Я такая боевая• 20 февраля 2016

Антиукраїнський туалетний папір виготовлять у Нідерландах

Аргументами проти ратифікації договору про асоціацію України з ЄС стане туалетний папір з політичним контекстом. Майже 50 тисяч євро нідерландських платників податків виділять приватній компанії, яка планує виготовити і розповсюдити антиукраїнський туалетний папір.

Як повідомляє BBC, компанії Raspoetin BV схвалили виділення 47 973 євро на "виробництво, транспортування та розповсюдження туалетного паперу з аргументами проти прийняття України до ЄС і поясненням недоліків подібного кроку". Поширюватимуть туалетний папір студенти.

Власник компанії Рубен Марсман розповів, що всією країною планується поширити близько 100 тисяч рулонів туалетного паперу. Роздаватимуть їх здебільшого на ринках та в інших місцях скупчення народу, але частина буде направлена у найважливіші організації країни.

Проте біля будівлі посольства Нідерландів в Києві вже вийшли активісти з плакатами: "Не слухайте російську пропаганду".
Зазначимо, що офіційно у липні 2015 року Нідерланди вже ратифікували Угоду про асоціацію Євросоюзу з Україною, підписану ще у 2014 році.
Однак процес ратифікації припинили через ухвалення нового закону, який дозволяє громадянам Нідерландів вимагати проведення консультативного референдуму щодо рішень, прийнятих урядом. Ініціатори референдуму побоюються, що договір про асоціацію стане першим етапом вступу України в ЄС.

http://24tv.ua/antiukrayinskiy_tualetniy_papir_vig...
дамаАмстердама• 20 февраля 2016
Ответ дляКурс капусты
Сколько же еще осталось наивных.Никто в ЕС Украину не возьмет...Странно,что еще кто-то верит в эти и другие сказки нынешнего горе-правительства

ну вы же верите сказкам горе-правительства российского и ничего. кризиса нет, импортозамещение))))))))))))))

Дайте подумать• 20 февраля 2016
Ответ дляEllo

все кто против ЕС пророссийски настроен?

да, это так уже больше 2-х лет!
дамаАмстердама• 20 февраля 2016
Ответ дляЛетчица

Как она посмела! Клянчить деньги по всему миру можно только нашим партийцам,а холопы потом отработают

ну почему и Саркозел еще клянчил за некую поддержку.
Кашка-маняшка• 20 февраля 2016
http://www.dutchnews.nl/news/archives/2016/02/8tax...
почитайте коменти, фірму-виробника паперу викупив рос.бізнес, для пропаганди. Народ обурений, не текстом, не тим , що приймуть чи ні Україну в ЕС, а те що ЕС на туалетний папір хоче використати гроші платників податків
язззззь!!!• 20 февраля 2016
Их можно понять, не хотят они видеть нищую страну в ЕС
дамаАмстердама• 20 февраля 2016
Ответ дляАлывердЫ

Тю! ’Хто не скаче...’, а как еще?
Не черепа же мерять, это было бы палево)

по реакции на портрет путина
Изподтишка• 20 февраля 2016
Ответ дляКурс капусты
Ратифицировл...И что дальше?Вы правда верите,что Украину с ЕС возьмут?Они что,ненормальные? Зачем им нищая страна с правителями-казнокрадами и в состоянии войны?Или у них других проблем нет?

