Ангел-предохранитель• 09 августа 2015

Колишній... Чи варто... після розлучення (6 років поспіль)

Мій колишній чоловік сьогодні приїхав до нас, так би мовити доньку побачити. Приїхав з мамою. Мала звичайно дуже зраділа, (приїжджає він не часто-раз на рік), цілий день не відходила від нього, їздили у Торговельний центр, в парк розваг. Він ні в чому її не відмовляв.
І соромно зізнатися, я на якийсь момент пожалкувала, що в нас не склалося. Звичайно, він далеко не ідеал, з впертістю, і не можливістю іти на компроміси, алеДонька така щаслива, і звичайно не самій мені було б легше.
Оскільки дорога далека, мала випросила, щоб він заночував. Але завтра все скінчиться, і він поїде, може приїде через рік.
Розлучені ми вже 6 років, він живе цивільним шлюбом з іншою (дітей не має)
Може з віком уже "прийшло", але може не варто було тоді рубати все, і чи є шанс повернути?
Я не знаю, що робити. Стосунки зараз у нас дружні(вирішуємо разом проблеми щодо виховання дитини).
Невидимка Майя• 09 августа 2015
мда...двічі в одну річку не ввійдеш, а от двічі в одне гівно ми чомусь не проти вступати

Божья коровка• 09 августа 2015
А ваш колишній що каже на це? Він проситься назад до вас і дочки? чи це тільки ваше бажання?
Подметайло• 09 августа 2015
а Вы уверены,что он хочет возвращать что-то?
автор Ангел-предохранитель • 09 августа 2015
Ответ дляБожья коровка
Ми не торкаємося цієї теми. Донці розповів, що у нього інша жінка. Я теж ’підтримала’, що це нормально і т.д. Але просто був такий щасливий сімейний день
Ответ дляПодметайло
я не знаю, раніше хотів, я не хотіла, а зараз... не впевнена
Кина_не_будет• 09 августа 2015
Блин, да что ж это мне на такие темы везет, как не зайду, все про бывших.
Муж в др комнате, а я бывшего в вайбере поздравила с днем строителя и думаю часто о нем последнее время...
И как смотрю, не одна я такая.... модет мы по молодости много глупостей делаем?
Божья коровка• 09 августа 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель
Отож. Це був просто один щасливий сімейний день. Не марнуйте часу на думки про колишнього. Все у вас буде добре!

Ответ дляБожья коровка
Мені 32. Живу у маленькому містечку 40 000. Особисте життя не складається. А тут: донька така щаслива)
Перловая Кашка• 09 августа 2015
в мене теж був час,коли тянуло на колішніх,потім зрозуміла,що боялась чогось нового і мені не знайомого,ось і згадувала минулих.Думаю,це іллюзія одного щасливого сімейного дня,ідіть вперед і не озирайтесь на минуле!
Кина_не_будет• 09 августа 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель

Моя теж завжди щаслива, хоча тата бачить приблизно 1раз у місяць, але на 10хвилин, коли привозить аліменти :((
Раз в півроку можуть поїхати на пару годин у розважальний центр...
Всі діти скучають за батьками, які б вони не були, дорослих проблем їм не зрозуміти.
Перловая Кашка• 09 августа 2015
Хоча,якщо Ви одинокі і він не проти,чому б не спробувати,ві ж всерівно нечужі люди,якщо в вас спільна дитина,а може і налагодите стосунки))
Але мабуть права Божья коровка: ’Це був просто один щасливий сімейний день. Не марнуйте часу на думки про колишнього’.
Зрештою, я навіть не знаю, як мені діяти, якщо б навіть попри свою гордість я відважилась на те, щоб спробувати знову?
Ответ дляПерловая Кашка
У нього інша, і нібито все серйозно. В такому разі вже я можу приміряти на себе роль розлучниці. Не дуже хотілося б
Кина_не_будет• 09 августа 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель

А скільки Вам років? Я після 35 вже перестаю бути такою гордою, як була раніше.
Ответ дляКина_не_будет

Кина_не_будет• 09 августа 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель

