А поговорить?• 26 марта 2018

Каким гелем от рубцов лучше мазать ребенку дырки от ветрянки?

Слава Українi• 26 марта 2018
Никаким, ничего не поможет. Нужно было следить за ребёнком что б не сдирал ранки
автор А поговорить? • 26 марта 2018
Ответ дляСлава Українi
Так не сдирал , они сами отпали на 12 день и остались дырочки.
Тихомандражная• 26 марта 2018
Никаким. Сами исчезнут со временем.
автор А поговорить? • 26 марта 2018
Ответ дляТихомандражная
Никаким. Сами исчезнут со временем.
Это через сколько примерно?
Тихомандражная• 26 марта 2018
Ответ дляА поговорить?
Это через сколько примерно?
Через год, может больше. Неужели это принципиально? Ни одна мазь от рубцов небезопасна для здоровья, она не из святой воды. Думаю, это важнее.
Green_Cat• 26 марта 2018
Дірочки самі пропадуть.

Через тиждень (не раніше, а краще пізніше) після закінчення хвороби можна мазями на основі живокосту - треба брати такі, щоб без ’лишніх’ добавок типу знеболюючого ефекту і т.п.

Також добре ванни з ромашкою чи коренем лопуха.
ПИПИКНУТАЯ• 26 марта 2018
Я мазала свое дочке самым дорогим противорубцовым,но увы...не помогло.
Сусановна• 26 марта 2018
У моей остался один на переносице. Мазала контрактубексом, но не особо активно. Прошло 5 лет после болезни. Если шрам так и останется и будет мешать дочке, сделаем лазерную шлифовку.
НаливайКа• 26 марта 2018
Ответ дляА поговорить?
Это через сколько примерно?
Четыре года прошло, у дочери не исчезли
Люба251• 26 марта 2018
Ответ дляТихомандражная
Никаким. Сами исчезнут со временем.
а может и не исчезнут все. У меня у дочки на лбу и на руке остались от самых глубоких ранок. Причем они у дочки не чесались, поэтому ребенок абсолютно ничего не расчесыаал.
Тихомандражная• 26 марта 2018
Ответ дляGreen_Cat
Дірочки самі пропадуть.

Я вставлю свои пять копеек. Мазь с живокостом запретили в большинстве стран, обнаружили, что вытяжка живокоста довольно токсична.
Green_Cat• 26 марта 2018
Ответ дляТихомандражная
Всі способи ’від рубців’ опираються на фізичне знищення тканини, яка неправильно виросла. Хімічний має перевагу над механічним (лазер і т.п.) в тому, що поглинання більше всього якраз йде по дефектних тканинах.

Рубець буде зменшуватись навіть від чистотілу, але це займе декілька років.

А от нітрат срібла проти рубців діє погано - максимум, що можна зменшити явний валик на шкірі, на відміну від бородавок, де він отруює заражену тканину.
***
Ромашка і лопух сприяють омолодженню шкіри і збільшують її еластичність. Тут взагалі немає противопоказань крім індивідуальної чутливості.