y888• 11 апреля 2016

У дитини 2, 6 вночі болить нога. Які аналізи здати?

Я думала це у сина "крутять" ноги, тому що болі були на зміну погоди (обов´язково). Але ось уже 2 дні підряд (зміни погоди нема) він показує мені вночі на ногу і плаче. Хочу здати аналізи на ревмопроби. Які точно? Як називаються? Натощак? До якого лікаря потім записатися? Всім дякую!
Nata Li• 11 апреля 2016
Одна нога болить чи дві? Де саме болить?
автор y888 • 11 апреля 2016
Ответ дляNata Li

На одну показує, внизу.
Nata Li• 11 апреля 2016
Ответ дляКрасавица писяная

На одну показує, внизу.

Тільки вночі там болить чи удень теж скаржиться? Ходить, бігає нормально? Може, все ж таки, це болі росту?
автор y888 • 11 апреля 2016
Ответ дляNata Li

Так, тільки вночі. Вдень все ок: стрибає, бігає. Я йому помазала сьогодні вночі ніжку спиртовою на травах настойкою і потім він встав в туалет, то мені здалося,о він навіть шкандибав на ту ногу(
olga-vad• 11 апреля 2016
у моего сына такое же было, пошли к врачу. сказали что ножки очень быстро растут и ничего с этим не поделаешь.сейчас все нормально
автор y888 • 11 апреля 2016
Ответ дляNata Li

Я не знаю, чи це болі росту, тому й хочу розібратися.
автор y888 • 11 апреля 2016
Ответ дляolga-vad

А до якого лікаря ви пішли? УЗІ, аналізи якісь робили?
olga-vad• 11 апреля 2016
Ответ дляКрасавица писяная

к участковой, ничего не делали.
Тасюшка• 11 апреля 2016
Ответ дляКрасавица писяная

Вам к кардиоревматологу. Если нога болит в суставе. Если нет - к грамотному педиатру, а он дальше направит к хирургу или ортопеду, если потребуется. По своему опыту скажу, что с максимальной вероятностью это боли роста. У старшей болели голени, у младшей коленные суставы, но ревмопробы в норме, узи коленного сустава без отклонений. Так что и это боли роста.
Ishtar• 11 апреля 2016
Ответ дляКрасавица писяная

это боли роста. Он высокий вероятно? при всех анализах (которые у нас в норме) боли были с 3х до 6 лет и сейчас , 7.5 лет,периодически есть. Помогал нурофен. Особенно плакал ночью
Nata Li• 11 апреля 2016
Ответ дляКрасавица писяная

Якщо вдень з ніжками немає проблем - значить, болі росту. Десь у мене була про це стаття...
Nata Li• 11 апреля 2016
Ответ дляolga-vad
Во сколько лет боли прекратились? У моего мужа до лет 12-ти болели ноги ночью, а его сестра вообще по этому поводу в больнице лежала (пока не выяснили, что это боли роста).
olga-vad• 11 апреля 2016
Ответ дляNata Li

лет до 5 болели, пока не беспокоит, да и не активно сейчас растет.
Nata Li• 11 апреля 2016
Ось про болі росту.
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-279508
автор y888 • 11 апреля 2016
Ответ дляNata Li

То у вашого чоловыка це болі росту були? До якого лікаря мені звернутись? Дякую.
автор y888 • 11 апреля 2016
Ответ дляIshtar

Та ні, він не високий, 90 см
автор y888 • 11 апреля 2016
Ответ дляNata Li
Ось про болі росту.

Щиро вдячна!
автор y888 • 11 апреля 2016
Ответ дляТасюшка

А ревмопроби різні бувають? Чи як? Прийду в Ділу і скажу - нам ревмопроби - мене зрозуміють?
Nata Li• 11 апреля 2016
Ответ дляКрасавица писяная

І у чоловіка, і у його сестри - вони високі. Наша донька пішла в тата - майже одного зросту з братом (у мене двоє діток з різницею у віці майже 2 роки, синок - старший), то в неї періодично вночі крутить ноги. Я зверталася до ортопеда - виписав кальцій нікомед, але я їй не давала, бо знайшла інформацію, що штучний кальцій здатний відкладатись в організмі де завгодно, а не лише в кістках та зубах.
Раніше малій ніжки натирала камфорною олією, але вона казала що їй пече. Масажую ніжки, ходить на танці.