Гопница-Советчица• 23 сентября 2018
на каком языке говорят ваши дети?
На каком языке излагают мысли ваши дети? То есть, на каком языке они думают? Не в школе, а когда, например, на улице играют с друзьями? И укажите из какого вы города.
Результат:
вже голосів:
1601 (46.8%)
На русском
806 (23.56%)
Мы русскоязычная семья
467 (13.65%)
На украинском
330 (9.65%)
На помеси украинских и русских слов (суржик)
217 (6.34%)
Мы украиноязычная семья
angel4ever13• 24 сентября 2018
Ответ дляVoloshka1985
А хто Вам особисто чи іншим перешкоджає використовувати російську мову для спілкування? Йдеться про вивчення мови в школі як основної державної та її пріорітет знову ж таки як державної. Як у всіх інших країнах і в Росії теж.
Автор просто станно опрос создала... В русскоязычных семьях в русскоязычных регионах дети НИКОГДА не будут думать на укр языке))
Voloshka1985• 24 сентября 2018
Ответ дляangel4ever13
Ні просто цікаво, тут так багато писали, що вони ніколи не будуть говорити української та ця мова не стане для них рідною. Хто заставляю вас думати та розмовляти українською в оточенні?
Ответ дляVoloshka1985
а в каких школах не изучают украинский язык? как ’основної державної’ - это очень интересная формулировка. бывают еще дополнительные государственные языки?
и украинский, как государственный, как раз в приоритете. его обязаны учить все без исключения.
так о чем речь, собственно?
Ответ дляЦікавинка
Гаразд, відповідаю, коротко, нотатками, за браком часу. Засновником Львова традиційно вважать короля Данила, але, детально вивчаючи архіви, можна прийти до висновку, що місто заклав все ж таки Лев Данилович. В 1272 році Львів став столицею Галицько-Волинського князівства, чи Королівства Русі. Навіть за часів австрійського панування був, без перебільшення, осередком українського національно-визвольного руху. В 1848 р., після визвольних революцій у Відні, русини, що були етнічноим прошарком Львова, організували Головну Руську Раду у Львові, яка заявила про політичні прагнення галицьких русинів і почала видавати першу українську газету ’Зоря Галицька’. Виникли руські громадські структури, які, до речі, досі існують в районих цетрах Львівщини ( ’Народний Дім’ тощо). Відтоді вперше піднято національний синьо-жовтий прапор.
Перша світова війна стала початком Української революції (1914-19 роки). У Львові було створено українські Легіони Січових Стрільців, що були добре вишколені й відзначалися героїчністю, насправді. І навіть повернувшись під владу Австро-Угорщини, цей рух продовжувався. А 1 листопада 1918 року встановлення української влади у Львові відбулося без жодного пострілу. Було проголошено Західноукраїнську народну республіку (ЗУНР), з столицею у Львові. Гадаю, Ви знаєте, ЯКІ саме землі увійшли до молодої республіки. Це була державність, що проіснувала до липня 1919 р.((( ЗУНР була окупована поляками, незважаючи на стійкий опір Української Галицької армії. ТА навіть у складі Другої Речі Посполитої, у Львові розлого поширюється українство: стрімко розвиваються українські суспільні і культурні процеси- кооперативний рух, Таємний український університет, тут працювали митці нового покоління Ірина Вільде, Богдан-Ігор Антонич, Роман Сельський. А худ. фільм ’До добра і краси’ Ю. Дороша дивилися? Він був знятий у Львові саме в 1938р. І саме тоді була створена ОУН під проводом провідника Степана Бандери. Львів, без сумніву, стає центром українського національно-визвольного руху, а Галичина перетворюється на ’П*ємонт України’. Це були трагічні та одночасно натхненно-героїчні часи. Під час другої світовой війни Львів знаходився на території, тимчасово окупованій Совєтами, Німеччиною (1941-44), на звільненій від німців території Польщі (1944-45), після - за Ялтинськими угодам, юридично входив до складу Совєтської України, з 1991 - УКРАЇНИ.