А він до Вас як відносився сьогодні?
Не натякав на те, що хоче бути разом, хоча б заради донечки?
Ви зараз тут на КС, а він спить в іншій кімнаті?
Просто якесь відчуття таке, що завтра поїде і все, а я нічого не зробила. Я не впевнена, що варто щось робити, не впевнена, що відважуся бодай на розмову, але просто так хочеться сімї, щоб донька була щаслива, і я. Я не скаржуся, дякую Богу, за те, що в мене є моє Сонечко, але сьогодні росто відчула значення цього слова ’сім’я’!
Ответ дляКина_не_будет

А він до Вас як відносився сьогодні?
Натякав, раніше. зараз ні. На даний час, просто спілкуємося по телефону, з приводу виховання доньки, він бере участь здебільшого матеріально, а сьогодні проявив себе як люблячий і уважний батько.
Так, спить в іншій кімнаті біля доньки.

borsuk-lena• 09 августа 2015
Автор,попробуйте с ним поговорить.Если он приезжает только раз в год,то Вы целый год будете себя корить,что упустили шанс.То,что у него другая ничего для Вас не значит,кто знает какие у них отношения.А за год,когда он опять к Вам приедет там может и ребенок родиться,тогда точно уже все.По мне - лучше попробовать и пожалеть,чем не попробовать.Удачи Вам и мудрости в принятии решения.
Ответ дляborsuk-lena
Дякую. Чую, що мене чекає безсонна нічка.
Патриотка• 09 августа 2015
Ответ дляborsuk-lena
100%
Кина_не_будет• 09 августа 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель
Так, спить в іншій кімнаті біля доньки.

Да... думаю, що Вам тяжко зараз, тут тема була про тих, хто спить з колишніми, я була шокована, такі різні погляди навіть важко щось порадити. А мама його де спить чи вона поїхала?
borsuk-lena• 09 августа 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель

Ничего,потом отоспитесь.Я бы на Вашем месте утром в разговоре за кофе спросила,в любом случае - не съест же он Вас.
Ответ дляКина_не_будет

Мама спить. Теж в іншій кімнаті. ’хто спить з колишніми’ - це точно не про мене. Після розлучення тим паче все одно залишається осад, образи, а час заліковує, і бачиш не тільки щось погане )
Кина_не_будет• 09 августа 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель

І не про мене, але я навіть не здогадувалась, що так багато колишніх у таких відносинах. Ні я, ні мій колишній навіть не натякали на таке, хоча остсннім часом я просто не знаю, що робити, хочу з ним зустрітися і згодна на все , пройшло 8 років... образи забулися.
Из Кукуева я• 09 августа 2015
Знаете, автор... вы же не просто так разошлись, правда? было что-то, из-за чего не сложилось. плюс, хотите Вы или нет, а люди меняются в других отношениях и тот человек, которым он стал.. он, по-сути-, незнакомец.
А еще мне иногда кажется, что некоторые женщины устроены по принципу ’і сам не гам і другому не дам’ - т.е. мужчина им не нужен, пока у него не завязываются серьезные отношения. Как-то это.. не любовь, не.
zoroksana• 09 августа 2015
Читаю. І просто в шоці. Ніби про мене писано. Мій якраз сьогодні поїхав провідати...
Кнопкотык• 09 августа 2015
Ответ дляАнгел-предохранитель

Автор, Вы можете с ним просто поговорить серьезно. Можете сказать, что пересмотрели многое, изменились, ихотели бы попробовать наладить отношения. И что Вы не требуете у него сиюминутного ответа, пускай подумает.
И что если он скажет ’нет’, то вы поймете, и это никак не отразится на Ваших хороших отношениях в дальнейшем.
Поверьте, такая беседа совершенно не унизительна, ваша гордость не пострадает.
Только если у вас это не сиюминутный порыв, конечно.
И не гормоны от нехватки секса ))
Подумайте до утра - готовы ли вы будете в случае его ’да’ принять его назад вместе со всеми теми же самыми недостатками , что были раньше?
Четырёхсторонний скотч• 09 августа 2015
Вы 3 раза сказали что дочери с ним хорошо, но ничего не сказали про себя)