Блины со смайликами• 05 мая 2018
Уход за кожей лица 10 лет
У дочери на лице начали время от времени появляться маленькие прыщики. Комплексует по поводу этого. Используете ли вы какие-либо средства по уходу в возрасте 10 лет для умывания-протирания. Если да, то какие?
Я взагалі мужик• 05 мая 2018
не треба нічого мити, там вичисліть чи від солодкого чи від жареного більше висипає і все.
Правильне харчування допоможе.
Карапулька• 05 мая 2018
Ответ дляtarveldy
100% правы
Мій син нічого такого не їсть.В нього вічна супер дієта по природі.А прищики є.Я вичислила що більше я перенервує, коли за навчання переживає.А що зробити щоб не переживав.???
ГейСюда• 05 мая 2018
Блины со смайликами
• 05 мая 2018
Ответ дляdiana2201
Моей дочке тоже 10
Купила лосьон Topicrem
Не нашла в аптеках Топикрем лосьон