До слова, про Акт відновлення Української держави, що було проголошено 30 червня 1941 року на площі Ринок у Львові читали? Львів та його вірні Сини та Дочки боролися за Незалежність Неньки, віддаючи найголовніше та найдорожче - життя...Як на мене, саме Львів був форпостом українства в тоталітарній комуністичній системі. На цю тему можна розлого та безкінечно говорити, але тут не той контингент, аби вести професійні дебати. Ну, у мене все. Бувайте))
растекашется мыслию по древу...
Это определенно талант, написав столько слов не сказать НИЧЕГО.
вы поймите, знание многих фактов не есть признак ума))
Здесь вопрос простой логики.
Если вы осуждаете ’злочинну змову між совєтами і Третім Рейхом’, то найдите в себе мужество осудить и его результаты.
А то у вас выходит - раздел Польши это а-а-а и ужас-ужас.
А Западная Украина как-бы сама присоединилась, ми-ми-ми и вообще всегда была наша.
Очень гибкая позиция..
Прям как в анекдоте про ’вы или трусы наденьте, или крестик снимите’
Здесь вопрос простой логики.
Очень гибкая позиция..
angel4ever13• 24 сентября 2018
Ответ дляVoloshka1985
Да никто не заставляет)) У Вас какаято навязчивая мысть... Просто автор апоста написала на каком языке излагают мысли Ваши дети.... Ну все же логично. Если семья русскоязычная то и дети излагают мысли на русском, на каком бы им в школе языке не преподавали))
Ответ дляrybka21
так о чем речь, собственно?
я думаю, що в тому, що так викладають в деяких регіонах українську мову, так само ’якісно’, як наприклад, англійську. Так, що ніхто тою мовою після школи толком не розмовляє. І мало, що не розмовляє, то ще обурюється ’притиснениям’ і т.п. В людей, які без проблем вивчили державну мову і можуть нею користуватись вільно, таких обурень не виникає. Якось так за моїми спостереженнями.
Ответ дляvorobchyk
по-разному преподают. так же, как и математику, химию, географию и любой другой предмет общеобразовательной школы.
не понятно, что вы хотели этим сказать в контексте темы.
можно говорить на русском и при этом хорошо знать украинский, или вы исключаете такую возможность в принципе?
Ответ дляPatsy
растекашется мыслию по древу...
Здесь вопрос простой логики.
Очень гибкая позиция..
Здесь вопрос простой логики.
Очень гибкая позиция..
Так, Галичина завжди була Україною, українською землею, хоч і топталася різними окупантами, бо була вельми ласим шматком, як і Україна, в цілому. Це історична правда, історичний фактаж. Про те, які криваві злочини творила комуняцька наволоч після приєднання Галичини до України, я промовчу, бо кров холоне в жилах... І так, засуджую ( хоча це дуже м’яке слово для висловлення емоції) цю криваву тоталітарну махіну, що замордувала мільйони мученицькою смертю. Знаєте, Ви, перепрошую, ніфіга не зрозуміли в тому, що я написала. Мені навіть шкода, що я витратила на Вас свій дорогоцінний час. Виправлюсь.
Ответ дляrybka21
зі всіх моїх знайомих, які живуть на сході, тільки одна вільно розмовляє українською. Інші так, що ’обнять и плакать’. При тому всі знайомі зі Львова, хто мав останній урок російської в 1992 році, розмовляють російською вільно, хоча і з акцентом. Тому і складається враження, що так українську мову вчать, щоб не навчити. Ось і все, що я мала на увазі. І звідси виникають проблеми і непорозуміння в людей, які не знають мову і не хочуть знати. У Львові я щось не зустрічала місцевих росіян які б скаржились, що їх насильно українізують. Вони якось відмежовують рідну і державну мови і мовних тем тут не створюють.
