Я розумію, що питання досить слизьке. Але все ж... Я як кожна мама боюсь за здоров"я власного чада. І кожного разу коли стоїть питання щеплень, я в буквальному смислі виразу, покриваюсь холодним потом, і шукаю відмазки, щоб відтермінувати прививки. На скоро 2 роки. Поки зроблено тільки 1 БЦЖ, і 1 АКДС. Раптом тут знайдуться розуміючі люди. Скажіть будь-ласка, якщо реакції на першу АКДС не було, можна не так сильно панікувати при другій? Звичайно інтернет не остання інстанція, я ще буду шукати інформацію. Просто хочеться почути живі думки. Буду вдячна!
Ух ты какая Я• 14 декабря 2013
Ответ дляАнаномчикус
брешут
моя пошла в садик только с одной бцж
у моей подружкиу дочки только БЦЖ,уже во второй садик ходит в киеве, и мы пошли, никаких справок не покупали