Гопница-Советчица• 23 сентября 2018
на каком языке говорят ваши дети?
На каком языке излагают мысли ваши дети? То есть, на каком языке они думают? Не в школе, а когда, например, на улице играют с друзьями? И укажите из какого вы города.
Результат:
вже голосів:
1601 (46.8%)
На русском
806 (23.56%)
Мы русскоязычная семья
467 (13.65%)
На украинском
330 (9.65%)
На помеси украинских и русских слов (суржик)
217 (6.34%)
Мы украиноязычная семья
Ответ дляKlerun
Причем ваш эфиоп? Причем не выучили? Выучили, но это не родной язык.
Русскоязычное население в Украине составляет большинство. Это иллюстрирует соцопрос данной темы в том числе. Они не ’понаехали’, не случайные, приблудные, это коренное население. И едят они свой хлеб, а не ваш. И землю топчут свою, а не вашу. И налоги платят, и делают свой вклад в развитие страны. И предки их делали. Поэтому их права, интересы и желания должны учитываться.
Пример с Францией некорректен. Там нет коренного рускоязычного населения. Тем более такого процента. А такой процент обязывает считаться. Как считаются с широко представленной франкоязычной общиной в Канаде, например. И в США никто не вопит: почему у нас язык страны-агрессора, а не свой, американский, индейцев чероки. Это исторически сложилось. И никто искусственно не меняет это и не борется со своими собственными гражданами, которым этот язык родной.
Ахахаха)) Не ображайтесь, але той мій пост теж про Вас))
Ответ дляЦікавинка
Я називаю речі своїми достеменними іменами. Так, маячня. Все, що написано ’опонентом’ - маячня. До слова, а скільки існує рас в світі та які саме раси проживають в Україні? -:) До слова, у мене є знайомий - корінний ефіопець, що приїхав на навчання в нашу країну, чорношкірий такий парубок. Так ось, він вивчив практично досконало (!) українську мову за рік часу. За рік часу! І мова у нього - заслухаєшся! Людина вивчила досконало мову країни проживання, хоч ця мова є з зовсім іншої мовної групи та є надважкою для засвоєння для негроїдної раси. А у нас громадяни, що все своє свідоме життя топчуть землю України не спромоглися вивчити державну мову країни, хліб якої вони їдять. Цитую-увага!: ’огромное количество граждан Украины, которые не говорят на украинском языке’. Цікаво, як би поводилася ця панянка, мешкаючи, до прикладу, у Франції ( Італії, Великобританії, наведених нею для прикладу США тощо), не володіючи державної мовою цих країн? Вчила би мову країни проживання, аж ’шуба би заверталася’!))
А сколько государственных языков в Швейцарии?! И ничего, живую люди мирно. И никто никому ничего не навязывает. Поучитесь у них лучше.
Ответ дляmabelleamie
Удалено администрацией...
Что именно повернется в сторону РФ? Новое правительство и провластные структуры ? Так это не значит, что вся Украина.
И в чем показательность данной темы, кстати? Я знаю очень много русскоязычных патриотов, некоторые из них - этнические русские, и украиноязычных НЕпатриотов (если не путать патриотизм с лояльностью к какой-либо власти или не сводить к пению гимна и ношению вышиванок каждый день). Вы так пишете, будто все русскоязычные прямо бросятся в ноги РФ. Вы ошибаетесь, очень. И да, жить лучше не станет.
tanuchka82• 24 сентября 2018
всього не читаю, так розумію, що ’беззахисні’ російськомовні атаковані агресивними україномовними? Дивно. Скільки розмовляю українською в житті - жодних проблем з порузумінням, в інтернеті - тільки й чую ’а почему же отвечаете на российском’, ’российский ущемляют’
1. профіль створювала до появи дітей, тому не парилась яка мова)
2. у смартфоні в мене рос. мови немає
і жодних прблем
3. ніколи не вчу людей якою мовою розмовляти - просто вважаю, що діти чують мову від батьків і повагу до рідної мови беруть у тому ж місці. Якщо батькам, які зростали при СРСР, начхать на рідну мову, яке буде ставлення у дітей? Діти вчаться не на теоретичних розмовах, їм життєві приклади подавай).
