Плету интриги• 25 апреля 2016

Приват Банку витрачає мої кошти без мене, приват 24

Дівчата багато читала тут що ви жалілись на приват банк - та якось - все вважала фейком. Та сьогодні стикнулась з цим сама. Сижу , пищу і плачу... Я відношу себе до тих клієнтів які постійно слідкують за своїм балансом, карткою приват банку користувалась постійно- на приват24 заходжу щотижня ( дивлюсь баланс і т.д)Та зайшовши сьогодні виявила баланс -880 грн ( картка не кредитка , звичайна куди нараховуються дитячі виплати) Подивилась виписку є багато не співпадінь - 7 квітня в мене на балансі було 800.50 - потім вони мені провели платіж (12 квітня) мінус 1010 грн і в них вийшло мінус вісімсот (800.5 -1010= - 800 (якась дивна математика)) це 1, друге у виписці не має 13 квітня - де я знімала кошти зі скарбнички 1267.42 ( хоча смс від приват банку в мене є) Приват банк опонує мені саме , що мінус 800 через платіж 12 квітня .
автор Плету интриги • 25 апреля 2016
Поставили моє питання на вирішення до 26.04 - відпишу , 26 - що вони прийняли. Хто з таким зтикався? Що робити?
Не против• 25 апреля 2016
лично я ничего не поняла
Я не тону• 25 апреля 2016
Это банк. Деньги никуда так просто не деваются. Звоните им, пишите и узнавайте.
Ангелочек с рожками• 25 апреля 2016
Ответ дляПлету интриги
может,на копилку отчисления идут?
за 8 лет работы с кредиткой и расчестным счетом у меня всегда все ок,и суммы приличные проходят
автор Плету интриги • 25 апреля 2016
на копілці ( скарбничці нічого не має)
автор Плету интриги • 25 апреля 2016
Ответ дляЯ не тону
написала
автор Плету интриги • 25 апреля 2016
Ответ дляНе против
лично я ничего не поняла
що вам не зрозуміло на рахунку було 800.5 - 1010 і замість вийти мінус 209,5 , в приват банку вийшло мінус 800
Самый умный• 25 апреля 2016
Сочувствую. В моем случае были проблемы с кредмткой. Три месяца трепали нервы. Спасибо одному адекватному мальчику из отдела кредмтования головного офиса. После его вмешательства у меня изчезла фиктмвная задолженность в несколько тысяч
Я не Тролль• 25 апреля 2016
Ответ дляПлету интриги
тем более ничего не понятно
Самый умный• 25 апреля 2016
Ответ дляПлету интриги
написала
я звонила не один раз. Ходила в банк. Писалв им на почту и ы ФБ.
Соловей_78• 25 апреля 2016
Ответ дляПлету интриги
проверьте все свои карты, должен быть где то плюс на эту сумму
Пукимончиг• 25 апреля 2016
Искренне желаю вам решения вопроса в вашу пользу.
У мужа с карты дважды списали 800 грн, хотя снятие было только одно. В выписке было указано, что-то совершенно не понятное, причем записи появлялись задним числом!
Писали письма, ходили по начальникам отделений, связывались с их службой безопасности и много еще чего.
В итоге, спустя почти 6 месяцев(!), нам сказали, что во время снятия наличных банкомат ’запарился’ и выдал не 8 купюр по 100 грн., а 8 по 200...
Предоставить доказательства отказались и отметили наше обращение как решенное...
angel75• 25 апреля 2016
Да автор, у Вас действительно какие то не правильные подсчеты они ведут.

