Зашла на 5минут• 11 апреля 2017

ето ангина у ребенка???

передісторія з неділі вечора піднялась температура у сина 4 роки, 38 -38,5 максимум, не збавала, на ранок понеділка сама впала до 37-37,5. чора вночі знову +-38
горло каже не болить, хоча воно чероне і з білими блшками. у нас таке колись було , казала наша лор що то у нас кандидоз. сьогодін поїхала до педіатра, так як нала лор буде аж після свят, педіатр сказала що ангіна і виписала аб. я то давати буду, бо ускладення від ангіни (якщо то ангіна ) більші ніж аб. але от що мене насторожує він багет зїв тердий і навіть не кричав що горло болить.
може то не ангіна? якось чула від мами одної в якої син хворів ангіною що там температура до 40 доходить. а у нас 37-38, апетит є, але багато не їсть.

блін лор би відразу побачив чи ангіна чи тонзиліт чи кандидоз. а тут і боюсь щось пропустити якщо то вона і жаль аб травити.... ще виписали фортезу пшикати і фарингосепт
Смурфик• 11 апреля 2017
шукайте іншого лора, педіатри часто не компетентні в такому
Зажуженная Жужжа• 11 апреля 2017
Люди и кони смешались. Какая разница? Пейте антибиотик, вы уже решили
Sweetlana1• 11 апреля 2017
Хай ще один лікар подивиться. У місті має бути ще один лор. Я б проконсультувалась з лором до прийому аб.
Я люблю транзисторы• 11 апреля 2017
Це може бути тонзиліт. Дуже схоже візуально, але без болю в горлі і з відносно невисокою темпепатурою
автор Зашла на 5минут • 11 апреля 2017
Ответ дляЯ люблю транзисторы
тоже про нього думала, бо мали вже таке і температури не було, тоді ті білі плями на горлі зникали довго дуже, біля місяця часу, а тут температура.
автор Зашла на 5минут • 11 апреля 2017
Ответ дляСмурфик
нашого немає, а інших хороших не знаю.
Хомяк с пастой• 11 апреля 2017
автор, у меня у самой в детстве ставили долго ангину,лечили аб пока умный врач не отправил на бакпосев и высеяли золотистый стафилококк - это типа грибок он легко снимается ватной палочкой и выглядит как маленький шарик белый, лечить родители пытались. но так и не вылечели. я на него забила с ним и живу. при ангине эти пятнышки не снимаются легко. + у меня и температуры не было.
у моей дочери 8ми лет на прошлой неделе была ангина но температура 39 т.к это бактерия. сдайте анализ он покажет точнее
автор Зашла на 5минут • 11 апреля 2017
Ответ дляХомяк с пастой
аналіз вчора здавала, лейкокити 6,5, шое 4, паличок 6, лімфоцитів 46, моноцитів6, і всі інші показники в нормі
автор Зашла на 5минут • 11 апреля 2017
Ответ дляХомяк с пастой
Знімається легко, я одну штуку найбільшу ватною паличкою забрала, але син більше не дає, на вигляд як есь таке сироподібне, але не як молочниця. Але при полоскання не випадає, може він не глибоко полоще, йому лише 4. Ми мали таке у вересні, і минулої весни. Думаю то у нас на погоду зміну таке, з зими на весну, з літс на осінь. Проявляються ті плями і довго там не зникають ні,к не тривожить. Ми минулого разу і полоскали, і змашували і пили протигрибкові нічо не помагало, щаамнули все і десь через 3 тижні саме пройшо. А зараз темпепатурою, тому і пішли до педіатра, якщоб б без температури то чекала б лора до наступних тижня. Лор секунду дивиться і бачить ангіна чи ні, а для педіатра любе біле в горлі то ангіна
Хомяк с пастой• 11 апреля 2017
Ответ дляЗашла на 5минут
да творого подобное мягкое при радавливании имеет неприятный запах. очень похоже. я лет в 15 их сама вытаскивала перед зеркалом они в основном под гландами прячутся иногда смещаются, что их видно. мне уже за 30 очень редко я их просто выплевываю
Хомяк с пастой• 11 апреля 2017
правда я сейчас когда к лору попадаю сразу говорю чтоб не ковыряли они шпателями их выдавить пытаются как пробки при ангине, а это не они