Аноним• 28 сентября 2012

Прикро до сліз Яка несправедливість і нерівність.

Сижу і плачу .Моя свекруха мене ненавидиь ,а чоловік зажди її слухає .В неї 4 дітей 2 дочки і 2 сини з цих 4 вона залишила все майно перед наймолодші дочці .Ми з чоловіком живемо в місті у мої квартирі яку лишила мені мама ..Вона ніколи до нас неприходить тільки до чоловіка на день народження всі гроші віддає дочці ті що білянеї мою дитину непризнає ,а тільки доччинихдітей я це чоловікові говорю ,а він каже що це щерез то що вона мене нехотіла як невістку . Я кажу то чому ти жинився ,а він каже що був пяний (цих пів року коли ми зустрічались).Каже що мама в нього найкраща ,а я шльондра .На роботі постійні непрацює дитину називає уродом просто невиносимо слухати бабця каже подавати на розвід ,а я незнаю що робити ?І терпіти нема сили він що мама сказала те і робить .А я для нього так
harchushyn• 28 сентября 2012
Розводіться,як не для сабе-так для дитини.У мене батько був схожий,це комплекси на все життя,а мама не розводилася для того,щоб у дітей був батько.НАВІЩО ТАКИЙ БАТЬКО?Не може людина любити і називати уродом,не будучи сам моральним уродом.
Тим більше у вас є підтримка у вашому рішенні-бабця.
Саме краще,що батько може зробити для дитини-це любити її маму,який приклад любові він подає.Ваша дитина у зралому віці перенесе цю модель поведінки у свою сімю.

Аноним• 28 сентября 2012
Ужас!! Чего вы терпите? Неужели думаете чтот без мужа вам будет хуже жить ?
У меня нет слов , правда
Kat_Rina• 28 сентября 2012
Ответ дляАноним
дякую вам за підтримку він вчора прийшов почав бити дитину (малому 1 рі)називати тормозом вухати уродце ,вухастиком кривоногим і я невитримала в мене від болі серце розірвалось (хоча дитина 2 каплі води він*

и Вы ещё раздумываете!!!???
linnochka• 28 сентября 2012
Автор ! вы чего дожидаетесь? чтобы муж убил вашего ребенка? сколько таких случаев, может отшвырнуть как щеночка!! у вас своя квартира, значит на улице не останетесь и это важно и лучше уйти сейчас, пока ребенок совсем малыш и вы молодая. И вообще что за мазохизм!! Я бы за своего ребенка горло бы перегрызла этому козлу!!!
mamamia***• 28 сентября 2012
Свекруха це одне, хай би не признавала, а ось чоловік....так вас зневажає, ріднесеньку дитину називає ’урод’, тікайте від нього, з роками буде лише гірше....
ЗлойанОним• 28 сентября 2012
Ответ дляanpilova
Если он такое говорит о вас, а тем более о ребёнке, то как можно с ним жить? Это не мужик а тряпка, пусть к мамочке бежит.А вам счастья желаю, и не позволяйте вытирать о себя ноги, жизнь одна,и дети должны расти в любви, ну уж точно не с таким папой...представьте какая самооценка будет у ребёнка,если он будет такое слышать,это же моральная травма на всю жизнь. Счастья вам и удачи
100%
він вас і дитину принижує і робить лайном в очах суспільства та вас самих,а ви щей йому прислуговуєте.
бабця добре каже.
ЗлойанОним• 28 сентября 2012
Ответ дляАноним
Він каже що я шльондра дешева і мене ніхто незахоче ,а я сирота залишилась без мами в 14 років немаю кому пожалітись навіть ,а бабу мою матюкає і посилає на 3 букви у 86 років больно на це дивитись і що зробиш як він вважає себе Королем.
він якраз на цьому приниженнів і фразі що ви шльондра яка нафіг н7ікому не потрібна і грае вашим серцем-бо ви бачу саме так і думаете.
не одна дівчина виходила вдруге заміж і з 2 дітьми.а терпіти таку сволоту це ідіотизм неповага себе та що головне-неповага до дитини.
Tanik@• 28 сентября 2012
Ответ дляantimyau
ужас (( конечно, развод и устраивайте свою жизнь нормально.
Напишите мне в личку, когда разведетесь, я Вам помогу найти мужчину хорошего.
только напомните сюжет.

