lvs-k• 20 ноября 2017

Різдвяна Коробка 2018 - благодійна акція

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.

РІЗДВЯНА КОРОБКА - щорічна благодійна акція
благодійна акція створена для того, щоб принести Новорічне диво в життя підопічних діток, діток інвалідів та позбавлених батьківської турботи і піклування.

Бабанська спеціалізована школа інтернат
(вул. Леніна, 17 ,с.м.т. Бабанка)

Нарешті готовий перший список діток на Новорічно- Різдвяні подарунки

Можете сміливо вибирати собі дитятко, для якого станете різдвяними янголом. Ну чи Миколаєм, Сантою, Феєю... Як і минулі роки буде чудово до подарунка, окрім іграшки, докласти корисні речі. дезодорант, бритвочку, шампунь, милко, щітка для волосся, зубна паста і щітка, солодощі, трусики чи носочки, прокладки дівчаткам від 13 років стануть дуже у пригоді. Якщо самостійно скласти подарунок не виходить, ви можете повідомити мене і я знайду одній дитинкі декілька дарувальників, і разом складемо подарунок. подарунок обовязково підписувати. номер дитинки і імя. обгортати будемо максимально однаково, бо минулого року були рясні сльози у малих діток, що отримали подарунок не упакований святково. тож якщо нема можливості запакувати у коробочку і обгорнути в папір, я допоможу це зробити. планую закупити подарунковий папір і в магазинах взяти коробочки. у них пакувати подарунки і завернути у гарній папір. але якщо у вас є така можливість - чудово. запакуйте в коробочку і підпишіть.
додатково до подарунків будемо намагатись зібрати солодощі і фрукти.

https://www.kidstaff.com.ua/tema-2372032.html

Нова Пошта - відділення № 2 Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248, м. Умань
Делівері №2, Умань Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248
список у коментарях
Fideska• 28 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
будуть ще тільки до трех років. дорослі це всі вже. більше не буде
То дорослим на загальні потреби залишаються солодощі і засоби гігієни?

автор lvs-k • 28 ноября 2017
Ответ дляFideska
так. і декілька дыток. я зараз їх список сюди винесу
автор lvs-k • 28 ноября 2017
62 Б. Максим 12 самолет на ру
196 Волуйко Ігор 15 повербанк
201 Руснак Настя 12 рюкзачок з гапчинською
207Полуян Богдан 12 колонку блютуз
214Степанюк Славік 8 поїзд217 Косенко Данік 11 машина ру
217 Косенко Данік 11 машина ру
223 Уманець Діана 11
231 Петренко Артем 7 машинку гоночну велику
235 Шимчук Влад 10 собаку
238 Цирш Егор 10
239Яткевич Віталік 13
243Широкова Наташа 12
Ilona Kolesnyk• 28 ноября 2017
А 196 Волуйко Ігор 15 повербанк еще не занят?
автор lvs-k • 28 ноября 2017
Ответ дляIlona Kolesnyk
нет
Fideska• 28 ноября 2017
235 Шимчук Влад 10 собаку
це цей хлопчик хоче миску для собаки?
автор lvs-k • 28 ноября 2017
Ответ дляFideska
235 Шимчук Влад 10 собаку
це цей хлопчик хоче миску для собаки?
так
Ilona Kolesnyk• 28 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
нет
Запишите за мной.
автор lvs-k • 28 ноября 2017
Ответ дляIlona Kolesnyk
Запишите за мной.
ок, готово

Fideska• 28 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
так

Що ж йому придумати? Може якийсь рюкзак з зображенням собаки?
автор lvs-k • 28 ноября 2017
Ответ дляFideska

так, думаю будь що з принтом собаки може бути
Lenycik• 28 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Есть еще концелярия с изображением жевотных.
Deborah• 28 ноября 2017
Люда, упаковала одни почти новые натуральные высокие угги 40 р-ра, одни кожаные осенние сапоги на устойчивом каблуке 39 р-ра, и большой набор для творчества (вышивка сумки лентами) новый нераспакованный, подойдет для девочек лет с 8 думаю. Отправлю или сегодня вечером или завтра утром.
Deborah• 28 ноября 2017
Только я не упаковывала подарочно - сами выберите девочек. И можно без фото.
автор lvs-k • 28 ноября 2017
Ответ дляYaelj
здорово, встречаю! бумага на днях прийдет очень красивая! на всех хватит
Deborah• 28 ноября 2017
Просто я не уверена что удобно дарить сапоги в упаковке))) может мерять надо перед тем, как определить, кому подойдут.
Lenycik• 28 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Хорошо что будет бумага, что б не обидно было детками что у кого-то не упаковано.
Нет логина• 28 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
готово, закрепила!
спасибо!
автор lvs-k • 28 ноября 2017
62 Б. Максим 12 самолет на ру
207Полуян Богдан 12 колонку блютуз
214Степанюк Славік 8 поїзд
217 Косенко Данік 11 машина ру
223 Уманець Діана 11
235 Шимчук Влад 10 собаку
238 Цирш Егор 10
239Яткевич Віталік 13

neoba• 28 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
62 Б. Максим 12 самолет на ру
207Полуян Богдан 12 колонку блютуз
214Степанюк Славік 8 поїзд
217 Косенко Данік 11 машина ру
223 Уманець Діана 11
235 Шимчук Влад 10 собаку
238 Цирш Егор 10
239Яткевич Віталік 13
Все меньше и меньше деток!
автор lvs-k • 28 ноября 2017
62 Б. Максим 12 самолет на ру
207Полуян Богдан 12 колонку блютуз
214Степанюк Славік 8 поїзд
217 Косенко Данік 11 машина ру
235 Шимчук Влад 10 собаку
239Яткевич Віталік 13
автор lvs-k • 28 ноября 2017
іще менше стало
lusi898• 28 ноября 2017
Можно в субботу отправить?
Упаповывать подарки надо?
Нет логина• 28 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
62 Б. Максим 12 самолет на ру
207Полуян Богдан 12 колонку блютуз
214Степанюк Славік 8 поїзд
217 Косенко Данік 11 машина ру
235 Шимчук Влад 10 собаку
239Яткевич Віталік 13
еще меньше! здорово!
автор lvs-k • 28 ноября 2017
Ответ дляlusi898
Можно в субботу отправить?
Упаповывать подарки надо?
да, в суботу можно, упаковывать можно вы коробку, могу я, есть бумага
Яночка_2014• 28 ноября 2017
Как чудесно, что список все больше и больше окрашивается в жёлтый цвет!
автор lvs-k • 28 ноября 2017
62 Б. Максим 12 самолет на ру
207Полуян Богдан 12 колонку блютуз
217 Косенко Данік 11 машина ру
235 Шимчук Влад 10 собаку
автор lvs-k • 28 ноября 2017
Ответ дляЯночка_2014
о, це з вашою допомогою Феечки прилетіли сюди!
kvitka-x• 28 ноября 2017
Собрали с дочкой подарочек Диане и кладу дополнительно на всех гели для душа, мыльца, прокладки. Там уже сами определите куда кому чего.
автор lvs-k • 28 ноября 2017
Ответ дляkvitka-x
супер, спасибо, жду!