+++ Отлично сказано!
Бабайко• 20 февраля 2016
Надо же! А нас то за шо? Мы ж самые самые европейские!
Кашка-маняшка• 20 февраля 2016
саме цей проєкт не фінансується ЕС, це РОС пропаганда

Крошка Енот• 20 февраля 2016
Ответ длядамаАмстердама

по реакции на портрет путина

и что же должно произойти при виде путена?))
Летчица• 20 февраля 2016
Ответ длядамаАмстердама

Саркозел очень своеобразно отблагодарил своего благодетеля. Ему не придется ничего отрабатывать.
дамаАмстердама• 20 февраля 2016
Ответ дляКашка-маняшка

так это всем изначально было понятно, но троллям же поставили задачу раскачивать в другую сторону.
Бабайко• 20 февраля 2016
Ответ дляАлывердЫ

Вы забыли добавить: у истинного украинца?
дамаАмстердама• 20 февраля 2016
Ответ дляАлывердЫ

все вам расскажи
Плюшевая дыба• 20 февраля 2016
девочки, а что там сёня в Киеве? очередные скачки?))
Крошка Енот• 20 февраля 2016
Ответ дляБабайко

та у обоих конечно - у истинного и не очень))
Кашка-маняшка• 20 февраля 2016
Ответ длядамаАмстердама

то треба руйнувати міфи, самостійно перевіряти інфу зараз КОРИСНО
АнтиТанкист• 20 февраля 2016
Ответ дляКашка-маняшка

Нестыкуется. Или выкупил рос.бизнес, или на деньги налогоплательщиков...
Летчица• 20 февраля 2016
Ответ длядамаАмстердама

Всесильные ватные троли раскачивают Нидерланды.Круто

Бабка в тапках• 20 февраля 2016
вы уверенны, что против Нидерланды? не Нидерланды, то нашлась бы другая страна, которая выступила бы простив вступления Украины в ЕС. похоже сам ЕС не готов принять еще одну бедную страну в свой клуб, вот и ищут повод(
дамаАмстердама• 20 февраля 2016
Ответ дляКашка-маняшка

ви думаєте вони не в курсі того, що це брудні та дешеві піар-технологічні прийоми. Просто в скрепнутих вже з´явилася така звичка брехати про все, що стосується України. Чим ганебніша брехня, тим краще.
Кашка-маняшка• 20 февраля 2016
Ответ дляАнтиТанкист

читайте там все чітко написано. Все стикується. Я не аю часу гуглити саме про власників фірми, що отримала завдання на друк, В ЕС все прозоро, то можна власників з фото нагуглити, треба місця знати, притому що назва фірми з помилкою
Кашка-маняшка• 20 февраля 2016
Ответ длядамаАмстердама

та то ясно. Жаль лише що через лінь перевірити в гуглі інфу створюється хибне враження в цілому.
Летчица• 20 февраля 2016
Ответ дляАнтиТанкист

Российский бизнес ,используя свои традиционные коррупционные схемы,отмывает деньги и разрушает изнутри голландскую экономику. Туалетная бумага лишь начало
дамаАмстердама• 20 февраля 2016
Ответ дляЛетчица

намагаються маніпулювати через змі, але з кожним днем все складніше, підтримувати міфи. навіть вдома (в россії) вже не довіряють 7 голодних по лавках сидять и хочуть їсти нормальні продукти, а не безкінечну пропаганду.
дамаАмстердама• 20 февраля 2016
Ответ дляЛетчица

ваша методика дає збої, потрібні більш креативні контр аргументи.
Aurum_• 20 февраля 2016
по теме.
ну и чудесно.
наконец украинцы поймут , что им ни туда , ни в обратную сторону.
а только здесь и сейчас в своей стране .
без всяких союзов .
выйти из союза ссср , чтоб вляпаться в другой , вот нафига спрашивается?
ПесиКот• 20 февраля 2016
Ответ дляАнтиТанкист
’Не слушайте российскую пропаганду’. Да плевать им на пропаганду, они не хотят в составе союза еще одну нищую страну, на которую будут уходить их деньги. Имеют право.

Ага, и так уже проблем по горло. Англия вон уйти хочет..
Омлетик• 20 февраля 2016
Опять виноват самизнаетекто? И если тролль, то сразу ватникА на самом деле Украину ждут не дождутся везде и всюду.
Летчица• 20 февраля 2016
Ответ длядамаАмстердама

Зато у нас легко- голодают,но продолжают верить очковтирательству.