Просто так помогу , за ’спасибо’ ))
Ой, а неужели остались еще мужчины хорошие? Я считала повымирали, как вид.
mamamia***• 28 сентября 2012
получите консультацию юриста. Ваша квартира приватизирована на Вас? Она была Ваша до брака и досталась Вам от мамы, он не имеет права на нее. Запишите на диктофон в телефоне его оскорбления и предоставите в суде.

Аноним• 28 сентября 2012
Выгоняйте его к мамочке, пусть с ней и живет. А то слушает ее, пьет у нее, а к вам приходит свой гнев выпустить и ребенка оскорбить? САМ УРОД!!!
Аноним• 28 сентября 2012
Как себя поставишь, так к тебе и будут относиться. И никогда она не разведется, таким нравится быть жертвами. А вот ребенку не повезло что родился у такой мамы (которая не может его защитить) и отца (морального урода).
olechka• 28 сентября 2012
Ответ дляАноним
Dumau est dolya pravdi v etom ,jal^,ochen jal kroshechku?sin virastet i ne budet uvagat^ mamu,a ese huge voznenavidit
агулька• 28 сентября 2012
МАМО, если вам не нравится невестка, СОСИТЕ сыну сами!

это я к чему бросайте его нафиг и дышите полой грудью
Аноним• 28 сентября 2012
Ответ дляагулька

Соглашусь!
Людочка82• 28 сентября 2012
Ответ дляАноним
А дитина кому я потрібна з дитиною хто буде любити мого синочка ?Я чоловіка знайду ,а що люди скажуть засміють 2 роки пожили і що?Хіба тепер є хороші напевно що нема ! Мій теж колись на руках носив ,а тепер кожен раз від мами пяний приїжджає починає мене матюкати і штовхати
У меня не так давно соседка вышла замуж с троими детьми, причём на то время все трое были не совершеннолетние. Поэтому мой совет любите в первую очередь себя и ребёнка, а мужа посылайте в опу.
Аноним• 28 сентября 2012
У меня есть пример знакомых. Там муж-алкаш постоянно поколачивал жену на глазах двух сыновей. Дети выросли. Муж умер. Теперь сыновья поколачивают мать!!! А она плачет, и все жалеет их, как жалела их отца-алкоголика. Да, когда он был трезв-золотой человек. Но пьян он был 6,5 дней в неделю. Дети, видя такой пример перед глазами, тоже скатились, опустились. Хотя, когда были подростками, защищали мать. А выросли- стали уродами. Поэтому, подумайте о своем ребенке. Нужен ли ему такой пример перед глазами. Он, видя такое отношение отца к вам, может перенять его модель поведения.
Аноним• 28 сентября 2012
у меня подружка развелась. на алименты не подавала.оформила мать одиночку. и что вы думаете. дочке з года.нашла себе очень хорошего парня.любит обоих.жизнь прекрасна.тем более я так поняла у вас есть свое жилье. не мучтесь.
Оксана Владимировна• 28 сентября 2012
Ответ дляАноним
коли я народила дитину ми сиділи без копійки в хаті ,ва він пішов до свого брата працювати(робити ремонт)безплатно хоча йому в цей час пропонували роботу ,а він сказав Володі треба а ми перебємось зич у ттата гроші кажу зроби ремонт у квартирі ,а він кажи в мене до твоєї квартири нестоїть ,а живу з тобою поки гроші на дитину береш ,а потум лишу ти мені непотрібна
Вы меня простите конечно, зачем же так жить и унижать себя и своего ребенка! РАЗВОД!!!! и только РАЗВОД!!!!
Аноним• 28 сентября 2012
Ответ дляАноним
Если Вы себя не уважаете то и другие Вас уважать не будут.
Толкает? Приходит пьяным и говорить что проститутка и ребёнок урод? Правильно говорит, проститутка будет находится с клиентом когда её унижают и получает за это деньги а Вы почему с ним? Чтоб люди не смеялись? Икто Вы после этого? Уважающая себя женщина уйдёт а в Вашем случае прогонит пинком под зад это чмо. Вы в муках носили и рожали ребёнка от него, его ребёнок и он называет его уродом. Хороша мама, вместе мыслей про здоровую психику ребёнка думаете про мнение соседей. Вы считаете что папашка считающий своего ребёнка уродом будет лучше чем чужой человек?
Если Ваш ребёнок будет расти и чувствовать себя уродом в глазах родного папы, он будет уродом и для других, комплексы неполноценности, замкнутость... Какая Вы после этого мать?

