КондуктЕр тролейбуса• 26 ноября 2015
Девочки, кто знаете необычный язык/языки? Давайте общаться)
Давайте просвещаться/общаться/ окультуриваться)
Может поделимся друг с другом интересными фактами, о ткх языках, которыми мы владеем.
Начну с себя
Kalimera se olous)
Начну с себя
Kalimera se olous)
Идууу--уууу блин• 26 ноября 2015
Ответ дляКрошка Енот
Czesc)) Jak sie masz?
Cze. U mnie wszystko dobrze. A ty jak si masz? Dawno studiujesz jzyk polski?
Идууу--уууу блин• 26 ноября 2015
Ответ дляКрошка Енот
Czesc)) Jak sie masz?
у меня почему-то удирает некоторые буквы при отправке сообщения
Крошка Енот• 26 ноября 2015
Ответ дляИдууу--уууу блин
Dziwnie... U mnie nie))
Идууу--уууу блин• 26 ноября 2015
Mi te to zdaje si dziwnym. Klawiatura polska jest, lecz w sowie ’Cze’ sprzta ostatni liter, na przykad.
Идууу--уууу блин• 26 ноября 2015
Ответ дляКрошка Енот
Dziwnie... U mnie nie))
Хоть головой бейся, убирает буквы с черточкой внизу или вверху
Хорошенькая• 26 ноября 2015
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
buongiorno belle ragazze! come state?
multo bene )
Крошка Енот• 26 ноября 2015
Ответ дляИдууу--уууу блин
A no to tak, ja na to nie zwracam uwagi, pisze sobie jak jest,tak czy owak sie zrozumie)) Skad Panie zna Polskij?
МастерЮля• 26 ноября 2015
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
кстати, в той же статье, где когда-то вычитала про мелодичность итальянского, узнала, что украинский в том же рейтинге, и задних не пасет.
На конкурсі краси мов в Парижі 1934 року українська мова зайняла третє місце після французької та перської за такими критеріями як: фонетика, лексика, фразеологія, структура речень. За мелодійністю українська мова зайняла друге місце, після італійської.
Крошка Енот• 26 ноября 2015
Ответ дляПатриоточка
za pogoda , silny wiatr (
U nas niestety tez(( Niektury tu czekaly na zime, no i doczekalysie. Ju uwielbiam lato
Крошка Енот• 26 ноября 2015
Ответ дляПатриоточка
za pogoda , silny wiatr (
Pomylylam sie... JA))
Патриоточка• 26 ноября 2015
Ответ дляКрошка Енот
Przepraszam, gdzie pani meszka?
Крошка Енот• 26 ноября 2015
Ответ дляПатриоточка
Przepraszam, gdzie pani meszka?
W tym momencie jestem w Krywym Rogu, czesto bywam natomiast w Trojmiescie-w Gdynie... A Pini?
Электричка• 26 ноября 2015
Ответ дляGuzelli
Merhaba, sizin adiniz ne?
adiniz yok isminiz ne)))))
Электричка• 26 ноября 2015
Ответ дляlesikn
Merhaba..Benim adim Olesya.. Nasilsiniz ? Iyimisiniz ?
adim yok ismim ))))
Электричка• 26 ноября 2015
Ответ дляБлагоуханочка
salam goün sürüsü)))
Sizden adam olmayib olmayacag
bunlar goyun yok donuz surusu))))))
Крошка Енот• 26 ноября 2015
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ja mam rodzine w Polskie, rozmawiamy miendzy soba po Polsku i po Ukrainsku. A ty?))
Патриоточка• 26 ноября 2015
Ответ дляКрошка Енот
Meszkam w Mikolayowe) Mam karte Polaka, ale jezyk jeszce ne bardzo dobrze znam
Крошка Енот• 26 ноября 2015
Ответ дляПатриоточка
Jak na mnie to juz jest ok) A na jakiej zasadzie dostalas ta karte?
Патриоточка• 26 ноября 2015
Ответ дляКрошка Енот
Jestem Polka ze strony mamy. Mama i jej rodzice so Polaki z Belarusi)
Крошка Енот• 26 ноября 2015
Ответ дляПатриоточка
A, rozumiem. A gdzie bylis cie w Polskie?)