Казалось бы простой вопрос о том на каком языке говорите в семье опять может превратиться в большой скандал. Не могут некоторые наши соотечественники успокоиться и принять как данное, что есть огромное количество граждан Украины, которые не говорят на украинском языке. И они от этого никак не могут быть проблемой государственности, потому что они живут в этом государстве, работают для него, строят и творят на благо страны и граждан в целом, не зависимо от расы, цвета кожи и языка. Не надо использовать предвыборные передергивания маргинальных политико и ставить такие гнилые лозунги за основу. Сегодня русскоязычное население Украины находится в самом худшем положении. Литература запрещена, школ русскоязычных почти нет, а то что некоторые ’разрешают’ разговаривать и думать на своем языке не делает потенциальных носителей грамотными. без дополнительного изучения в школе. В следующий раз, когда будете спекулировать на тему языка, посмотрите на нормальные государства, США (язык оккупантов), Швейцарию, Австрию и др. страны.
Ответ дляraiso4ka

mabelleamie• 24 сентября 2018
Ответ дляraiso4ka
респект вам за пост, мне добавить нечего

пессимизму нет• 24 сентября 2018
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Удалено администрацией...
читайте внимательней, я город указала точно!
Ответ дляraiso4ka
Удалено администрацией...
viktoria777-2007• 24 сентября 2018
На русском, Николаев. Когда жила в Днепре , также окружали русскоязычные семьи.
mabelleamie• 24 сентября 2018
Ответ дляЦікавинка
Удалено администрацией...
tanuchka82• 24 сентября 2018
українська від народження дітей (вже 10років), Київ.
Дивно було, але російську не розуміли, поки були малі)))
Тепер - однокласники привчили
Ответ дляKlerun
Вы грубите, и это вас не красит.
Я полностью согласна с вашим оппонентом, она написала аргументированно, в отличии от вас. Причем выразилась предельно интеллигентно и корректно, вам бы поучиться.
Я називаю речі своїми достеменними іменами. Так, маячня. Все, що написано ’опонентом’ - маячня. До слова, а скільки існує рас в світі та які саме раси проживають в Україні? -:) До слова, у мене є знайомий - корінний ефіопець, що приїхав на навчання в нашу країну, чорношкірий такий парубок. Так ось, він вивчив практично досконало (!) українську мову за рік часу. За рік часу! І мова у нього - заслухаєшся! Людина вивчила досконало мову країни проживання, хоч ця мова є з зовсім іншої мовної групи та є надважкою для засвоєння для негроїдної раси. А у нас громадяни, що все своє свідоме життя топчуть землю України не спромоглися вивчити державну мову країни, хліб якої вони їдять. Цитую-увага!: ’огромное количество граждан Украины, которые не говорят на украинском языке’. Цікаво, як би поводилася ця панянка, мешкаючи, до прикладу, у Франції ( Італії, Великобританії, наведених нею для прикладу США тощо), не володіючи державної мовою цих країн? Вчила би мову країни проживання, аж ’шуба би заверталася’!))
mabelleamie• 24 сентября 2018
Ответ дляPitbull
Удалено администрацией...
как в точку сказано!
восхищаюсь вами
mabelleamie• 24 сентября 2018
Ответ дляЦікавинка
Удалено администрацией...
Ответ дляЦікавинка
Причем ваш эфиоп? Причем не выучили? Выучили, но это не родной язык.
Русскоязычное население в Украине составляет большинство. Это иллюстрирует соцопрос данной темы в том числе. Они не ’понаехали’, не случайные, приблудные, это коренное население. И едят они свой хлеб, а не ваш. И землю топчут свою, а не вашу. И налоги платят, и делают свой вклад в развитие страны. И предки их делали. Поэтому их права, интересы и желания должны учитываться.
Пример с Францией некорректен. Там нет коренного рускоязычного населения. Тем более такого процента. А такой процент обязывает считаться. Как считаются с широко представленной франкоязычной общиной в Канаде, например. И в США никто не вопит: почему у нас язык страны-агрессора, а не свой, американский, индейцев чероки. Это исторически сложилось. И никто искусственно не меняет это и не борется со своими собственными гражданами, которым этот язык родной.