцк і там вже відмітить зто на броні, хто має родичів що загинули
А мобілізувати - ні!
ТА7НЯ7 25 апреля в 16:38
Ответ дляMagaMama
Там ясновидящие, информацию из космоса получают, кто, когда и у кого погиб?
погибшего призвала одна и таже эта же организация, которая выдала повестку другому брату. у них должна быть база
MagaMama 25 апреля в 16:58
Ответ дляТА7НЯ7
погибшего призвала одна и таже эта же организация, которая выдала повестку другому брату. у них должна быть база
База ИИ, самонаполняющаяся и саморазвивающаяся? Точно не в нашей стране.
Идти надо, просто перед этим нормально подготовиться, почитать законодательство, собрать документы.
ТА7НЯ7 25 апреля в 17:58
Ответ дляMagaMama
База ИИ, самонаполняющаяся и саморазвивающаяся? Точно не в нашей стране.
Идти надо, просто перед этим нормально подготовиться, почитать законодательство, собрать документы.
Не у всех есть на это духа. У нас тоже юрист всех сотрудников проинструктировал как себя вести и ничего не подписывать Но мы все умные на берегу...... Посадили в бусик сотрудника( который не служил и при СССР по здоровью) так не успел оглянуться как все подписал.