Маманя• 04 сентября 2015
А що у вас на вікнах у кухні?
Робимо ремонт і виникло питання, що ж повісити на вікно: тюль, штори, ролети чи римські штори. Підкажіть, що краще на вашу думку
Результат:
вже голосів:
27 (38.57%)
ролети
18 (25.71%)
тюль
17 (24.29%)
римські штори
8 (11.43%)
штори
Трусиковед• 04 сентября 2015
Краще римські штрори. Але у мене, нажаль, тюль і штори:( Це забаганка свекрухи. Нічого зробити з цим не можу. Пояснювати довго і нудно
Божья коровка• 04 сентября 2015
У нас штора-сетка. Не солнечная сторона. Вообще, шторы на кухне не люблю. У меня из кухни выход на лоджию (дверь и ’недо-окошко’), мечтаю это недоразумение заменить двустворчатыми дверями. И, понятно, без каких-либо занавесок обойтись.