22 июля 2018

Читаю теми про дохід, 16 тис грн

і офігіваю з відповідей. Для Вас 16 тис це бідність? І не можно задовольнити базові потреби?
Тоді що для Вас базові потреби, без задоволення, яких людина вважаєть жебраком. Я розумію що Ви надивились серіалів закородонних і т.п. про життя людей але це кіно. І там не все так радужно. У мене знайомі що поїхали і живуть зараз за кордоном, працюють в різних місцях в ІТ компаніїї (Німеччина), в ресторані (помічник повара), Франція. У них при навіть більших ЗП життя такеж як у нас. Ну, припустимо, у Франціі у знайомих, замість туреччини БЮДжетний, тобто НЕДОРОГИЙ відпочинок на Лазурному узбережжі, але повірте це аренда квартири далеко від моря, це комбінування і ресторанів і перекусів з магазинів, ну не набагато відрізняється як в нас відпочивають. Ті що в Німеччині, квартплата велика, тому що там закон регулює, яку квартиру ти повинен зняти на сім"ю із ної кількості чолоівк, менше не дозволяється відповідно ніхто не здасть (можливо це лише коли є діти), а комуналка по 300-500 евро, а послуги дорогі. Тому думаю з якої Ви реальності.
Так от чому вважається що 16 тыс грн це бідність не розумію! Цих грошей повинно вистачити на харчування, комуналку, і розваги (квиток в кіно- в театр 80-100-150 грн (кіно найдешевше) невже не можна виділити 1000 грн на розваги в міс)
автор Фифачка 22 июля 2018
книги по 60-150 грн паперові, не електронні (електронні ще дешевше) не можна виділити 300-500 грн на книги.
Сарафанное радио 22 июля 2018
я теж не розумію, а ще більше не розмію як не вистачає 25000 грн на місяць, якось була така тема, при такій зп люди себе жебраками рахують.
Пукимончиг 22 июля 2018
Не поверите, еще пару лет назад у нас был доход примерно 15 тыс на троих, мне практически на все хватало. И читая темы про доход в 35-40 считала, что ’ОГО, мне бы столько, я бы зажила’. И вот сейчас имею доход примерно 35-40, и понимаю что мне этого мало. С ростом доходов растет расход.
Залетная Я тут 22 июля 2018
Ответ дляПукимончиг
Не поверите, еще пару лет назад у нас был доход примерно 15 тыс на троих, мне практически на все хватало. И читая темы про доход в 35-40 считала, что ’ОГО, мне бы столько, я бы зажила’. И вот сейчас имею доход примерно 35-40, и понимаю что мне этого мало. С ростом доходов растет расход.
я мечтаю выйти на 35-40, при таком доходе бы купили бы себе недвижимость за 3 года.
автор Фифачка 22 июля 2018
Ответ дляПукимончиг
Не поверите, еще пару лет назад у нас был доход примерно 15 тыс на троих, мне практически на все хватало. И читая темы про доход в 35-40 считала, что ’ОГО, мне бы столько, я бы зажила’. И вот сейчас имею доход примерно 35-40, и понимаю что мне этого мало. С ростом доходов растет расход.
я говорю про те, що люди з доходом на сім’ю 16 тис вважаються бідними на цьому форумі. Різниця в моєму питанні та вашому пості трішки є. Ви себе вважали бідною? які ви базові потреби не задовільняли коли був менше дохід?
Уточка 22 июля 2018
ага, все такие успешные вокруг , только пакетики стирают в темах как экономить
Ms. Искренность 22 июля 2018
Ответ дляУточка
ага, все такие успешные вокруг , только пакетики стирают в темах как экономить
ага и в маркетах дармовые набирают)
палка-копалка 22 июля 2018
Ответ дляУточка
ага, все такие успешные вокруг , только пакетики стирают в темах как экономить
И в секондах, конфискатах толпень)). Все богачи там)
Ms. Искренность 22 июля 2018
Ответ дляпалка-копалка
И в секондах, конфискатах толпень)). Все богачи там)
ну тут все кто в секах одевается в выходные в ПарЫже отпуск на Канарах и дети в Кембридже учатся
автор Фифачка 22 июля 2018
і одяг, раніше також більше купували в GAP та Зарі, зараз добавила Вайкікі замість GAp (мене цілком задовільняє якість, дизайн та ціна) і не треба говорити що в нас дорого. Футболки дитячі по 150 грн, це дорого?
Тульский пряник 22 июля 2018
Тема по следам темы по следам темы по следам темы
И что такое 16 штук на четверых в наших реалиях? Пфффф, у троллей прям тема дня.
Ms. Искренность 22 июля 2018
Ответ дляФифачка
і одяг, раніше також більше купували в GAP та Зарі, зараз добавила Вайкікі замість GAp (мене цілком задовільняє якість, дизайн та ціна) і не треба говорити що в нас дорого. Футболки дитячі по 150 грн, це дорого?
150 дорого
я сегодня была в ТЦ там полно футболок по 69-99
палка-копалка 22 июля 2018
Ответ дляMs. Искренность
ну тут все кто в секах одевается в выходные в ПарЫже отпуск на Канарах и дети в Кембридже учатся
На себе экономЮт, чтобы кровиночка в Кембридже училась
Глаголица 22 июля 2018
Когда двое детей,то затрат намного больше-школа,сад,кружки ,английский,игрушки,одежда...А чего только стоит детское день рождение отметить.Мы свои с мужем уже и не отмечаем,но дети это святое))А на выходных сьездить погулять,примерно 1000 уходит,и это по скромному.В ресторанах не едим,всё готовлю сама.Еле сводим концы с концами-20000грн
Ms. Искренность 22 июля 2018
Ответ дляпалка-копалка
На себе экономЮт, чтобы кровиночка в Кембридже училась
кстати давно темы секов не было))
Сфера влияния 22 июля 2018
Ответ дляУточка
ага, все такие успешные вокруг , только пакетики стирают в темах как экономить
Не было такого.