Natik_11• 28 сентября 2012
Вы сейчас играете роль’ жертвы ’и потому так все происходит.Отпустите его,благословите и отпустите.Вы не сможете ничего поменять.пока место рядом с Вами занято.И свекровь уйдет из Вашей жизни-ведь только Вы решаете -кого в нее подпускать,Вы хозяйка своей жизни.И испытания Вам даны,чтоб сильнее Вас сделать.Но нужно изменить роль на’ королеву’и тогда,поверьте,его место займет достойный мужчина.А такой и сына полюбит.
ldemchuk• 28 сентября 2012
ой,ничего она не сделает,девочки,выговорилась,пожалели и дальше будет терпеть,если досихпор терпела.
babybaby• 28 сентября 2012
мамадарахая!!! как такое можно терпеть! автор! хорошо любить других, но начинать нужно с себя.
вы себя не цените, и муж ваш естесссно тоже. примите меры пока не поздно! не давайте себя в обиду и малыша тоже!
Кaтя• 28 сентября 2012
Ответ дляАноним
Так соберитесь. Вы сильная. Слышите - Вы просто обязаны быть сильной женщиной. Хотя внутри Вас живет страх. Не бойтесь его - пусть он Вас боится. Он ничтожный и жалкий пвразит, он паразитирует на Вашем страхе. Он сломанная личность и хочет сломать Вас, но самое главное, он хочет сломать Вашего ребенка, он его морально уничтожит и раздавит, Вы слышите? Спасайте свое дитя.
Аноним• 28 сентября 2012
Сколько вам лет?
Ishtar• 28 сентября 2012
Девочки, автору явно нужна пошаговая юридическая консультация... расписать поэтапно, шаг за шагом последовательность действий. Автор, явно, юридически неграмотен, мало того, она ничего не знает о социальной помощи, у нее нет денег на консультацию юриста, а также на смену замков в квартире и тд. А по поводу развода, автор должен знать, что в суде НИЧЕГО доказывать не нужно, достаточно грамотно составленного заявления, дайте ей ссылку(кто разводился) на козу иска, короче ПОМОГИТЕ ОПЫТОМ
поваренок• 28 сентября 2012
Автор, миленькая, бегите от него! Это написано в каждом сообщении, это мнение всех откликнувшихся! Если не жалеете себя, то пожалейте ребёнка, бабушку. Этот человек не уважает и не любит никого, кроме самого себя! Зачем ребёнку видить эти скандалы и унижения? Бегите, пока дите маленькое! Пощадите психику ребёнка! И поверьте, есть хорошие мужчины, которые всю жизнь способны любить и на руках носить. И таких не так уж мало - есть и у вас своя судьба. Я уверенна, вы никогда не пожалеете о разводе! Терпения вам и решительности!
_Tatjana_• 28 сентября 2012
Думаю ваш чоловік компенсує власні комплекси і неспроможність за рахунок Вас, дитини, бабусі. Так він відчуває себе мужиком.
Згодна з дівчатами - розлучення! Добре, якби був хтось хто міг Вас захистити, показати чоловікові який він нікчема і морду б ще набити.
Але якщо нікого немає, Ви самі повинні захищати себе і дитину.
Не думаю, що Ви його ще любите, тому збирайтеся з волею підберіть слова і нехай звалює.
Vlada-Maria• 28 сентября 2012
Ответ дляАноним
Боже, хто Вам таке дурне вбив в голову?!!!! Надворі ХХІ століття, спам’ятайтесь! А саме головне: хіба це сім’я? Що доброго дитина бачить в такій ’сім’ї’? Ви хочете, щоб Ваш син виріс таким же? І щоб чужа дитина потім плакала так, як зараз плачете Ви? А він інакшим і не виросте - дитина, як губка, все втягує!
