tolyu• 04 июня 2016

А куди діваються пластикові відходи?

Щось я випала з життя. Сортувальники стоять,багато людей пластикові бутилки відділяє! А потім куди дівається цей пластик!? Я не кажу про Європу,яка навчилася переробляти. У нас є заводи по переробці?
Ello• 04 июня 2016
есть конечно, а по вашему зачем их принимают?)))

Печенюшка• 04 июня 2016
потім їх бомжі дістають і продають на бутилки для молока по 30 коп.
автор tolyu • 04 июня 2016
Ответ дляEllo
Ну от в Житомирі немає,це вони кудись возять їх спецом? Хмммм
автор tolyu • 04 июня 2016
Ответ дляПеченюшка
автор tolyu • 04 июня 2016
Блін не той смайл!!!
Ход конём• 04 июня 2016
http://www.ekolife.org.ua/pererabotka_plastika.htm...
автор tolyu • 04 июня 2016
Ответ дляХод конём
Я читала,але мені здається то більше реклама. Скажу чого. Коли їду у село до батьків,проїзджаю величезне сміттєзвалище. І там реально пластику багато

Peppergrin• 04 июня 2016
Есть,но очень мало,поэтому все на свалке.Я как подумаю КАКИЕ объемы пластика на свалках-дурно становиться.Потом все это в грунтовые воды,даже Полтавский слой уже грязный,толи еще будет
автор tolyu • 04 июня 2016
Ответ дляPeppergrin
Ось і я думаю,якась показуха чи що.?? Потім знову на свалку...
Лунтик-паунтик• 04 июня 2016
Ответ дляtolyu
Але то навряд чи пластик із села. Може якраз із Житомира Вашого і вивозять туди. В селах ситуація ще гірша - вони все палять((
Ezoterra• 04 июня 2016
Так, пляшки переробляються на ура, але не всі, там залежить від пластику. Роблять з них крошку а потім вже якісь грубі пластикові вироби - ящики, горщики і т.д.
Сортуйте, природе скаже Вам дякую)