4. українською розмовляти мені не важно, люди поруч, які знають родину - без проблем переходять на укр. з нашими дітьми, навіть якщо зазвичай російськомовні
Я добре запам*ятала свою ж однокласницю, зустріла на ФБ) через 20років. Вона таку бридоту на україномовних людей виливала!!!! ФУ! А я лише просто відповіла їй своєю рідною). І ФБ сторінка в мене україномовна
Це лише до того, що я не бачу утисків російськомовних в тому, що немає відповідних шкіл - ми ще не можемо забути срср-івське ставлення до рідної мови (нульове), ніяк не усвідомимо, що ми інша держава, в якій існує СВОЯ мова. Нам би навчитись українською гарно говорити!
А суржик - бісить неймовірно!!!!
Легше тобі російською - говори! але ж не оця клята суміш!!!
2. у смартфоні в мене рос. мови немає
і жодних прблем 3. ніколи не вчу людей якою мовою розмовляти - просто вважаю, що діти чують мову від батьків і повагу до рідної мови беруть у тому ж місці. Якщо батькам, які зростали при СРСР, начхать на рідну мову, яке буде ставлення у дітей? Діти вчаться не на теоретичних розмовах, їм життєві приклади подавай).
А суржик - бісить неймовірно!!!!
Ответ дляtannkka
Не потрібно порівнювати непорівнюване. У нас зовсім інша, кардинально інша мовна ситуація. Я вже давала тут посиланння, зроблю це ще раз. Почитайте цю хроніку, будьте добрі...хроніку випалювання української мови - в ній лише історичні факти, історичні дати. Присвятіть цьому лише 10 хв. свого часу...це на майбутнє. Я могла би Вам дати ще масу історичних джерел, стосовно цього болючого для України-неньки питання, я вивчала його досконало та писала диплом ( червоний) на цю тему, але, гадаю, якщо Ви дійсно заглибитися в те, що написано в тому посиланні, то захочите все ж таки зайнятися самоосвітою...розумна людина би це зробила...хоча розумна людина про це знаю й без мого такого собі нагадування... Все повинно повернутися ’на круги своя’, за історичними неминучими процесами:
Ответ дляtanuchka82
2. у смартфоні в мене рос. мови немає
і жодних прблем
А суржик - бісить неймовірно!!!!
2. у смартфоні в мене рос. мови немає
А суржик - бісить неймовірно!!!!
Не в бровь, а в глаз!
Родной для многих- РУССКИЙ ЯЗЫК. Вот и требуем к нему уважения. И детей учим ценить и знать его.
Ответ дляKlerun
Удалено администрацией...
Попереднє моє повідомлення - теж для Вас. Та й всі мої повідомлення в цій темі ( під анонімом Пацааан також ) - теж для Вас. Особисто для Вас. Не полінуйтесь, прочитайте, там є відповіді на всі Ваші питання)) Вельми перепрошую, але писати по сотому колу одне й теж, для таких, як Ви, у мене немає ні часу, ні бажання. Добраніч.
Ответ дляЦікавинка
Восстановится историческая несправедливость?
Где-то я это уже слышала. И даже видела
Ответ дляЦікавинка
Вот спасибо, прям щас побегу читать, листать и записывать в блокнотик ваши в высшей степени ценные высказывания. Наконец-то! Ответы на все мои вопросы. Я и не надеялась. Какая удача!