Я Вам розкажу свою історію, може це Вам допоможе повірити в себе. Мені зараз 44 роки. В 20 виходила заміж, хоча найкращий товариш чоловіка мене від цього відмовляв. Дослівно сказав: якщо ти його забереш звідти - у Вас буде ідеальна сім’я, якщо підеш за ним до нього додому - пропадеш. Але де: всі дурні, Ігорко мене на 10-й поверх на руках несе - то все дурниці. Мама його теж мені заявила: ти з моїм сином жити не будеш - ти йому не пара. Це при тому, що я з відзнакою закінчила Львівський політех. Одним словом, поженились, родився старший. Коли йому минув рік, вирішили родити другу дитину. Ми якраз закінчували інститут, я категорично сказала: ідемо по розподілу куди-завгодно, лиш аби було житло, а в Борислав - навіть мови не може бути. Ніби погодився, а на захисті - мені на сьомому місяці вагітності дають вільний диплом без направлення, бо чоловік тишком-нишком у мене за спиною зробив собі відношення в Борислав і вирішив мене поставити перед фактом. Ще тоді плюнула і вирішила -все, крапка. Не буду писати, чого мені вартувало зробити собі направлення на роботу, скажу тільки: направлення я возила особисто до міністра підписувати, 6 серпня прийшла на роботу, я 9-го вересня родився Олег. Я думаю, кожна жінка пам’ятає, як воно ходити на останніх місяцях. Чоловік приїхав в роддом, почав плакати. Моя родина стала на роги: що ти собі думаєш, діти без батька, що люди скажуть і т.п. Поїхала я в Борислав, прожили там два роки, весь цей час його мама мене обзивала всяко, але ’Що люди скажуть?’. Коли малому минуло два роки, чоловік почав вести мову за третю дитину. А коли я завагітніла і була вже на 5-му тижні, заявив дослівно ’Ти знаєш, я з мамою порадився, нам третьої дитини ще не треба’. Через годину я з двома дітьми і вагітна третім вже їхала в таксі до себе на Івано-Франківщину. Свекруха вслід кричала, що кому я потрібна з двома дітьми і животом, що я ще на колінах прилізу просити до її сина на кусок хліба, за матюки і прокльони я мовчу. Задля справедливості скажу, що чоловік мене не бив: але я собі навіть не можу уявити такої ситуації по відношенню до себе. Відходила я довго (при зрості 156 см я важила 40 кг, ночами не могла спати, одним словом, якби не діти - не знаю чи я би сьогодні Вам писала).
Повірте, траплялися мені чоловіки і досить пристойні, можете не переживати, що вас з дитиною ніхто не схоче. Але завжди стримувало одне: чи зможе налагодити контакт із дітьми, а ще: захоче свою дитину. Але то просто були, напевно, не мені призначені чоловіки.
А коли моєму найменшому було 13 років, до мене почав залицятися на роботі хлопець, дев’ять років молодший від мене. Сказати, що я сміялася - це нічого не сказати (у мене навіть серед кавалерів ніколи не було моїх ровесників, всі 3-5 років старші), рік гонила його від себе. Тепер маю результат: ми вже шість років, як жонаті, нашим меншим дітям 4 роки і 1 рік, всі живемо дружною великою сім’єю. У чоловіка прекрасні стосунки зі старшими хлопцями (я деколи навіть ревную) і 20 жовтня ми робимо весілля найстаршому нашому (так