Ласковая_львица• 30 марта 2018
Що буде якщо один раз не заплатити обов´язкову плату по субсидії?
поділіться досвідом)
Смурфетта• 30 марта 2018
ничего - при условии что не будет задолженности. платите за фактически использованную услугу за минусом суммы субсидии
Ласковая_львица
• 30 марта 2018
Ответ дляТрусиковед
а у вас переплата є? її можна взагалі не платити
є переплата, понад 1000 грн.
СовНарКом• 30 марта 2018
Ответ дляСмурфетта
Там есть одно но, вернее появилось:
(крім випадків нарахування плати за
послугу з централізованого опалення за відсутності засобів обліку
теплової енергії з урахуванням фактичної температури зовнішнього
повітря відповідно до пунктів 40-48 Правил надання послуг з
централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і
водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України
від 21 липня 2005 р. N 630 ( 630-2005-п ) (Офіційний вісник
України, 2005 р., N 30, ст. 1811), коли одержувач субсидії повинен
щомісяця сплачувати за централізоване опалення обов’язкову частку
платежу).
Но у меня сейчас центрального отопления нет, а за остальное плачу как вы, за минусом субсидии и учитываю переплату.
(крім випадків нарахування плати за
платежу).
Ласковая_львица
• 30 марта 2018
Ответ дляСовНарКом
Там есть одно но, вернее появилось:
(крім випадків нарахування плати за
платежу).
(крім випадків нарахування плати за
платежу).
тобто якщо фактично потрібно платити 600 грн, а на рахунку 1000 переплати. Я можу не платити обов´язкову плату?
СовНарКом• 30 марта 2018
Насчет центрального отопления без счетчиков -не скажу, как сейчас, потому что изменения появились, а в остальном -да, я плачу 1 грн, чтобы указать показания счетчиков. Но можно вообще не платить, просто передать показания счетчиков, у нас через сайт можно или смс-кой.
Переплата+субсидия - начислено в этом месяце = это то что нужно оплатить.
И опять будет в остатке переплата, скорее всего.
Фрикаделька• 30 марта 2018
Маме сегодня в собесе сказали, что если она оплачивает фактическое потребление, субсидия от него уже не отнимается. Например, по электричеству. Если норма 100 квт, субсидия 3 грн с копейками, а мама потребила около 40 квт, то платит сугубо за 40 квт.
СовНарКом• 30 марта 2018
Ответ дляФрикаделька
Уже - что означает? Вышел новый закон?
Написано в п15, что ’ зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії’
Т.е за 40 квт минус 3грн с копейками субсидии.
НичеНипанимаю• 30 марта 2018
Прочитала новую редакцию закона.
Вопрос: откуда у вас переплата?
Если у вас переплата образовалась не за счёт субсидии, а за счёт того, что вы, пока ждали субсидию, оплачивали услуги в полном объеме, то даже если у вас нет счётчиков (’крім випадків нарахування плати за послугу з централізованого опалення за відсутності засобів обліку
теплової енергії з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря відповідно до пунктів 40-48 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України
від 21 липня 2005 р. N 630 ( 630-2005-п ) (Офіційний вісник України, 2005 р., N 30, ст. 1811), коли одержувач субсидії повинен
щомісяця сплачувати за централізоване опалення обов’язкову частку платежу’) вы можете ничего не платить.
Вопрос: откуда у вас переплата?