У свекрови новое развлечение - огород) Просит купить на весну настил от сорняков. Типа хочет экологически чистую клубнику для внуков. Я от этого далека да и муж тоже. Может ктото покупал, дайте совет. Куплю, пусть свекровь играется)
Краще купіть подрібнювач і робіть нормальну мульчу.
Для клубніки ж простіше всього з´їздити на пилораму і набрати пару мішків екологічно чистої тирси... чи десяток.
Плоскоріз же (сапка така спеціальна) теж, якщо що, є в магазинах, а держак до неї підходить від звичайної швабри.
stranger-1• 03 февраля 2018
Ответ дляGreen_Cat

Ви уявлення не маєте про те, що кажете.
Використання тирси виключене.
Це стосується як і поглинання азоту тирсою, і проблемами з поливом .....
Ответ дляstranger-1

Ви уявлення не маєте про те, що кажете.
Використання тирси виключене.
***
А так треба вибрати щось одне: мульчування (в т.ч. тирсою) і плоскоріз або перекопування і тоді без тирси, що саме в цьому випадку буде поглинати азот, тирса, що на поверхні ніяк не може поглинути азот з грунту.
***
Скоріше Ви ніколи не вирозували клубніку і просто прочитали ’гарячу новину’ про тирсу і азот.
stranger-1• 03 февраля 2018
Ответ дляGreen_Cat
***

Скоріше за все ....

Скоріше за все всі ваші знання про садівництво з Інету
stranger-1• 03 февраля 2018
Ответ дляGreen_Cat
***

Азот - мочевини треба столову ложку на літр води (і стакан на кущ) і саме з водою вона пройде до коріння.
***
Тирса, що зверху - просто лежить, вона чисто фізично не може витягувати щось з грунту інакше замість сухої грядки у нас була би компостна яма. Мульча саме що протидіє випаровуванню вологи, тобто ніяк не тягне її зі землі.
***
Якщо ж перекопати, то так як люба мульча включає в себе целюлозу, то і буде знижувати концентрацію азоту в грунті, так що знову ж: або мульча і плоскоріз, або перекопуємо.
***
stranger-1• 03 февраля 2018
Ответ дляGreen_Cat
***
У вас немає елементарного розуміння в цьому питанні, а тому просто перестаньте писати дурню
stranger-1• 03 февраля 2018
Ответ дляGreen_Cat
Напишіть як правильно, а я Вас покритикую - аргументовано, на відміну від Вас.
Які аргументи, коли ви пропонуєте столову ложку мочевини на 1 л води для кореневого підживлення. Та ще й вносити це по 1 стакану.
Мало того, що це бред сивої кобили, так ще й досить небезпечна рекомендація.

І ви хочете дискутувати після цього.
Пошукайте собі опонентів для дискусій серед майбутніх, так років за 10, абітурієнтів агроуніверситету.

І ви хочете дискутувати після цього.
stranger-1• 03 февраля 2018
Ответ дляGreen_Cat

Ви... мене ....покритикуєте ????

Трохи підучіться. Років через 20 повертайтесь.... покритикуєте

stranger-1• 03 февраля 2018
Ответ дляGreen_Cat
З літром дійсно помилка - там має бути відро.
У Вас он тоже косяк вище, що показує, що якщо Ви вирощуєте клубніку, то максимум пару кущів.

Спасибо, хоть узнала как это называется) темнота) буду искать
Spasicheko_T• 03 февраля 2018
я прошлой весной тоже искала для родителей такую штуку, в эпицентре было дороже и купили здесь Родители сказали годится, в подробности я не вникала.
stranger-1• 04 февраля 2018
Ответ дляSpasicheko_T
Пленки для более профессионального использования, когда это уже не хобби, а средство заработка.
В любительском садоводстве используется крайне редко, т.к. предусматривает очень тщательный контроль, полив, фергитацию и пр.. (т.е. сложно и не дешево).