каже чоловік) сину. Біологічний батько сказав , що не зможе приїхати на весілля - дуже зайнятий, ну і слава Богу, не буде плутатися під ногами. Свекруха спочатку теж була проти і я її прекрасно розумію, чому, не знати, як би я повелася на її місці. А ще потім вона сказала, в чому була основна причина: вона боялася, що я можу вернутися до першого чоловіка і не захочу народити дитину з її сином. А як можна любити чоловіка і не хотіти від нього дітей? Зараз у мене - найкраща свекруха у світі і низький їй уклін за те, що виховала сина справжнім чоловіком, який вміє любити і цінувати жінку, сім’ю, прекрасний господар, за те, що я маю таку сім’ю, про яку могла тільки мріяти і таку, якою я собі її уявляла.
Крім того, все в мене нормально і у професійному плані: паралельно з роботою я ще закінчила магістратуру в академії державного управління при Президентові України, працюю на державній службі (зараз, правда, тільки три дні на тиждень, бо доні лиш рочок), дякую Богу за все, що було, а ще всім жінкам бажаю такої сім’ї і такого чоловіка, як мій. І хочу сказати головне, що чоловік здійснив мою найзаповітнішу мрію - п’ята наша дитина - донечка!
Автору: у Вас все попереду, повірте в себе заради дитини. Нічого путнього з вашої теперішньої сім’ї не вийде, тільки здоров’я втратите, а Вам сина на ноги ставити. Тим більше, що у Вас є з чого почати: у Вас своє житло.
Аноним• 28 сентября 2012
Копирую с другой темки:
Даю дельный совет, сталкивалась, иначе отсудит детей.
Обязательно, просто обязательно снимите побои! Вы должны себя обезопасить. Чтобы не облили вас грязью, вы должны защищаться, напишите заявление участковому о регулярных побоях! Словам вашим никто в суде не поверит, а против доказательств и фото ваших избиений, его адвокату нечего будет предьявить.
А так же обратитесь в Кризисный центр работы с женщинами:
ул. Мельникова, 20
бесплатные консультации юриста и психолога
213-30-38 ( юридическая консультация)
219-44-48 (психологическая консультация)
219-44-98 (телефон доверия)
Они тоже могут быть свидетелями на суде, что вы к ним обращались как жертва.
Если у вас будет много доказательств на бумаге о том, что он дебошир-садист, бьёт вас, детей, никакой адвокат ему не поможет отобрать у вас детей.
Самое главное чтобы детей не забрал!!! А не заберёт муж детей, суд обяжет алименты платить, и жильё поделит с учётом детей.
Ещё его можно записать на диктофон, где угрожает вам, что заберёт детей, а вас по миру пустит.
Запомните детей суд не отдаст отцу тирану, и если вы хорошая мама. Только докажите, что он тиран.
Zoji• 28 сентября 2012
Разводитесь!!! Дети копируют поведение родителей. Какой пример перед глазами у Вашего ребенка? Пьяный урод-папа, который оскорбляет маму, поносит последними словами??? Руру Ваш муж на Вас поднимает? Если нет, то это дело времени. Ваш ребенок вырастет в такой атмосфере и, поверьте, добрых слов для ВАС у вашего сына/дочки (вы не уточнили) не будет. Мама будет шлюхой и т.п. Пожалейте себя и ребенка!!! Попросите здесь юридической помощи, я думаю вам помогут. Вы не одна через такое проходили, люди помогут.