Дівчатка допоможіть розібратись!
продала ботінки H&M
https://www.kidstaff.com.ua/tema-16426535.html
зробила знижку за 350грн віддала
в опису все вказано встілька 18 см рівно + додала фото де міряю встільку де видо конкретно що вона 18см. встілька не витягувалась то я всетаки вивернула внутрішню підкладку і встільку виміряла бо інакше як без головного заміру куплять взуття
тепер продавець мені каже що розчарована бо встілька 19.5 см цього просто бути не може бо взуття мало бути для мого сина у якого ніжка 18.5 см і його тиснуть якби там реально було 19.5 см то ми б їх не продавали!
Але на жаль на свою голову продала взуття .... от тепер і доказую що там 18 см а вона мені каже що 19.5 .
чекаю тепер від покупця фото як вона міряла що в неї так багато см і це не на 0.5см більші а на цілих 1.5см більші! я вобщем впевнена що права а чим покупець міряє поняття не мою.
і ще покупець виставив оцінку тепер боюсь ставити в відповідь бо думаю що там не найкраща оцінка в мою сторону.
продала ботінки H&M
зробила знижку за 350грн віддала
звездная галактика• 13 января 2016
Ответ длякенгуруша
он где кнопка Пуск, программы, стандартные
не-а. не угадали. там все пусто. шо в стандартных. шо в развлечениях. кто-то снес все....
MASHUNCHIK_BUKA• 13 января 2016
интересно, когда-нибудь красный след мы увидим на фото с замерами) он бы точно давно как то прояснил ситуацию
Ответ дляВоздух в банке
Не хочу я ваших грошей,їздити туди сюди немає смислу ,буду мати урок..Для себе я багато чого зрозуміла ,конфліктувати з вами я не маю бажання і здоров я на жаль мені в положенні не дозволено
Можливо я не дочитала ,можливо щось не догляділа ,значить Бог мені суддя ,хай так і буде ,будуть на виріст як я так є,у всіх бувають помилки ,будем виправляти
Так какую оценку вы поставили продавцу?
Ответ дляLady_She
Эти покупатели уже достали, будто все продавцы только и обязаны, чтоб им угождать.Нужно было взять с примеркой, это раз. Вр вторых, покупатель хочет сказать, что на фото где нога и сапог, сапог только на 3 см больше ноги? Мерять по масивной подошве
Внутри они намного меньше, чем снаружи, . У моего сына. по подошве 19см, а стелька вынимается-15,6..
И в чем проблема оставить сапоги на следующий год, по такой шаровой цене новых сапог уже не купишь!Нет лучше тут позориться и скандалить...
извините, но я вижу что тут почти все скандалят, кроме продавца и покупателя.
Вы то пост покупателя прочитали последний?
звездная галактика• 13 января 2016
Ответ дляPavelolka
Я ж кинула ссылку
у меня Ваша не открылась. краказябры
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляТимаша
Лёгкой Вам беременности, и удачных покупок!!!
Дякую ,буду уважніша
HelgaPataki• 13 января 2016
Ответ дляЗубная фея
Вставлю 5 копеек .У нас такие точно скетчерсы девичьи.
Бутсами.
Сейчас нога 19.5 см.
На стельке указан размер и длина 17 см!!!
Размер не помню 28 или 29.
Тесть большемерят на 2 размера.
Бутсами.
Сейчас нога 19.5 см.
Размер не помню 28 или 29.
Тесть большемерят на 2 размера.
У нас Колумбия сандалии производитель рекомендует 15 см стопу, у нас 15.8, а огромные караул))))))
Andryushka2• 13 января 2016
Аааа, теперь дошло -покупатель беременна - гормоны шалят полным ходом. Все будет хорошо!!!
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляТимаша
Я серьёзно, взгляд до костей пробивает)))
я глянула мене також
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляLDjef-ка
Долго ждать будете, девушка линейку и сантиметр ’загубила’, а рулетка без мужа падает!
Ответ дляВоздух в банке
я прикрила ?Перестаньте ) 18,5 + шви яких важко повитягувати і взуття реально має більше 19 см.вибачте звичайно але мені смислу немає щось прибільшувати ,ми цю модельку дуже шукали ,і незнала що там все вийде
а мені який смисл брехати???
я повторюю моїй дитині 18.5см рівно йому вони жмуть!!!! як там 19 і більше може бути!!!
ми купили одразу як виставила ці на продаж взуття 19-19.5см демари такі типу під гумачки і тоже перебільшила трохи та носимо уже що є. требуло брати 19см не більше але думаю на виріст щоб носок і т.д. та все одно забагато більші взяла!
СлаваУкраїні• 13 января 2016
Ответ дляludakap
может это и положение на вас так повлияло , не берите в голову
на будущее, на зимнюю обувь лучше брать + 0,7-1 см. не более к обуви которую носит малыш сейчас, тогда обувь подойдет.
перший раз так пролетіла ,незнаю чому ,і як ,чесно незнаю ,сама замовляю H&M що так вплинуло що я розгубилась незнаю