я Кукарача• 20 июня 2013
Ситуація у дитсаді. Як бути?
Приходжу за дитиною у садик і така картина - діти всі голі (у самих трусиках), жара ужасна, з дітей капая пот, няня і вихователі сидять і розмовляют. Сквозняк такий , що я думала мене звідти винесе - двері відкриті, вікна відкриті.
Я звичайно, сказала їм чому вони сквозняк роблять, що діти потім хворі, і чому не вийдуть на майданчик, там набагато краще ніж у групі. На це мені відповіли, що то треба всіх дітей одягати....
пожалілася завідувачці, результата ніякого, просто перестали зі мною говорити.
як бути в такій ситуації?
Ответ дляя Кукарача
на рахунок того, щоб поміняти дитсад...
дитина тільки рік проходила, + при вступі внесли батьківський взнос, + ’благодійний внесок’. Щоб перевести дитину треба знову заплатити, + стрес для дитини, + де гарантія, що і там не буде якихось заморочок. Тоді треба кожного року сад міняти?
Тікати від проблем - це не вихід. І я не бачу нічого кримінального в тому, що я сказала завідувачці про те, що діти сидять голі при сквозняку і їх не виведуть на майданчик. По моєму я маю таке право висловлюватися??
Розклад дня я вивчила на зубок, і більшу половину з того не виконують.
Не думайте, що тільки ви така розумна.
А нарахунок сквозняків я в сотий раз повторюю - у мене самої від цього п голова болить і вуха
Не думайте, що тільки ви така розумна.
Но вы так и не объяснили феномен мокрых от пота детей при сильнейшем сквозняке. Это наводит на разные мысли, далекие от признания вас объективным и уравновешенным человеком, могущим трезво оценить ситуацию. Это раз.
Расписание группы - и САНИТАРНЫЕ ПРАВИЛА УСТРОЙСТВА И СОДЕРЖАНИЯ ДЕТСКИХ ДОШКОЛЬНЫХ УЧРЕЖДЕНИЙ (скопируйте и вставьте в гугл) это две очень большие разницы. Это два.
Если у вам слабое здоровье и у вас болит голова это проблемы исключительно вашего организма не имеющие никакого отношения к 28 организмам в детсадовской группе. Это три.
Закаляйтесь и укрепляйте нервную систему.
Ответ дляя Кукарача
на рахунок того, щоб поміняти дитсад...
Не думайте, що тільки ви така розумна.
Хотя, это многое объясняет.