Скажите, а с кредиткой все ли нормально?
Они самовольно могут списывать деньги на нее, а ТОЛЬКО ПОТОМ отобразится в выписке, примерно через недельку
Печальки.нет• 25 апреля 2016
веду точный учет всех денег на всех картах. покупаю на иностранных сайтах часто. Приват не самый удобный банк для учёта - это точно. часто бывают временные расхождения, пока не проведены все операции, не понятно суммы в блоке или уже проведены. Но в итоге все сходится.
автор Плету интриги • 25 апреля 2016
Ответ дляangel75

в тому то і проблема - все перевірила, все нормально.З ними спілкувалась, вони мене від одного менеджера до іншого перекидували.
Чукча Мукча• 25 апреля 2016
Ответ дляПлету интриги
карта не кридитная но есть минус?
сектантка• 25 апреля 2016
Ответ дляПечальки.нет
а какой удобнее?
автор Плету интриги • 25 апреля 2016
да карта , НЕ КРЕДИТКА, звичайна для ВИПЛАТ (оформленна, щоб отримувати виплати за дитиною)
автор Плету интриги • 25 апреля 2016
Ответ дляЧукча Мукча
карта не кридитная но есть минус?
не кредитка, звичайна для виплат - кредит до неї не можна підключити
Железная тетя• 25 апреля 2016
Ставите смс информирование по каждой операции. ОФИЦИАЛЬНЫЙ запрос (в 2 экземплярах, на одном из них они вам присваивают номер, другой себе забирают) в банк с описанием, копией паспорта и кода, через месяц ждите ответ, если не раньше. Ставьте лимиты на операции. И возможен еще вариант, что кто-то из родных ею может пользоваться без вашего ведома.
Єдина Країна• 25 апреля 2016
тут с самого утра была темка с благодарностью консультанту этого банка) обратитесь)
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1433443
автор Плету интриги • 25 апреля 2016
Ответ дляЖелезная тетя
смс інформування на картці стоїть ( до 21 квітня з виписками все було гаразд, а 21 квітня вони додали у виписки цей платіж 12 квітня на мінус 1010) В рідних доступу до моєї картки не має ( паролів не знають, телефон на який приходять підтверджуючі смс до платежів - постійно зі мною - коли сплю він під подушкою - вимкнений - щоб не заважати сну малій дитині)
ПоЗиТиВнАя• 25 апреля 2016
Ответ дляПлету интриги
так а вы платеж на 1010 совершали?как вы могли его совершать если там было 800?или уже на тот момент на карте было 1600?
Polinaanna• 25 апреля 2016
тему не закрывайте, Вам тут агент приват-банка отпишется по Вашему вопросу.
автор Плету интриги • 25 апреля 2016
Ответ дляПоЗиТиВнАя
я не робила платежу на 1010 грн - вони мені додали 21 квітня ( так би мовити ’задним числом’ - поки я їм не прислала скриншот смс - про те що13 числа я перевела на картку гроші зі скарбнички1267.42 і на балансі було 1658.31 .В них у виписці взагалі не має 13 квітня
автор Плету интриги • 25 апреля 2016
Ответ дляPolinaanna
Буду сподіватись
ПриватБанк• 25 апреля 2016
Шановний Автор!
Нам складно прокоментувати ситуацію, що склалася, оскільки зазначених даних
недостатньо, щоб ідентифікувати Вас як клієнта.
Дозвольте нам детально розглянути цю ситуацію. Надішліть, будь ласка, на help@pb.ua деталі питання та контактні дані, зазначивши посилання на відгук, щоб ми могли допомогти Вам вирішити проблему.
З повагою, ПриватБанк.
автор Плету интриги • 25 апреля 2016
ой , ви так гарно порішали(( Зашла на приват 24 щоб зробити скиршоти та піти завтра у найближче відділення - а вмене вже все відредаговоно - так щоб було зручно вам. правда смс в телефоні від приват 24 не співпадають з вашими редагуваннями
ПриватБанк• 25 апреля 2016
Направьте, пожалуйста, запрашиваемые данные нам на почту, чтобы мы смогли детально разобраться в ситуации и предоставить развернутый ответ. Заранее спасибо!
С уважением, ПриватБанк.
ПриватБанк• 25 апреля 2016
Направте, будь ласка, запитувані дані нам на пошту, щоб ми змогли детально розібратися в ситуації і надати розгорнуту відповідь. Заздалегідь дякую!
З повагою, ПриватБанк.