холециститная• 01 декабря 2016
Ситуація з квартирою. Дайте пораду
Ситуація така:
У шлюбі 2,5 роки. Є дитина 1 рік. Свого житла не маємо. Зараз чоловік за кордоном, працює там офіційно. Я з дитиною живу у своїх батьків. Так вже більше пів року. На квартиру не вистачає 5-7 тисяч. 3 місяці тому вже хотіли купувати, позичити у родичів гроші (по 3 тисячі з кожної сторони, 3 моя сімя, 3 його, віддавали б самі). Але з його сторони не було в кого позичити. Той, хто обіцяв, навіть тисячі не дав в борг. Тому покупку відклали((
І вчора я дізнаюся, що його рідна сестра з чоловіком купила квартиру (вже другу, першу купили десь 2 роки тому). При тому, що живуть у будинку, не у квартирах. Чоловік каже, що гроші позичили. Я так розумію, що частину взяли у нас (чоловік не признається). Але ще місяць-два тому сестра в нас позичала 800 дол.
Свої почуття мені навіть важко описати. Так, я розумію, що кожен думає про себе і робить все для свого блага і не мусить допомагати рідним. Але більше мене бісить 1) що якщо позичили в нас частину, чому чоловік зі мною не порадився. 2) навіть якщо не позичали в нас, а в когось іншого взяли в борг ВСЮ СУМУ!!!, то невже не змогли тоді, 3 міс.тому знайти. в кого позичити для нас 3 тис.?!
З чоловік розсварилася. Пропонувала йому також в січні як приїде дозичити суму, яку бракує, і все-таки купити квартиру. Він кричить, що не буде нічого позичати, коли буде вся сума, тоді й купимо
Можете мене закидати тапками, казати, що я заздрю (я цього й не заперечую), казати, що я не права, але я вже так не можу. Живу на коробках (сестра скоро виходить заміж, буде жити тут з батьками), допомоги з дитиною ніякої, батьки працюють, цілими днями немає їх. Ще й чоловік мене не розуміє
Порадьте, підтримаєте або навпаки дайте пенделя. Скажіть, я ви вважаєте, чи варто браги в борг гроші і купувати квартиру? Чи правий мій чоловік? Буду вдячна за будь-яку думку
Муроводчица• 01 декабря 2016
Офигеть. Вы правда думаете, что сестра должна была у кого-то взять в долг, чтобы одолжить Вам? Это нормально?
У кого такое было• 01 декабря 2016
Автор, а вы случайно не отписывалась в теме, где муж отдал все деньги на благотворительность??
все там писали - понять и простить
а тут небось, все будут гнобить мужа, т к он козел
хотя помог не пойми кому, а родным
бегу за поп корном
где ж все добродетели?
все там писали - понять и простить
хотя помог не пойми кому, а родным
бегу за поп корном
где ж все добродетели?
Дайте подумать• 01 декабря 2016
Сколько вам лет? Идите на съемную если не хотите жить с родителями. В чем проблема? Муж прав соберет всю сумму и купит квартиру не влезая в долги.
Муроводчица• 01 декабря 2016
По теме - мы в долг не брали, купили, когда заработали полную сумму.
Если так уж припекает прямо сейчас купить с использованием заемных средств - оформляйте кредит на недостающую сумму. В банке, с процентами, все, как положено. А не требуйте, чтобы Вам кто-то на шару в долг дал.
Цветов Мне срочно• 01 декабря 2016
Не розумію, які можуть бути претензії до сестри, це її життя, яке ваше діло.що вони купили. Якщо позичили гроші у вашого чоловіка, то всі претензії до нього, я була б категорично проти такого, для позик є банки. А грошові відносини з родичами ніколи нічим хорошим не закінчуються.
У кого такое было• 01 декабря 2016
а вы не думали, что муж по каким-то причинам не хочет покупать сейчас квартиру, работая заграницей?квартира как никак будет, куплена в браке, общая
вас это не настораживает?
