Аноним• 30 сентября 2012
Ответ дляРыжаяФея
однозначно! но многие не хотят, считая что там много мороки. за 2 мес. -10 кг у меня лично
За 3 месяца 12кг! Ела все, но считала калории. Других диет не признаю!
Аноним• 30 сентября 2012
Можу допомогти схудати) пропоную лише те шо провірила на собі) перепробувала кучу різних дієт, все що скидала набирала назад щей з добавкою , камінці в жовчовому заробила і панкреатит, полікувалась і зрозуміла що дієти не для мене, сатла шукати шось ефективне і без шкоди для здоровя, із всього запропонованого вибрала одну програму з дієтологом , безкоштовну, гарно дуже схудала , почуваюся прекрасно, відчуваю приплив енергії , стала набагато живіша, скинула дуже багато кг) скільки писати небуду так як тут на сайті багато знайомих і не дуже хочеться сказати скільки важила (важила так багато що сама себе стидалася, чоловік в мене худий а я... це дуже мене вбивало, зато тепер я як дюймовочка))))) ця програмка підходить і для вагітних і для дітей, це зовсім нешкідливо для здоровя, можу Вам реально допомогти) я знаю що опускаються руки і думаєш о очередне шарлатанство але дивишся в зеркало і розумієш шо перепробуєш все аби хоч трошки шось дало, то хочу сказати вам наступне не мучте себе голодом шоб худати треба знати як , і робити це все потрібно з провіреним дієтологом) тому й пропуную вам цю програму, кому потрібна в цьому допомога звертайтеся я всім допоможу)
Ответ дляАноним
Напишите мне в личку, пожалуйста.
Ответ дляАноним
Так напишите пожалуйста свою супер-программу!)))