Sova splushka• 18 апреля 2017

Скільки ми платимо за фактичні білки. Сметана найдорожча.

Можливо, комусь буде цікаво. )))
Я тут знайшла інформацію про кількість білків в різних продуктах.
І просто порахувала, скільки ми фактично платимо за денну норму білків, вживаючи ті чи інші продукти.
(Денна норма білків 1-2 г на 1 кг ваги в залежності від фізичного навантаження, середня вага людини 70 кг, так що для простоти порахувала як 100 г в середньому).
Ціни взяла в нашому регіоні на даний момент, так що фактично може відрізнятися, але плюс-мінус порівняти можна.
Вийшло приблизно так (грн. за 100 г білка):

Горох: 4,5
Макарони: 12
Хліб: 15
Гречка: 22
Яйця: 22
Сир домашній (творог): 25
Курятина: 26
Рис: 29
Картопля: 30
Риба: 38,5-42
Яловичина: 45
Сир твердий: 48
Сир плавлений: 50
Молоко: 52,5
Свинина: 56
Кефір: 63
Сметана: 133

Так що виходить, з точки зору користі як тваринного білку, молоко геть невигідне, попри всю його начебто дешевизну. )))
Изподтишка• 18 апреля 2017
Ответ дляznumi
А я і не сперечаюсь.
Ну просто я знаю сколько приблизительно белка в данных продуктах и они мне наиболее доступны. Но сегодня у меня форель на обед) можно же и побаловать себя
Вкаблучках• 18 апреля 2017
Ответ дляСтеклянная мышь
Вы не учитывает процент усваиваемого организмом белка. Из продуктов животного происхождения он усваивается практически полностью, а из растительных только маленький процент.
Это очень субъективное мнение. На самом деле организм умеет вырабатывать любые белки, минералы и прочие ему необходимые элементы из любой пищи, хоть одними яблоками питайтесь, и усваивать их столько, сколько ему необходимо.
Я сыроед со стажем 9 лет. Вообще не употребляю никаких белков, при этом могу и поправиться, и спортом активно занимаюсь,и мышцы растут.
Коала тоже питается только листьями, как-то у нее белки без поступления извне животных белочков получается наращивать.
Изподтишка• 18 апреля 2017
Ответ дляВкаблучках
Организм не может ’вырабатывать белки, минералы из любой пищи’ . Он может их усваивать, но никак не вырабатывать.
автор znumi • 18 апреля 2017
Ответ дляВкаблучках
Щоб отримати денну норму білків з яблук, їх доведеться з´їсти приблизно 25 кг.
Ви на це здатні?
Не порівнюйте людину з коалами чи там коровами. У нас з ними різні організми, різні травні системи та відповідно різні типи харчування. Людина - істота всеядна. Їх фізіологічно потрібно і тваринні білки, і рослинна їжа.