Коко Шанель• 01 декабря 2016
У нас все в долг было. Всегда отдалживали нам родственники и сотрудники по срокам, но без процентов. Что Вам сказать... это очень нам помогло из 1-комнатной перешли в 2-ку, потом в 3-шку. В прошлом году купили 1-комнатную новострой для старшей дочки. Но! когда на новострой была собрана почти вся сумма у нас несколько человек просили в долг (те, которые раньше не отдалживали нам) - мы отказали, сказали, что нет. А потом взяли и купили квартиру в новострое через два месяца. Может кто-то обижался, но у нас своя семья и свои расклады и я не могу ждать и откладывать покупку из-за того, что кому-то тоже нужно. Поэтому хоть Вы и сердитесь на родственников, но у них свои семьи и никто никому ничего не должен, будь у них хоть 10 домов. Если же муж оторвал от Вас и дал сестре на покупку, то он тысячу раз не прав. Своя семья должна быть на первом месте!
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляУ кого такое было
все там писали - понять и простить
хотя помог не пойми кому, а родным
бегу за поп корном
где ж все добродетели?
все там писали - понять и простить
хотя помог не пойми кому, а родным
бегу за поп корном
где ж все добродетели?
ні, в тій темці не писала)
так, допоміг рідним купити другу квартиру, хоча сам немає жодної(
Снегурочко• 01 декабря 2016
то невже не змогли тоді, 3 міс.тому знайти. в кого позичити для нас 3 тис.?! @
хто не міг? сестра???? вона тут до чого? звідки ви знаєте де вона позичала, і яке відношення до неї маєте.
В мене он меблів нема, то що сестрі машину не купувати, віддати мені на меблі?
Ви вже доросла, живіть по своїм можливостям, заробить чоловік, тоді купите
Снегурочко• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
ні, в тій темці не писала)
оце вже чиста заздрість, ще напишіть що с..а не пустила жити безплатно
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляЛюблю Поумничать
А вообще зачем вам квартира, едте к мужу
я то поїду, дитина маленька, ще й року нема. Чи їхати з дитиною і там не заробляти, а проїдати гроші?
Дайте подумать• 01 декабря 2016
Ответ дляСнегурочко
+100
Дайте подумать• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
и что что ребенок маленький? быстрее адаптируется в новой стране.
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляСнегурочко
може й так, але мені здається, що якщо вони мали гроші, то могли нам тоді позичити ті з тисячі. А якщо ні, то для чого було зичити в нас?
Миссис Буркул• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
А шо ви дома не їсте, чи чоловік вам грошей не залишає?
Чтого ви з дитиною поспішали якщо з батьками погано жити?
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляДайте подумать
Це тільки здається так просто, щоб дати дитину в садочок чи найняти няню+зняти квартиру. Там все це дуже дорого. Не скільки заробиш, скільки потратиш
Снегурочко• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
якби вони вам позичили 3 тис, то самі б не купили, а думати їм треба про свої сімї. В вас ви пишите тільки 800 взяли і то не факт
Цветов Мне срочно• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
жити на 2 міста - це вже не сім’я,звичайно найкращий варіант їхати з дитиною і там влаштовувати життя, якщо мова йде про нормальну країну.
Снегурочко• 01 декабря 2016
Ответ дляЦветов Мне срочно
даю 90 відсотків що мова про польшу
Цветов Мне срочно• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
це вам чоловік таке розповідає? про яку країну йде мова?
ЯяяКакаджамбо• 01 декабря 2016
Может у вашего мужа вообще другие планы,а вы не знаете о них.ну к примеру он отдал часть этих денег взамен доли сестры в квартире родителей,или сестра купила за ваши деньги квартиру вашему мужу,но оформив ее на себя.вместо того,что бы дружить с ними,вы натравливаете их против себя . умнейте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Дайте подумать• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
а вы думаете что в жизни всегда все легко. Судя по вашим претензиям вам напрягаться совсем не хочется. Кто-то должен вам одолжить на квартиру, и родители в ребенком не помогают, в другой стране все дорого
Да детей вы рожаете для себя, а не родителей и дети обходятся дорого, вы этого не знали?
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляУ кого такое было
вас это не настораживает?
ні, я про це не думаю. Я цей варіант відкидаю
Снегурочко• 01 декабря 2016
Ответ дляЯяяКакаджамбо
+100
холециститная
• 01 декабря 2016
Ответ дляСнегурочко
800 взяли ще 2 міс тому на прожиття. А зараз, я так розумію зі слів свого чоловіка, що позичили 10-12 в нас
Снегурочко• 01 декабря 2016
Ответ дляхолециститная
10-12 тіс у.е. в вас позичили?