Olyna25• 25 августа 2015

ДОПОМОЖІТЬ ДУЖЕ ПРОШУ!!!!!

Допоможіть, порадьте дуже прошу, девочка 26-27 років на 7 місяці вагітності в комі,крововилив в мозг був і зупинка серця, мама по толку нічого не може пояснити, лишень те, що приїзджав лікар молодий з області і сказав, що вона 2 дні вже як мертвва. Як це розуміти, якщо серце б´ється і в неї і в дитини і температура тіла 37,5. До кого можна звернутися? ДОПОМОЖІТЬ, Душа плаче!!!!!
Бану• 25 августа 2015
а кесарево не могут сделать? Какой город?
Li_Ves• 25 августа 2015
боюсь что лучше ей уже не станет, главное что бы не хуже
inysik1986• 25 августа 2015
Боже мой!!!!!Нужно бить тревогу,везти к другим врачам!!!
автор Olyna25 • 25 августа 2015
зараз в м.Сарни, Рівненської обл., там і з дитинкою проблема, вона лягла до лікарні з приводу того, що голова дитинки розвивається а тіло ні, її поклали в нас до лікарні і там таке трапилосся!!! Я нещодавно бачила її- щаслива була, а тепер із -за наших лікарів в комі. В лікарні кажуть що вона впала і стукнуласся головою... Я незнаю де правда
автор Olyna25 • 25 августа 2015
Ответ дляinysik1986

куди?! Немає жодного знайомого нейрохірурга, її чоловік в АТО, там всі на ногах
Nagaina• 25 августа 2015
Зимой так умер мой хороший знакомый. Мозг весь был залит кровью, а сердце сильное, еще 8 дней жил... Это страшно. Держитесь.
Nagaina• 25 августа 2015
Ответ дляЛиса Патрикевна

Кесарево же можно сделать, чтобы хоть ребенка спасти.
автор Olyna25 • 25 августа 2015
Ответ дляNagaina

Нажаль незнаю?! я навіть таке порадити мамі її не зможу
якк сказати:’Врятуйте внука хоча б?’
zet7• 25 августа 2015
Ответ дляЛиса Патрикевна

якк сказати:’Врятуйте внука хоча б?’

Так і кажіть,а що робити?
илоночка• 25 августа 2015
Ответ дляЛиса Патрикевна

А почему в Ровно не узнаете?звоните, вызывайте бригаду, договаривайтесь.
автор Olyna25 • 25 августа 2015
Ответ дляЛетчица

як дізнатися, де дивитися підскажіть!!!
Li_Ves• 25 августа 2015
автор, 2 дня это очень много. нужно срочно делать кесарево, ЕСЛИ РЕБЕНОК ЕЩЕ ЖИВ!
1 что нужно сделать это КТ!!!! Нужно узнать причину кмы - либо тромб либо кровоизлияния и от этого уже зависит тактика лечения. Наши врачи чаще всего на абум дают либо гипарин для разжижения если тромб либо наоборот сгущают что бы остановилось кровоизлияние.
автор Olyna25 • 25 августа 2015
Ответ дляzet7

Так і кажіть,а що робити?

щойно балакала з знайомою, вона сказала, що дівчину дотримують до терміну, щоб прокесерити а потім відключать від апарату.... ЦЕ ТАК СТРАШНО!!!! Вона моя однокласниця... це жах
автор Olyna25 • 25 августа 2015
Ответ дляLi_Ves

в лікарні де вона лежала, почалося розслідування, почали копати про її хвороби, в нас КТ не роблять
zet7• 25 августа 2015
Ответ дляЛиса Патрикевна

А до якого терміну? Все одно ж тільки 7 міс? ЦЕ ТОЧНО ЖАХ. Не може бути такого варіанту,що просто не хочутьт нічого робити? Ви б підняли на вуха всіх знайомих і забили б тревогу! Може можна щось ще зробити?!
Аленка 80• 25 августа 2015
Ответ дляLi_Ves

Вы серьезно считатете, что еще на разобрались это гемораж или тромб?
Зачем срочно кесарить? Для ребенка сейчас каждый час важен. Скорее всего дают препараты для созревания легких
автор Olyna25 • 25 августа 2015
Ответ дляzet7

її мама звертається до всіх, я про це дізналася лишень сьогодні! Я незнаю чи можна щось зробити??? Нажаль незнаю!!!!
Li_Ves• 25 августа 2015
Ответ дляЛиса Патрикевна

млать, мне так стыдно за врачей, нет слов. Видеть на выходных у нее это все произошло. А на выходных КТ даже в областном центре не делают - только в частных клиниках.
Автор мне очень жаль что это случилось именно с Вашей знакомой еще и такой молодой. Думаю тут девочки дадут номер врача.
автор Olyna25 • 25 августа 2015
Ответ дляLi_Ves

я і через це сюди звернулася, щоб хоч якісь контакти....
Li_Ves• 25 августа 2015
Ответ дляАленка 80

если не сделали КТ(как говорит автор). Я в прошлом месяце ходила на похороны близкого молодого человека, в кому впала в воскресенье, кт сделали в понедельник. оказалось слишком поздно, сутки потеряли!
Не знаю, нужно везти больного человека наверное в г. Ровно , сегодня рабочий день, должны ведь решить!
Я знаю одно - нельзя терять ни одной минуты
автор Olyna25 • 25 августа 2015
Ответ дляLi_Ves

дякую вам
pani• 25 августа 2015
http://ru.tsn.ua/video/video-novini/v-dnepropetrov...
Li_Ves• 25 августа 2015
Ответ дляЛиса Патрикевна

дякую вам

извините, я ничем Вам не помогла и не могу помочь, врач который мог бы знать номер нейрохирурга выключил телефон. Да и с другой области Вам вряд ли помогут. Постарайтесь узнать номер именно врачей с Ровно. Держитесь!
Аленка 80• 25 августа 2015
Ответ дляLi_Ves

гемораж по результатам пункции ставят
а если там кровоизлияние, то никто уже не поможет
автор Olyna25 • 25 августа 2015
Дякую всім хто відповів, нажаль дитинка не вижила як вияснилося її кесерили відразу по прибутті в Сарни, три дні дитинка бороласся за життя під апаратами (не дорозвиненні органи і легні не відкрилисся) та нажаль на четвертий день її боротьба закінчиласся, мама- серце покищо робить, шансів нуль, вона не трансфортабельна, будуть підтримувати скільки в неї вистачить сили боротися за своє життя