Лама_мама• 26 февраля 2018
мальчик 6лет рост 108 норма или нужно к эндокринологу?
подскажите я паникую или все же нам обратиться за консультацией к ендокринологу. телосложение нормально не плотный и не худой.
но самый мелкий среди сверстников есть детки младше на год выше . за год примерно 4см добавил. это вариант нормы или все же растет медленно?
ПоЗиТиВнАя• 26 февраля 2018
Ответ дляБубль Гум)
какой нормы? рост 110 это норма для 4 лет
моей 3,5 года , рост 107 вес 18
Зріст Вашої дитини відхиляється від середніх даних ще більше, ніж зріст дитини автора. Тільки в іншу сторону. Чи Ви вважаєте, що більше середнього це прекрасно, а менше середнього це привід іти до лікаря?
ПоЗиТиВнАя• 26 февраля 2018
Ответ дляМаманя
У меня старший ребенок всегда немного отставал в росте
в 2 года мы 86, в 3 года 92, в 4 года 98, в 5 лет 104, в 6 лет 110, в 7 лет соответственно 116-118 см.
Сейчас нам 7,5 лет и мы 125 см роста, за погода вымахал на 7 см.
Я 163 см, отец 170-172 где-то
Тревогу не била, следила за соотношением рост/вес, а так же за тем, что бы был прогресс, т.е. не стоял на месте.
Я 163 см, отец 170-172 где-то
+ 100
діти ростуть нерівномірно, а скачками. І поки зріст вписується в проміжок між ’низький’ і ’високий’ нема чого панікувати.
ПоЗиТиВнАя• 26 февраля 2018
Ответ дляМаманя
с каких пор 110 - это норма для 4х лет?
Вообще-то для 5ти лет
дехто встановлює норми на основі своїх дітей.
Маманя• 26 февраля 2018
Ответ дляПоЗиТиВнАя
да я прям очень удивлена
ПоЗиТиВнАя• 26 февраля 2018
Ответ дляМаманя
да я прям очень удивлена
я в цій темі багато цікавого прочитала.
Наприклад що 165 см це низький зріст для жінки.
В той час як середній зріст української жінки складає 166 см, і вони потрапляють в 10тку найвищих жінок на планеті.
Маманя• 26 февраля 2018
Ответ дляПоЗиТиВнАя
я в цій темі багато цікавого прочитала.
оооо, я прямо не коротун со своими 163))) А дед, прадед и брат двоюродные у меня 198-210
прадед с 53 размером ноги был
ПоЗиТиВнАя• 27 февраля 2018
Ответ дляМаманя
прадед с 53 размером ноги был
от які предки у Вас. Для тих поколінь близько 2 метрів це просто гігантський зріст!
Маманя• 27 февраля 2018
Ответ дляПоЗиТиВнАя
да))) но бабушка испортила породу) она была маленькая, в итоге мой отец, его брат и их сестра были 175-180 максимум. Брат вылез высокий.
генетика такая штука интересная. Я ровно середина родителей. Какие будут сыновья - вопрос.
ПоЗиТиВнАя• 27 февраля 2018
Ответ дляМаманя
Чому зіпсувала? просто змінила. не все визначається генетикою. Кожна наступне покоління зараз вище за попереднє - харчування міняється.
Маманя• 27 февраля 2018
Ответ дляПоЗиТиВнАя
у нас получилось наоборот
ПоЗиТиВнАя• 27 февраля 2018
Ответ дляМаманя
у нас получилось наоборот
чому? Ви нижчі за свою маму?
Маманя• 27 февраля 2018
Ответ дляПоЗиТиВнАя
чому? Ви нижчі за свою маму?
нет, но ниже папы
, а папа ниже своего папы, а его папа ниже его
мама у меня 155
, а папа ниже своего папы, а его папа ниже его мама у меня 155
ПоЗиТиВнАя• 27 февраля 2018
Ответ дляМаманя
нет, но ниже папы
мама у меня 155
так жінок порівнюють з жінками, чоловіків з чоловіками.
Ну а яскраві винятки (як Ваш прадід) не заперечують загальну тенденцію.
Маманя• 27 февраля 2018
Ответ дляПоЗиТиВнАя
я поняла)