Медуза Горгона• 05 июня 2013
Кто принимал B-Клатинол при лечении Helicobacter Pylori?
Кто принимал B-Клатинол при лечении Helicobacter Pylori? Как переноситься? Помогло или нет? Мне назначили. Прочитала инструкцию и страх берет сколько побочных эфектов. Думаю что делать пить или нет?
))) там усі аналоги будуть мати безліч побічних ефектів. Я його приймала, ніби нічого не було. Але крім нього мені назначали ще з пять різних препаратів від хелікобактер. Памятаю точно був Де-нол. Він порівняно зі всіма такий лайтовий і після лікування його пила, коли болів шлунок, помагало. Так, що думаю, що боятись не варто, хіба полікуєтеся, попросіть, щоб вам якісь бактеріі призначили, бо мікрофлору ліки вбють. Я пила Симбітер