Коленная ложечка• 07 декабря 2016
Прийнято законопроект 5130 (підвищено мін ЗП до 3200, платити соцвнесок завжди)
Прийнято законопроект 5130, повністю текст тут:
З важливого:
1. Підвищено мінімальну заробітну плату до 3200 грн, одночасно відв´язано більшість адмін.параметрів (як-то штрафи, збори, і т.д.) від мін.ЗП та прив´язано до прожиткового мінімуму.
Відповідно для другої групи ФОП податок+страховий внесок тепер буде 1344 грн.
2. Внесено зміни для фізичних осіб-підприємців: раніше на загальній системі можна було бути зареєстрованим, але не вести діяльність, в такому випадку нічого платити не треба було. Зараз доведеться платити мінімальний страховий внесок, з 1 січня це буде 704 грн.
По другому пункту: якщо у вас там десь висять пустишки, що по ним тільки звіти в податкову здавали, то треба вирішити, або закривати їх, або доведеться платити.
Сиджу, думаю, а як тепер взагалі будуть себе почувати підприємці, які лише починають щось робити? Як тільки надумав, вже зразу треба буде викласти з кишені 1344 грн, навіть якщо той дохід у тебе якихось кілька сотен гривень на початку?
З важливого:
Тушь для2го класса• 07 декабря 2016
Ответ длявАлнуюся сильнА
потому что 1 я группа считается совсем уж мелкий бизнес. но и стаж им за год только 0.5 засчитают.
а если подумать,то отличается только местом проведения деятельности в большинстве случаев рынок-магазин...к моей пенсии,ее уже и платить по ходу не будут...
Забагаловка• 07 декабря 2016
Ответ дляТушь для2го класса
стаж по идее год за 2 насчитают,если на 0.5 ставки
вы внимательно читаете? если оформлять по труд договору на 0.5, 0.25, 0.75, то работодатель все равно за работника будет платить 22% от 3200 и соответственно стаж для пенсии будет идти. а если договор по цпх, то какую ты сумму укажешь за работу, с той и заплатишь 22%
Даю справку• 07 декабря 2016
Ответ длявАлнуюся сильнА
Проснись и пой называется. ЕСВ у всех давно 22%.
на 8 странице уже не смешно
Коленная ложечка
• 07 декабря 2016
Ответ длявАлнуюся сильнА
Если у тебя нет 1344 на старте, чтобы начать бизнес - нафик тебе вообще лезть в бизнес???
Да, в любом бизнесе нужен стартовый капитал, и не одну тысячу негривен.
Дурню пишете. По-перше, не на один місяць ці гроші будуть потрібні на податки, а по-друге, це нормально починати бізнес без стартового капіталу. Якщо, звісно, держава буде підтримувати (або хоча б не заважати), а не перетворюватися на упиря. Інакше бізнес буде завжди й виключно привілеєм лише багатих. Розшарування суспільства буде тільки поширюватися при такому підході.
МАМА НИКИТКИ-2• 07 декабря 2016
Ответ дляТаПрямТам
Одинаково 3200 минус налоги
Почитайте. Привязка идёт к прожиточному минимому.
Коленная ложечка
• 07 декабря 2016
Ответ длявАлнуюся сильнА
для первой 0.5 с минималки ЕСВ
для третьей столько же, сколько для второй
З чого це раптом 0.5? Є мінімальний страховий внесок, менше нього неможливо ні для кого.
Тушь для2го класса• 07 декабря 2016
Ответ дляЗабагаловка
ну так если оформит на 0.5 ставки на год,то в стаж 0.5 года пойдет...в чем я не права?
вАлнуюся сильнА• 07 декабря 2016
Ответ дляКоленная ложечка
пойдите в Раде спросите, у автора законопроекта... но уже принято, идите оспаривайте
Забагаловка• 07 декабря 2016
Ответ дляyasilisa
Проще для тех, кто и так уже несколько лет не работал - соответственно не имел работников. Тех не трогают вовсе.
Штраф за ведомости по з/п - административный и не большой. Его можно оспорить. Ей повезло - значит более сильных косяков у нее не было.
она пустышки сдавала 6 лет. последнего рабочего она уволила в августе 2010 года
МАМА НИКИТКИ-2• 07 декабря 2016
Ответ дляЗабагаловка
как это больше 100 чел с з/п в 1600 грн? что это за производство такое? и людей можно принимать на полставки по договору цпх и офиц показывать те же 1600 и с них платить 22% за работников, а не с 3200. правда со стажем они могут попрощаться
Налоги все равно будут с 3200, хоть ставка, хоть десятая часть ставки. Уже давно это не играет никакой роли
Забагаловка• 07 декабря 2016
Ответ дляТушь для2го класса
проехали, зачем вам эти дебри
Коленная ложечка
• 07 декабря 2016
Ответ дляПаспортный стол
З чого ви взяли,що 15?!
