Манный комочек• 16 июня 2017
Посоветуйте детского невролога в г.Ровно
У дочки (ей 8 лет) вокальные тики (кашель). Диагноз установлен, ходила к многим врачам, но толку мало. Посоветуйте кто знает врача, который специализируется по данной проблеме в г. Ровно или куда ехать по Украине....
Аноним_Русалка• 16 июня 2017
Ми колись їздили в обласну лікарню до Поданєвої Світлани Олександрівни. Нам казали що в обласній вона найкращий дитячий невролог. Але спецеалізація в неї мабуть загальна. У всякому випадку спробуйте.
Аноним_Русалка• 16 июня 2017
От ще почитала на форумі там дівчата хвалять лікар поліклініка №1 Горовий, але це переписка 2012 р може кого порозпитуєте із знайомих якщо Ви з Рівного.
Манный комочек
• 16 июня 2017
Ответ дляАноним_Русалка
в Горового вже були...
Манный комочек
• 16 июня 2017
Ответ дляпаразиты разума
Удалено администрацией...
я особисто не довіряю таким методам лікування...
паразиты разума• 16 июня 2017
Ответ дляМанный комочек
Удалено администрацией...
паразиты разума• 16 июня 2017
Ответ дляМанный комочек
Удалено администрацией...