Тамбовский мел• 29 октября 2016

Кому іще не подобається канал 1+1?

Часто тут критики багато щодо тсн-новин...
А інші телепрограми? Гроші, Право на владу, Життя без обману, Інспектор Фреймут (зараз іде) Дело табак та інші.
Складається враження, що лише 1+1 та Коломойський може відкривати людям очі на те як нас дурять де і на чому...
ЛолитаНеРазлита• 29 октября 2016
не дивлюсь тв, але тсн-новини - зашквар.

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 октября 2016
Мне нравится. Перестала смотреть Интер и Украину.
miko-n• 29 октября 2016
не смотрю тв
автор Тамбовский мел • 29 октября 2016
Справа в тому, що більшість програм на 1+1 відкриває людям очі на наші недостатки в країні, а комусь це не подобається...
Тому і не зустрічала, мабуть, більше щодо жодного іншого телеканалу стільки негативу, як до 1+1... Людей ніби спеціально відважують від нього.
Пугачиха• 29 октября 2016
Зеленского там терпеть не могу и его 95
вентиляторная• 29 октября 2016
Ответ дляТамбовский мел
Не будьте наивной. 1+1 ’открывает глаза’ только на то, что выгодно Коломойскому. На конкурентов, в первую очередь. А то, что в стране много негатива и без них понятно.
автор Тамбовский мел • 29 октября 2016
Ответ длявентиляторная
Тобто Коломойському вигідно одних підприємців топити, а інших стимулювати до розвитку?)
Негативу багато, а багато про що знаєте Ви? Чи можете дізнатися самостійно?
вентиляторная• 29 октября 2016
Ответ дляТамбовский мел
)))))) Вы часом не Оля, журналист с ТСН, сидящая в декрете со вторым сыном?
всегдаДаДа• 29 октября 2016
А що, у вас такий поганючий інтернет, що ви вимушені дивитися ефірне ТБ?

автор Тамбовский мел • 29 октября 2016
Ответ длявентиляторная
Часом не Оля)
І, о Боже, навіть не пов’язана ніяк з телеканалом 1+1. Більше того, маю друзів, які працюють на стб, Першому національному, П’ятому... і ще парочці непопулярних, тому назв не пам’ятаю)
автор Тамбовский мел • 29 октября 2016
Ответ длявсегдаДаДа
Інтернет у мене прекрасний.
Але інтернет для ноутбука, планшета, телефона, а для телевізора є ефірне ТБ
Крам того, не так вже й часто я його дивлюся
всегдаДаДа• 29 октября 2016
Ответ дляТамбовский мел
Інтернет у мене прекрасний.
Якщо у вас древнючий телевізр, що не вміє виходити в інтернет - придбайте собі Андроїд-стік для HDMI порта - матимете інтернет і на ТВ. Чи у вас і HDMI нема?
Ми ефірні канали викоритовували тільки з однією метою - подивитися час коли ліньки тягнутися за телефоном. Як підімкнути ТВ до інтернету то і це стало непотрібним.
Лгин• 29 октября 2016
Подобається. Детей посадила сейчас и смотрим все про табак.Очень наглядно и понятно,для них нужно и полезно такое смотреть.
june83• 29 октября 2016
Муж несколько месяцев искал телевизор спецом белый чтобы подходил под интерьер кухни, а я его даже не включаю. Лучше хороший фильм на планшете посмотрю
автор Тамбовский мел • 29 октября 2016
Ответ длявсегдаДаДа
Я зараз повинна кинутися купувати собі Андроїд-стік, тільки щоб задовольнити Вашу забаганку?
Дайте, будь ласка, відповідь на моє запитання: ’А нафіг мені вср**ся той Андроїд-стік, якщо він мені не потрібен?’ Чи може Ви продавець і то прихована реклама? А я не поведуся!
автор Тамбовский мел • 29 октября 2016
Ответ дляЛгин
От і я про що...
Багато програм з’явилося, які корисно подивитися...
Бауди на ауди• 29 октября 2016
мне нра!!
bilsvetlana• 30 октября 2016
Телевизора дома нет уже 14 лет, так что по самому каналу ничего не могу сказать.
Некоторые программы с канала 1+1 смотрим на ютуб.
- ’Мир наизнанку’ - самая любимая программа
- Чисто ньюз
- Рассмеши комика