ПироженкА• 15 ноября 2018
Длрогі стоматологи чи лори, підкажіть, що робити
Вирвати у мене 2 верхні зуби мудрості вже давно, а через ті лунки, чи через крайні зуби, не знаю виходить гній і не приємний запах з рота(зуби погані, але всі пооіковані, в стоматолога постійний клієнт) . До 10 грудня не маю з ким лишати дітей і не можу піти до лікаря, може полоскати чимось,переж ваю, а мій стоматолог, мабу ть, у відпуск ці, бо не бере трубку
Пончик Солнечный• 15 ноября 2018
ромашкой полощите. но если там прямо гной, то ждать до 10 декабря как-то не очень(((
Кусачая Я• 15 ноября 2018
Я після хірургічного видалення вісьмірок для швидшого загоєння полоскала хлоргекседином. Полощіть мінімум разів 4-5 в день або до лунок змочені тампончики прикладайте. В ідеалі ще щось для витягування гною, якщо там його багато... Можливо рентген треба. Гній в лунках може псувати корні сусідніх зубів, зволікання дорожче вийде
Дама_с_караваем• 15 ноября 2018
Гной и вы до 10 декабря тяните?? Милочка, при любой температуре - все что угодно может быть... Завтра крайний срок. Детей в приемном оставите или с собой возьмете