Курочка-чубаточка• 02 августа 2018

Висока проба Руфьє куди ще йти?

Того року коли здавали ці присідання проба була 15 це високий показник. Направили на кардіограму. Пройшли все норм.
Цього року перед пробою зробила узд серця, пройшли кардіограму , бо ще боліли скарлатиною. Все добре

Здаєм пробу вчора показник 18 дитині 10 років.
Педіатр зниз плечима. Каже ну у вас вже все обстежено. Написала в довідці 12.
Булку Дай• 02 августа 2018
Ответ дляКурочка-чубаточка
Так кардіограму ж робили два рази. Того року все добре. І цього року.
Сину 14 років, кожен рік проходили профогляди, проба висока, робили і кардіограмми і огляд профільних лікарів...і тільки минулого року випадково потрапили до толкового лікаря який побачив що в дитини вроджена вада серця. Вибачте якщо налякала. У Вас буде все добре!!!
Правильно_Валерчик• 02 августа 2018
Ответ дляБулку Дай
Не напугали. Дочь на сердце не жалуется. УЗИ показало хорду и ПМК (степень не помню), врач-УЗИст сказала, что пока рост организма и есть склонность к ВСД (а у нас проблемы с сосудами по женской линии есть) - то беспокоиться только в случае, если ребенок будет жаловаться, появится отдышка и т.п. Врач во время УЗИ крутила дочь на кушетке во все стороны, ей самой стало интересно откуда тахикардия, даже щитовидку посмотрела бесплатно ’для себя’, только заключение не дала).
Проверялись по полной программе 2 или 3 года подряд. В этом году проба Руфье с 15 стала 10, поэтому я проходить эти квесты и треши в больницах не стала.
Булку Дай• 02 августа 2018
Всі подальші обстеження та схему лікування визначали також в Інституті серця, раджу їх на 100%
Правильно_Валерчик• 02 августа 2018
Кстати, на счет ПМК...надо-таки УЗИ сделать...
автор Курочка-чубаточка • 02 августа 2018
Ответ дляПравильно_Валерчик
Вы вообще понимаете, что ’здатність відновлюватися після навантажень’ это пульс и есть? Смотрят норму до нагрузки, норму сразу после нагрузки и через некоторое время. 18 - это значит, что где-то нарушена эта самая норма пульса.
Не удивлюсь, что это по вашей просьбе педиатр поставила более низкую пробу Руфье, хотя 10 - это тоже спецгруппа.
Я знаю що це пульс. Так от він у нього норм 60- 70 ударів. Але після присідання погано відновлюється
Правильно_Валерчик• 02 августа 2018
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ну так это не ’норм’.
Форточка• 02 августа 2018
Ответ дляКурочка-чубаточка
Так для этого и делают пробу Руфье, а не меряют пульс в покое.
Ответ дляБулку Дай
А вона якось давала про себе знати?
Ответ дляФорточка
конечно, но ребёнок необследован! Узи и экг-мало.
Куди ще йти?
ОноВамнадо• 02 августа 2018
А нам врачи вообще не проверяли, сказали сами проверьте, это нормально? Я вообще не понимаю как проверять и что я врач?? Что я могу в этом понимать, это должны врачи проверять или я не права??
Булку Дай• 02 августа 2018
Ответ дляКурочка-чубаточка
А вона якось давала про себе знати?
Нажаль, ні.
Ответ дляБулку Дай
Нажаль, ні.
А щось серйозне? Ви лікували ?
Форточка• 02 августа 2018
Ответ дляКурочка-чубаточка
Куди ще йти?
читайте выше.
Булку Дай• 02 августа 2018
Ответ дляКурочка-чубаточка
А щось серйозне? Ви лікували ?
Вада клапана, поки що спостерігають, обмежені фіз навантаження
Ответ дляБулку Дай
І на узі не видно?
Где тут 0?• 03 августа 2018
Ответ дляБулку Дай
в якому саме, а то мені в києві їх декілька показує.
бо з донькою теж кожного року робили кардіоргаму перед школою, бо має додаткову хорду.\з цьгго року теж уже будуть нормативи на фізкультурі, тому хочу якісне обстеження, щоб нічого не пропустити
Булку Дай• 03 августа 2018
Ответ дляГде тут 0?
Київський Інститут серця, вул. Братиславська 5а