Жерица ночи• 23 апреля 2017
Девочки, если мужчину зовут Томаш, кем он может быть о национальности?
Страхованная• 23 апреля 2017
Поляк, чех, венгр, румын.... Да кто угодно. Может родителям просто имя приглянулось.
Анти-аноним• 23 апреля 2017
Если Томаш Петрович Загогуйко - то украинец
А вообще, скорее всего он с зу, там много имен чешских, венгерских, польских (особенно)
Коко На Страже• 23 апреля 2017
Ответ дляАнти-аноним
Томаш в ЗУ ну зовсім мало поширене ім’я, я жодного не знаю. Трапляється може в закарпатті в чисто угорських сім’ях. Навіть місцеві поляки дітям найчастіше вибирають імена, які зустрічаються в обох мовах. Напр. Артур, Роберт.
Угадайс• 23 апреля 2017
Ответ дляКоко На Страже
У Чернівцях в польській сім´ї однокласник меншого брата мого чоловіка - Томаш, отримав освіту у Польщі, зараз там живе , працює
Коко На Страже• 23 апреля 2017
Ответ дляУгадайс
Мого 6річного племінника звати Мухамед, він народився в Луганську. Але це ж не привід стверджувати що в східній Україні багато людей з мусульманськими іменами.