Ответ дляKlerun
А навіщо цей сарказм? Дарма, ой дарма. Приїжджайте в гості до Львова, в ’Криївку’ підемо
Я - класна
Ответ дляraiso4ka
Казалось бы простой вопрос о том на каком языке говорите в семье опять может превратиться в большой скандал. Не могут некоторые наши соотечественники успокоиться и принять как данное, что есть огромное количество граждан Украины, которые не говорят на украинском языке. И они от этого никак не могут быть проблемой государственности, потому что они живут в этом государстве, работают для него, строят и творят на благо страны и граждан в целом, не зависимо от расы, цвета кожи и языка. Не надо использовать предвыборные передергивания маргинальных политико и ставить такие гнилые лозунги за основу. Сегодня русскоязычное население Украины находится в самом худшем положении. Литература запрещена, школ русскоязычных почти нет, а то что некоторые ’разрешают’ разговаривать и думать на своем языке не делает потенциальных носителей грамотными. без дополнительного изучения в школе. В следующий раз, когда будете спекулировать на тему языка, посмотрите на нормальные государства, США (язык оккупантов), Швейцарию, Австрию и др. страны.
Самый здравый и адекватный комментарий. Спасибо Вам.
tanuchka82• 25 сентября 2018
Ответ дляЦікавинка
Я - класна
а можна я приїду? ))
навіть з моєю українською місцеві миттєво випасали, що я не тутешня і на питання відповідали - тара-та-там- російською! Прикро.
може хоч Криївка навчить ваші інтонації повторювать - потрохи можу, але більш, ніж на два речення не вистачає)
Ответ дляЦікавинка
Я - класна
Та не, я вам по IQ не ровня. Пропасть между нами. У меня еще склонность к феерическому бреду в особо крупных размерах по нечетным числам. тут и ваша классность не поможет, вместе погорим...
Ответ дляЦікавинка
Я - класна
Ответ дляtanuchka82
а можна я приїду? ))
Ласкаво просимо! Я Вас ще львівською ґварою навчу розмовляти:) Ой, це неперевершено, насправді))
Ответ дляKlerun
Все буде гаразд, після гасла ’Слава Україні!’)) Ви ж знаєте, як відповідати?
Ответ дляKlerun
А, там ще перевірка чаркою медовухи проходить)) Справжнє дійство! Ну, Львів - то є ЛЬВІВ
mavka_kids• 25 сентября 2018
Результати опитування вражають. От просто задумайтесь, що більшість сімей - російськомовні. і діти в більшості російськомовні. Тобто в майбутньому ситація не зміниться в кращу сторону з мовою.
Ответ дляmavka_kids
Сегодня людей интересует отопительный сезон с новыми ценами при отсутствии субсидий. Холодно- на русском и украинском звучит одинаково. Как и борщ, который будет стоить дорого. Хоть произноси-деньги, хоть гроші- в кармане не добавиться.а на голодный желудок больше смотрят под ноги, а не в далекое будущее.
Ответ дляЦікавинка
Так, Галичина завжди була Україною, українською землею, хоч і топталася різними окупантами, бо була вельми ласим шматком, як і Україна, в цілому. Це історична правда, історичний фактаж. Про те, які криваві злочини творила комуняцька наволоч після приєднання Галичини до України, я промовчу, бо кров холоне в жилах... І так, засуджую ( хоча це дуже м’яке слово для висловлення емоції) цю криваву тоталітарну махіну, що замордувала мільйони мученицькою смертю. Знаєте, Ви, перепрошую, ніфіга не зрозуміли в тому, що я написала. Мені навіть шкода, що я витратила на Вас свій дорогоцінний час. Виправлюсь.
Я все прекрасно поняла))
Тысячелетняя история Украины.
Великая нация.
Поляки - оккупанты, австро-венгры - оккупанты, немцы - оккупанты, ’комуняцька наволоч’ - ващще окупанты!!!
Все плохие, одни мы стоим все в белом, красивые)
Волщебный, сказочный мир..
Боюсь спросить, а Волынскую резню - тоже ’комуняцька наволоч’ устроила?
Тысячелетняя история Украины.
Великая нация.
Волщебный, сказочный мир..
Ответ дляЦікавинка
Ну так вы могли ей не отвечать, если б ДЕЙСВИТЕЛЬНО не хотели.