Жертва интернета• 22 марта 2016
Ужгород
Подскажите, когда к Вам на цветение сакуры лучше всего ехать?
Жертва интернета
• 22 марта 2016
Ответ дляДасаАта
На травневі, зазвичай, вже відцвітає.
Получается середина апреля самое то?
Ответ дляЖертва интернета
Получается середина апреля самое то?
Зазвичай, друга половина квітня. Але, якщо весна дуже рання - середина квітня. В минулому році телефонував мій колега з Києва, хотів з дівчиною на травневі приїхати. Точно пам’ятаю, що сакура вже відцвітала. Я не змогла йому забронювати номер навіть в самому захудалому хостелі. Все було заброньовано.
Lyalya 2686• 23 марта 2016
Ответ дляЖертва интернета
Получается середина апреля самое то?
я еду 14го
Lyalya 2686• 23 марта 2016
Ответ дляДасаАта
15,16,17 у вас,буде цвісти?
Ответ дляДасаАта
А це правда що у вас готелі ціни вдвічі підіймають на травневі?