Я зараз по пам´яті написала, за конкретні цифри не ручаюсь. Але порядок десь такий. На жаль, не знайду вже зараз джерело, давно читала.
Паспортный стол• 07 декабря 2016
Ответ дляКоленная ложечка
Значно!більше)
Забагаловка• 07 декабря 2016
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
и вы не внимательно читаете и не понимаете о чем речь
Коленная ложечка
• 07 декабря 2016
Ответ длявАлнуюся сильнА
В законопроекті, про який я тему створила, написано саме про мінімальний страховий внесок, менше не можна. Звідки Ви взяли 0.5 для першої групи? Я там такого не бачила.
Коленная ложечка
• 07 декабря 2016
Ответ дляПаспортный стол
Значно!більше)
А Ви звідки знаєте? )))
Чижик Пижик• 07 декабря 2016
Ответ дляЗабагаловка
Так я разве написала, что все рабочие на минималке?!!
Люблю кетчуп• 07 декабря 2016
Ответ дляyasilisa
Про 3200 в законе ни слова. На сайте 911 бухгалтер уже 2 дня обсуждения. 3200 не приняли. Что приняли плохого, так это платежи ЕСВ на общей системе, даже если дохода нет. Значит придется зарываться, а это дополнительные 410 грн. + очереди и возможная проверка налоговой.
что значит дополнительные 410 грн ?
Тушь для2го класса• 07 декабря 2016
Ответ дляКоленная ложечка
вотс сайта бухгалтер 911...разъяснения так сказать новшеств вкратце :
Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (проект Закону зареєстровано за №5130), яким передбачається:
в частині оплати праці:
- встановлення розмірів мінімальної заробітної плати на рівні, вищому від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, та заміна прив’язки розмірів посадових окладів від мінімальної заробітної плати до прожиткового мінімуму для працездатних осіб;
- новий порядок формування тарифної сітки оплати праці:
У бюджетній сфері мінімальна тарифна ставка (посадовий оклад) встановлюватиметься Кабінетом Міністрів України.
У небюджетній сфері підприємства визначатимуть тарифні ставки самостійно у колективних договорах.
При цьому мінімальна тарифна ставка не може бути нижчою за прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб на 1 січня календарного року.
в частині сплати єдиного внеску платниками єдиного податку:
- встановлення для платників єдиного податку І групи норми, згідно з якою сума єдиного внеску не може бути меншою ніж 0,5 розміру мінімального розміру страхового внеску (з зарахуванням відповідних періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу, який обчислюється відповідно до статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, пропорційно сплаченому єдиному внеску) ;
в частині сплати єдиного внеску фізичними особами - підприємцями на загальній системі оподаткування:
- сума єдиного внеску, сплаченого фізичними особами-підприємцямі на загальній системі оподаткування, не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць (У разі якщо таким платником не отримано дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, такий платник зобов’язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску).
в частині оплати праці:
Люблю кетчуп• 07 декабря 2016
Ответ дляyasilisa
За закрытие фоп - сбор 410 грн. пока...
понятно.. спасибо
Ответ дляТушь для2го класса
в частині оплати праці:
Вот и я об этом писала с 911 бухгалтер
вАлнуюся сильнА• 07 декабря 2016
Ответ дляДа Щас же
да, только продукты дешевле у них чем у нас
тот же сахар стоит 0,30 евроцентов=9 грн/кг, а у нас 16,50 в стране производителя, то же самое и масло и т.д. Для тех кто живет на пособие, есть магазины социальные 4 евро вход дают еды на неделю и картошку 1 мешок и лук, и фрукты и мясо и рыбу и колбасу, все ... И ты не думаешь о том чем тебе кормить семью, ’бомжам’ 300 евро в месяц выплачивают.... И страховка есть и медицина.....
так чего вы не бомжуете в европе, а здесь до сих пор сидите ноете?
быстро паковать чемодан!
вАлнуюся сильнА• 07 декабря 2016
Ответ дляFresh
ну давайте для прикладу кавова точка, оренда 5000, зп працівникам їх двоє 6400 грн. єдиний податок, поточні витрати... от і бізнес, прибуток як би є, але коли все поплатиш собі копійки залишаються...
так вас никто не заставляет вести этот ’бизнес’!
Накладные мюсли• 07 декабря 2016
Ответ длявАлнуюся сильнА
быстро паковать чемодан!
Как чего
Как чего? И майдан стоял - а не пускают. И не пустЮть. Бомжевать. Или работать - все равно не пустят
Или опять - просто нужно работать больше, тогда все будет?
вАлнуюся сильнА• 07 декабря 2016
Ответ дляНакладные мюсли
Как чего
покажите мне, кого тут не пустили, кто хотел?
Накладные мюсли• 07 декабря 2016
Ответ длявАлнуюся сильнА
Эм? Вы предлагали за чемодан и бомжевать по Еворпам - предлагали.
Я к Вам обратилась с ценной мыслью - не пустят. На кого пальцем?