Библиотекарь 22 июля 2018
Ответ дляПукимончиг
Не поверите, еще пару лет назад у нас был доход примерно 15 тыс на троих, мне практически на все хватало. И читая темы про доход в 35-40 считала, что ’ОГО, мне бы столько, я бы зажила’. И вот сейчас имею доход примерно 35-40, и понимаю что мне этого мало. С ростом доходов растет расход.
Согласна полностью.
С ростом доходов возрастают потребности.
{СоJIнТсЕ} 22 июля 2018
Ну еда ,одежда ,заправить машину,какие то лекарства-это базовые потребности,на которые денег может и хватает.А вот ремонт сделать,мебель хорошую купить,отдохнуть за бугром как белому человеку пару недель в год -на это уже может не хватать.И да,с этого момента человек думает что он беден и он прав.16 тысячь на четверых примерно это херня.У нас доход 30 штук на 4 человек и мы капец какие нищие:(((
автор Фифачка 22 июля 2018
Ответ дляMs. Искренность
150 дорого
я сегодня была в ТЦ там полно футболок по 69-99
я ще на початку літа дивилась, зараз розпродажі навіть і цін не знаю) зато всі дружно кричать, що 16 це жебраки люди не знають що таке бідність. Але це і добре!)
Бабка_в_кедах 22 июля 2018
Мені 16 на 3+кіт дуже важко розтягнути,одяг чи взуття просто не реально купити...
автор Фифачка 22 июля 2018
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Ну еда ,одежда ,заправить машину,какие то лекарства-это базовые потребности,на которые денег может и хватает.А вот ремонт сделать,мебель хорошую купить,отдохнуть за бугром как белому человеку пару недель в год -на это уже может не хватать.И да,с этого момента человек думает что он беден и он прав.16 тысячь на четверых примерно это херня.У нас доход 30 штук на 4 человек и мы капец какие нищие:(((
як часто треба робити ремонт, щоб не відчувати себе бідним?))
Ms. Искренность 22 июля 2018
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Ну еда ,одежда ,заправить машину,какие то лекарства-это базовые потребности,на которые денег может и хватает.А вот ремонт сделать,мебель хорошую купить,отдохнуть за бугром как белому человеку пару недель в год -на это уже может не хватать.И да,с этого момента человек думает что он беден и он прав.16 тысячь на четверых примерно это херня.У нас доход 30 штук на 4 человек и мы капец какие нищие:(((
у нас машина - это не базовая потребность
и да с доходом в 16000 противопоказана (ну если ездить как положено всюду и везде, а не раз в неделю)
Девушка Прасковья 22 июля 2018
Ответ дляФифачка
і одяг, раніше також більше купували в GAP та Зарі, зараз добавила Вайкікі замість GAp (мене цілком задовільняє якість, дизайн та ціна) і не треба говорити що в нас дорого. Футболки дитячі по 150 грн, це дорого?
Да.дорого!мой свин
20футболок норм!
Библиотекарь 22 июля 2018
Ответ дляФифачка
я говорю про те, що люди з доходом на сім’ю 16 тис вважаються бідними на цьому форумі. Різниця в моєму питанні та вашому пості трішки є. Ви себе вважали бідною? які ви базові потреби не задовільняли коли був менше дохід?
В мене дохыд на родину набагато більше тих сум що ви пишите. Дітей немає. Я вважаю себе не бідною але і не багатою. Щоб ви розуміли у відпусці я була нещодавно перший раз за останні 7 років. Думаєте була на мальдівах? Нє, їздила в варшаву...на автобусі!
Залетная Я тут 22 июля 2018
Ответ дляБабка_в_кедах
Мені 16 на 3+кіт дуже важко розтягнути,одяг чи взуття просто не реально купити...
нам 16 на троих+собака нормально, новая одежда +2 раза отдых в год, чаще всего заграницей
Отполированный Артем 22 июля 2018
У всех разные базовые потребности,вот в чем суть. Есть понятие ’жить’- т.е. получать удовольствие, и понятие ’существовать’- т.е. пытаться выжить. Так вот,для некоторых базовая потребность-жить,для других базовая потребность-существовать.
Бабка_в_кедах 22 июля 2018
Благо зараз немає цього опалення,сумашедшого..але є закрутки
Залетная Я тут 22 июля 2018
Ответ дляБиблиотекарь
В мене дохыд на родину набагато більше тих сум що ви пишите. Дітей немає. Я вважаю себе не бідною але і не багатою. Щоб ви розуміли у відпусці я була нещодавно перший раз за останні 7 років. Думаєте була на мальдівах? Нє, їздила в варшаву...на автобусі!
чего так?
автор Фифачка 22 июля 2018
Ответ дляБабка_в_кедах
Мені 16 на 3+кіт дуже важко розтягнути,одяг чи взуття просто не реально купити...
взуття завжди на розпродажі купую. та квигідніше всього, в кінці літа на наступне літо. в кінці зими-на наступну зиму. так вигідніше всього.
Бабка_в_кедах 22 июля 2018
Ответ дляЗалетная Я тут
нам 16 на троих+собака нормально, новая одежда +2 раза отдых в год, чаще всего заграницей
Навчіть,це катастрофа,їмо виключно хороші харчі,щодня м`ясо,овочі фрукти,молочні продукти.ну відкласти просто не має з чого,який там відпочинок