Лунтик-паунтик• 22 августа 2013

Ужгород. Кто испечёт расписные пряники на заказ 40шт?

Ужгород. Кто испечёт расписные пряники на заказ 40шт? Детке на День рождение.
я Кукарача• 22 августа 2013
Так Ви на шведського 26 зверніться вони таким займаються
я Кукарача• 22 августа 2013
Швебська, 26
автор Лунтик-паунтик • 23 августа 2013
Ответ дляя Кукарача
Швебська, 26
А там кондитерська? Вони звичайні пряники чи з росписом гарні теж виготовляють?
я Кукарача• 23 августа 2013
Ответ дляPyshka
вони на розкладках тепер на медовому Спаса були з розрив Ом продавали, вам туди потрібно звернутись
я Кукарача• 23 августа 2013
А може ще штефаньо робить
автор Лунтик-паунтик • 23 августа 2013
Ответ дляя Кукарача
Дякую за підказку! Завтра піду до них на Швабську. (в садок тортик не дозволяють, бо жарко, а дитина розплакалась, щось гарне хоче, а не просто кексики сухі.
illy2008• 23 августа 2013
Если хотите, я могу испечь - но я Киеве...